Рицарки на Бялото кантарче 21.05.2009 - ...

  • 20 550
  • 463
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 13 770
HyaVita са капсули с хиалуронова киселина против бръчки. Супер-мега-хай хита в козметичната индустрия днес. Дали и утре, не се знае.
И честно казано, се чудя едно 26-7 годишно момиче къде се е втурнало от сега newsm78 Какви бръчки има с днешна дата!? И какво ще прави като стане на 46. Не ми се мисли. Но със сигурност ще има много бръчки, и то точно заради това ранно започване на всякакви агресивни антибръчкови терапии.

Селенът си е селен. Минерал, отровен ако се прекали. При Хашимото много го предписват.
 
Пийте вода за хидратация, яжте бразилски орех за селен (ама малко, да не се натровите) и ще сте ОК Peace

# 421
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!
Ванче, стискам, Марти ще се справи Peace!
Евич - приятно ли се изненада или не Rolling Eyes?
Айде, изчез по задачи...

Да не е спам - Кантарев се държи прилично - не надвишна 60-те...

# 422
  • Мнения: 448
Добро утро прелестни   bouquet

Първоюнското празнуване на детето премина във второюнско празнуване на таткото. Резултата, за първи път практически самостоятелно шУфиране. Обикновено той си стои отпред до мен и културно си ме навигира. Снощи се нареди на задната седалка до детето и си заспа ... Та можело значи, докарах ги. Браво съм  Sunglasses.
Кантара не нагоре , не надолу. Виновна с някакви вафлички. Простото в ситуацията -  Фафлите не съм им фен.  Принципно ги не любя, явно проява на безпринципност, да не кажа жива глупостност. То аз ако бях умнааааа, нямаше да съм дебела  smile3538 . Тъжно но факт.
И аз съм се размислила за режим точен и ясен. Мисля, мииисля. Почти съм го измислила кой ще е.
Здрасти Ассе, здрасти  Laughing. Може ли при свободно време да намекнеш какви са ти тибетските размисли. Аз ги започнах предният понеделник. Да спирам да се подмладявам овреме  Mr. Green. Пък са ми приятни, направо ми пасват  Flutter.
Честито тънки гащи на мариеткин мъник.
Ванче, стискам палци.
На всички ден прекрасен   bouquet

# 423
  • Мнения: 1 369
Теисе, липсваше ми  Hug Поздравления за шУферлъка   bouquet Браво си  Sunglasses

Тоз сандюв ми са закачи на някой зъб и не го усетих  Crazy Сега ще излъхна половин кофа мляко, та да добутам до обяда  Crazy

# 424
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
За тибетците - я, да вземем да си ги правим, без много-много да се взираме. Пак ги започнах днес и беше яко дърпане назад - ако преди си правих по 21 без проблеми, днес започнах пак от 10 - всичко се е вдървило. Надявам се да наваксвам постепенно.

Иначе се готвя за мерки и теглилки. А, Пуки, не бой се, няма да е задълго - мисля, че вече влизам в коловоза. Днес ми е ден въгленов и суров. След него ще съм на 6.

Айде, до после  Hug

# 425
  • Мнения: 493
Авентура...имала сум такива периоди ...аз лично трудно влизам в крачка...УСпех...
Каква съм ОВЦЪ..мога да ям само плодове месец ако щешшшш ....почна ли да ям ..ям ..ям ..ям
Волята ми я няма..търся я
Режим ...трябва да подхвана някакъв..мисля го
ооо да ПМС-то ...ясно..май ще ми подранява , болят ме гърдите..егати късмета ...уикенда ще пътуваме и то доста..ще го преживея

# 426
  • Мнения: 4 806
и да благодаря за "здрасти"-то Simple Smile на всички  Hug 

Авентура, случват се подобни периоди ... не знам какво да кажа - май минава с времето ... щото волята май е поуморена, а? А не бива - основното е да откриеш какво те тормози, откровен разговор със себе си - това е начинът. Освен, ако не е някое гадно ПМС, щото с хормоните няма какво да си кажеш - диктуват си тяхното и само чакаш да се укротят.

Теис, драго ми е, че си пак тук Simple Smile

А по повод кожните подобрители - ами нещо взех да се засичам, че като се поизоставя или ползвам минимално, като че ли почва кожата да изглежда по-добре. Като взема да я тормозя - отначало супер, а след малко зазлява. Е, сега се глезя с Билките - голям кеф Simple Smile Ник'ви пари, поне си знаеш, че ефект не очакваш, не пестиш количества ... и е супер добре.

# 427
  • Мнения: 448
Зад теб съм  Mr. Green, направо с кило ти дишам зад врата. Ъ в нашта младост имаше един филм " Бягай , обичам те"  Wink. Та бЕгай напред, да те хващам за блузката и след теб. Надявам се.

