Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица!

  • 12 842
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Да се запиша и аз в новата тема с благодарности към тези,които я поддържат и най-вече Мимченце, то се знае! Hug
Мира, мого съжалявам за загубата ви  Cry Едва ли такова нещо се надживява, но бъдете силни. Горещи прегръдки!
Мимченце, твоята хубостница ми скри шапката с това гърне! Да я нацелуваш и настискаш от мен!!!
Даа,а на БОБИ И ПРЕСИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! НЕКА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ПАЛАВИ И БЕЗГРИЖНО ЩАСТЛИВИ!  Hug

# 16
  • Мнения: 24


МИра,много съжалявам за загубата ви Cry  Моите съболезнования ... Flowers Rose  Flowers Rose

# 17
  • Мнения: 12
  МИРА много тъжно Cry моите съболезнования.

Моето момче  от вчера е с температура все около 38 , даже и разстройство,но мисля че е от зъбките понеже няма сополки и кашличка... Бюти ,май и вие бяхте така преди...   много е кофти да ти е болно дребосъчето...дано по скоро премине ...

 Може и по -късно да се включвам ,но все пак Ч.Р.Д на порасналите сладури да са ви здрави и много да ви радват!

# 18
  • Мнения: 204
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ И ПРЕСИЯНА ,да саздрави,весели и много усмихнати!

Мира,много съжалявам за загубата ви!Бъди силна мила! Flowers Rose

# 19
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Приветче и от мен.

Тия дни Йоана ме изтощава до краен предел,направо незнам как ще я караме. Опасен бяс е,неуморна,мрънкаща и настояваща да стане каквото е решила,неспяща...изобщоооо съм хахобръм.
От вчера пък и нея и се зачервиха оченцата и явно я сърбят,защото постоянно ги търка. взех и физиологичен разтвор на ампулки ама не се оправят и педиатърката ни каза Тобрекс да слагаме.

Веси , вие на Марти някакви капки слагахте ли му ?

Трънче , миналата седмица се бях сетила за вас. Много е пораснал Колето,сладурче е.

marvele,дано бързо ти мине крачето  Hug .

Честит Рожден ден на Боби и Пресияна. Да са здрави и усмихнати!

Йойо на гърнето ме разби  Crazy .

Мира,съжалявам за загубата ви ...  Flowers Rose Flowers Rose

# 20
  • Мнения: 7
Честит Рожден Ден на всички пораснали дечица!

И нашият скоро наближава. Понеже ще е в домашна обстановка сме се захванали с мъжо с  лятно чистене.
Парички от НОИ и аз нямам от март месец  #2gunfire , уж всичко е наред с документите.
При нас няма нищо интересно , Пепун пълзи навсякъде. Спи по веднъж на ден , избиха му отгоре 2 кътника и стана ха общо 6 горни, а от долу е само с 3 зъбчета. Ходим на разходки преди обяд и на обяд се прибираме, защото става много горещо. Водихме го на морето за няколко дни и макар, че водата не е много топла направихме 2 бани с къпане, голяма жаба се оказа.

Мира, моите съболезнования  Flowers Rose

# 21
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честит рожден ден на Боби и Пресияна   bouquet newsm59

Мира, съжалявам за тежката загуба  Flowers Rose Flowers Rose...........

# 22
  • Мнения: 194
Запис и от мен. Мимче и Сами&КокиМамиHug

Мира, съжалявам за загубата ви Cry

Вери, много е сладък Ясен. Много прилича на теб.

На Марти вчера на кожата на коремчето й излезе нещо като лишейче. На вашите бебоци случвало ли се е и с какво се маже?

# 23
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Танитка , на Йоана и се бяха появили едни по сухи участъци по кожата и я мажехме с A-DERMA , лосион за тяло.
Минаха й много бързо  Peace

# 24
  • Мнения: 24
Мимче,Дани   bouquet   bouquet

Вери,Ясенчо наистина много прилича на теб,сладурче

А за НОи ,няма да коментирам ,защото  smile3511 smile3515
На Алекс май ще му избиват кътници .....в комбинация с шарка  newsm47 

сега спи и аз ще  hang newsm79

лек ден ,голяма жегаааааааа  sweating

# 25
  • Мнения: 176
Мира, много съжалявам  Sad За съжаление болката от такава загуба никога не отминава - бъдете силни... Flowers Rose

А на Боби и Преси честит рожден ден! Да растат големи, здрави и много щастливи!

Мами, вие вече водихте ли детковците на плаж? (Извинявам се ако вече сте говорили по въпроса!) Ние тази неделя май ще направим сефтето на Колето, и сега се чудя какви помощни материали да му купувам - чадър или навес за сянка, надуваем басейн?  (водата в океана ще е ледена, а и е много солена - абсурд да го пуснем там) Кофички и лопатки? Леле, ами ако вземе да яде пясъка?

  grinning039 Хайде слънчев ден!

