Бюстът?

  • 3 869
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
Моят е 1:1 с преди да забременея.

И моят, и моят  Grinning

Същият си е дори и след 2 бременности  Wink

# 16
  • Мнения: 71
Имоят си възвърна първоначалната форма Sad.Малко ме е яд,защото по време на бременноста ,гърдите ми бяха доста по голями и добре изглеждащи Mr. Green.

# 17
завиждам н атези мами с хубавите гърди,които не са се променили от кърменето...Аз по принцип съм си с голям бюст,от бременността също малко наедря.И въпреки,че не съм кърмила,моят бюст си е едър,тежък и увиснал... Cry
Не знам дали вече може да се направи нещо по въпроса...Знам,че на гърдите няма мускули,как ще стане това стягане незнам...

# 18
  • Мнения: 730
Болната ми тема,моя е доста голям,той си беше и преди бременноста,но сега е #ShockedОт доста време се чудя дали няма някаква процедура за повдигане без силикон,между другото фолк певицата Десислава беше гост на сблъсък и каза,че има възможно най-леката корекция,а именно повдигане на бюста,но не каза дали със силикон са й ги повдигнали  33uuтя си имаше доста огромен бюст преди това Whistling,така че може пък да има повдигане и без силикон Thinking

# 19
  • Мнения: 6 164
Ооо силно се съмнявам да е устояла на изкушението в САЩ да си сложи силикон...!! Тя като изгря имаше килца навсякъде и на фона на тях, бюстът й не биеше кой знае колко на очи. Обаче това, което е сега... и без силикон??? Порастнала съм да вярвам в приказки Wink

А пък гърдите имат мускули, разбира се, мускули има по цялото тяло на човек. Е самите издутини нямат вътре, но с подходящи упражнения могат да се повдигнат. Няма да стане чак чудо, но със сигурност ще има добър ефект!

# 20
  • Мнения: 763
Всичко е до гени и до хормони. С каквото и да се мажеш по време на бременността, имаш ли заложено да ти се нацепят гърдите - то ще се случи.

Да не те обезсърчавам, но как си мислиш, че ще стане един увиснал бюст да се повдигне?

Гимнастика е хубаво да се прави и да се мажеш с някакви лосиони, но истината е, че това се оправя с пластична хирургия. Ако все пак те притеснява увисналия бюст, защото има много жени, на които не им пука, че им виси до кръста.

Да, има процедура, която само повдига бюста, и е доста по-евтино, отколкото поставянето на силикон.

Аз неведнъж съм писала, че ще си коригирам бюста, може би след като родя следващото си дете.
Нямам никакви предразсъдъци относно такава операция, одобрявам напълно, даже нямам търпение за още едно дете и хоп... Laughing

Защото за мен е много важно!

# 21
  • Мнения: 2 255
Може би си е до човек и ген, кой знае ...  Sunglasses
Аз след 2 деца и двете кърмени, нямам никаква разлика в бюста, дори може би е малко по-голям, съдейки по размера на сутиена  Laughing ( е може и да са малко по-меки  Wink ), но половинката няма забележки  Grinning

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 22
  • Мнения: 7 186
От доста време се чудя дали няма някаква процедура за повдигане без силикон,между другото фолк певицата Десислава беше гост на сблъсък и каза,че има възможно най-леката корекция,а именно повдигане на бюста,но не каза дали със силикон са й ги повдигнали  33uuтя си имаше доста огромен бюст преди това Whistling,така че може пък да има повдигане и без силикон Thinking

Може само да се повдигне чрез лифтинг, но не знам какъв е ефекта. Thinking
А Десислава има 100% силикон, действително и преди имаше голям бюст, но не чак толкова. Naughty Аз пък не мога да разбера защо някой жени отричат, че имат силикон при очевадното му наличие- примерно Гергана или както казваш ти- Десислава. Crazy

# 23
  • Мнения: 4 358
И аз мисля, че е до ген... и до размер преди забременяването  Wink
Никога не съм имала голям бюст (В съм). Бременях, после кърмих, но гърдите ми останаха стегнати. Изобщо не личеше, че съм раждала.
Ето го единственото предимство на малкия бюст  Laughing

# 24
  • Мнения: 330
Аз винаги съм имала малък бюст,но стегнат.Ходих си с тесни блузки и нямах оплаквания.Сутиени почти не използвах.Сега съм в 3 месец и гърдите ми са станали страхотни.Направо са невероятни.Приятелят ми онзи ден ми каза,че със сигурност после щели да ми увиснат и аз така се притесних Rolling EyesКаквато съм суетна...ох,дано да не стане...все си мисля,че мамите,които преди да забременеят са имали малки гърди е по-малко вероятно да им увиснат после.Дано Praynig

# 25
  • Мнения: 330
Аз след 2 седмици съм в 4 месец и от скоро използвам продуктите на Мустела:)Много съм доволна от гелчето за бюст Flutter

# 26
  • Мнения: 6 164
И откога точно трябва да започна да се мажа? Не само бюста а и другите места?

# 27
  • Мнения: 7 186
И откога точно трябва да започна да се мажа? Не само бюста а и другите места?

Ама какво чакаш още? Wink
Колкото по- рано- толкова по- добре! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 164
Мислех, че трябва да започна да едрея newsm78
Аз съм плашлива на тема външен вид и не искам поражения и още преди 2 седмици питах и ми се учудиха, че толкова рано мисля за мазила. И реших да си трайкам  Blush
Значи да тръгвам пазарувам вече!

# 29
  • Мнения: 7 186
Мислех, че трябва да започна да едрея newsm78
Аз съм плашлива на тема външен вид и не искам поражения и още преди 2 седмици питах и ми се учудиха, че толкова рано мисля за мазила. И реших да си трайкам  Blush
Значи да тръгвам пазарувам вече!

Хич не е рано даже. Naughty Мажи смело.
Всичко си е до кожа и до качени кг, дано да се разминем с пораженията. Confused
И аз съм от суетните Tired
Така ми е писнало от мазане вече smile3511, но взе да му се вижда края.
Бюста обаче трябва да се маже и по време на кърмене.

Общи условия

Активация на акаунт