Ассе, аз тибетците ги почнах, като по книгата от три бройки. Тази седмица пет и така. Физически не мисля, че ще имам проблем да стартирам с повече. Приятни са ми, но на последното, като "съм най горе", като си погледна кълките - гледката е потресающа  Shocked. Всички целулити са " изписани". Направо уау.  Втора седмица , като се погледна от този ъгъл.......трябва да се науча да медитирам иначе гледката ще ме убие някой ден  Sick А сериозно по темата наистина за първи път се виждам така. На огледалото се  вижда ясно, но някак си изглежда по - естествено, по омекотено и плавно. Като са стегнати всички мускули и отгоре направо съм накъдрена.  Sick

П.П. Похвалвам тази салата от тиквички.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.msg8384228

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 11:01 от teis

# 428
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте момичета-кокичета   bouquet

малко се загубих по технически причини, ама гледах да ви прочета  Embarassed

Първо едно голямо ЧЕСТИТО на Ели за най-прекрасната новина   bouquet Лека и безпроблемна ти пожелавам   bouquet  bouquet  bouquet

После честито на Анди и на мама за памучните гащи и скоро мама да вика, какво беше това памперс   bouquet

Специални стиснати палци на Марти - много матури, много нещо - дано всичко е успешно  Peace

Евич  Hug Hug Hug Hug радвам се, че се появи. не го мисли Митето, ще му уври главата  Peace Мерси за снимиките, най-после ти познавам цялото семейство   bouquet Хубав абитурент и хубава кака, ама защо не видях снимка с мама  newsm78

Росе, нещо снимки не видях  newsm78 Но гледах едни чужди снимки от същия концерт, много яко ще да е било  Hug

И още четох ма ми изсвиряса  ooooh! после ще допиша.

За да не е съвсем спам да кажа - килата същите, храната поносимо добре, движение нула, ама ме боли кръста отново. Иначе... работа още нямам, детето - болно от вчера ама малко и вече втори ден изпуска у-ще и така

# 429
  • Мнения: 1 369
Юле, бързо оправяне на теб и на малката  Hug И по-здрави  Wink за задържането   bouquet
Теис, как можа бееееееееее Shocked Т'ва на нищо не прилича значи   Whistling Докато стигна до салатата с тиквички щях да се удавя от слюноотделяне (подсмрък). Много добре звучи, ама за събота или неделя ще си я оставя, че иначе трябва да я ям посреди нощи   bouquet
И моя целулит се е завърнал с пълна сила  Sick Ужасен ужасон направо. И съм се разлигавила, нищо не правя. Иначе имам 3-4 вида мазила, отделно масла, отделно 1 стъклена и 1 силиконова вендузи, и някъв масажор, забравен не знам откога  Crazy
Уфффффффф, отивам да си давя мъката в тиквички  Crazy

П.П. Тиквички, но и суджук  bowuu
Адаш, никога не казвай никога  Mr. Green

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 12:16 от Little...

# 430
  • София
  • Мнения: 8 348
една тиквичкова завис ме мъчи
аз след малко ще ида да си изнамеря нещо за едине от кръчмето пък
таратор мейби
варено яйце дефинетли
манжа диетична пробъбли

и никога повече няма да гледам теми от готварския

# 431
  • Мнения: 1 479
Ехоо пак!
Мариетче, писала съм "изнадах", в смисъл, че ми е писнало да чакам да излезат пусти оценки! А не "изненадах", както си ме разбрала!
А аз не очаквам кой знае колко - може би около 4!
То ще си покаже!
Отивам да купувам тиквички и да правя на Литъла рецептата!

# 432
  • Мнения: 5 873
Мерси ви за палците. HugМарти се похвали,че било лесно.То ще си покаже. Laughing

Аз малко болна го раздавам,вие ми се свят от 3 дена,като легна  все едно яхвам въртележката,само дето не ми се вее перчема.Та си взех 3 денЯ болничен.Ми така де. Crossing Arms
Ако ми посветне,може да се видим с едно "боскожа" с тънко кръстче,че ми изяде дробеца Laughing...И на дамата от резервата ще отделя специално внимание,само да се освободя мъничко. Hug

И аз съм на тиквичесто меню. #SillyНе мога да си отям. CrazyИ салатата ще си направя и запеканката.
smile3508

Време е за m … 95;ки -прегледайте темата-има страхотни идеи.

Обичам ви. Heart Eyes

# 433
  • Мнения: 697
Опаааа Simple Smile Айде и аз да кацна от офиса. По повод на неяденето на плодове при Дюкан, на мен това ми е най-малкия проблем. Аз плодове не обичам по принцип, ама и месо не обичам, но почнах да посвиквам. Днес вече съм ок, не се сещам за банички и тортички Wink
Непукистка някъде мернах, че си си правила кръвното изследване за това какви храни може и не може да ядеш. Би ли ми дала малко повече инфо. Къде, колко? Може и на лични да не занимаваме хората.

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Мими, не си ли правиш тричав кекс и палачинка? Аз редовно си пратя кекса - сладък или солен. Всъщност като е солен става като тутманик и върши добра работа Simple Smile
Ето и диетични рецепти за тиквички. Можете да им добавите мазнина, че знам, че недолюбвате нашите безмазнени манджи Wink
http://dukanskirecepti.wordpress.com/?s=%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B2 … D1%87%D0%BA%D0%B8

Общи условия

Активация на акаунт