# 26
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте!  Hug Hug Hug
Влязох за да почерпя и като прочетох поста на Мира и ми стана много мъчно!
Мир на праха му на милото момче!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Честит Рожден Ден на Боби! Да е живо, здраво и палаво дете!  newsm59 nbirthday  Gift newsm38  bigdance2
А сега все пак ще ви почерпим с Пресиянка от нейната торта!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2042/917018034285332050124300 … hIGVRZKfKBAxK.JPG
И ще ви покажем нашето бебешко парти!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2843/180477140159032820912430 … b3ZXhrWNsHBhu.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2950/185435183714107550012430 … YPowvxrflKKtJ.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2212/762169125421112135124300 … tc5wB1ZpDSNBp.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2141/199706327875756444212430 … wqfqHmp7nZ1UE.JPG

# 27
  • Мнения: 657
Мира, моите съболезнования! Cry Flowers Rose Flowers Rose Прегръщам те!



Вери, Ясен наистина много прилича на теб. Wink Много са ми сладки на снимката където са се гушнали двамата, големи бонбони са! Heart Eyes А ти ми се струваш доста отслабнала. Peace

Майче, Пресито колко е порастнала само - цяло момиченце е вече. Heart Eyes

Трънче, ние ходихме на плаж в Ямайка, бях се подготвила за голяма горещина, но беше леко облачно, и още по-добре, де. Grinning Йоината муцуна я мазах с крем, имахме чадър, под който бяхме сложили надувния й басейн и си седя в него. Wink От морето се уплаши така или иначе и не се стигна до топване. Simple Smile Пясък не е яла, само си играеше с него и го гледаше странно. Wink Кофички и лопатки нямахме, носих й от гумените играчки за баня. Ако ще ходим сега, бих й взела топка - много ги обича.

Деска, нагушкай Алекс едно хубаво от нас! Hug Пращаме му по една цунка за всяка пъпчица по него! Heart Eyes Mr. Green

За отбиването още не съм мислила сериозно как да стане, обаче от известно време кърмя само нощем и през деня гърдите ми са добре, не се препълват и не ме болят. Надявам се кърмата да спре от само себе си един ден като спра да кърмя. А това кога ще стане незнам, Йойо все още суче нощем покрай зъбоникненето.. Снощи и Т имаше, ама толкова ми се спеше, че не ми се ставаше за термометър, на сутринта вече я нямаше. Wink

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 20:47 от Мимченце

# 28
  • Мнения: 92
Привет и от нес,
Честито на рожденниците да са живи и здрави - защото само това е важно...  Hug

ето я и моята бебка с леля си:

maimp видях ви днес да махате крачолите в морската / няма как да объркам вашата Cosatto Hula/, ама ми бяхте далечко иначе щях да ви се обадя ...  Hug


Мирка много съжалявам за загубата ви... Flowers Rose и аз преди малко научих една много тъжна новина - на наша приятелка бебчо е със стафилококова инфекция, бебчето е на 7 дни, последвала е операция с пълна упойка, има абцеси по цялото и телце и на главичката и за съжаление изследванията и не са добри...  Praynig Praynig моля се за малката и душичка дано да е силна и да се справи. Сърцето ми се свива като чуя нещо такова.

Хубава вечер от мен и силна прегръдка за всички малки дечица ...  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 779
ЧДР на Преси и Бобо, да са много здрави и щастливи.


maia_a много пораснала Преси и много хубава торта си има Simple Smile

Ей Трънче, добре се завърнала  Hug. Ние на плаж не сме ходили, но в пясъчниците се въргаляме. Задължително вземи кофичка с "инструменти", всички деца са луди по тях.

Днес пробвахме кухнята ОЗИ и Марти одобри Simple Smile, аз също. Много ми хареса, че мога да поръчвам не цяло меню, защото Марти не го изяжда - яде супа или основно на обяд и децерта за следобедна закуса. Вечерята ни е мляко, то друго ядене с мляко не остана, гледам и закуската вече да е твъррда храна.

Коон на Марти му бяха предписали Тобрадекс и Фуциталмик, но най-добре отидете на офталмолог Peace А някаква алергия може да е сега с тези пухчета, аз съм с някаква сенна хрема днес. Никога не съм имала досега, но явно никога не е късно Rolling Eyes

Ей все се каня да пиша, имал ли мами, които се разхождат в Западен парк? Има много готина площадка за малчовци като нашите, а и парка така са почнали да го поддържат, направо бях очарована. Някаква Шведска фирма го е взела на концесия и направо са преобразили парка Laughing

Марти си изяде цялото парче торта от РД Laughing, че даже и захарната мишка захвана Joy. Но той вече яде какво ли не, а тортата беше Лагуна еклерова с баварски крем, нямаше нищо неподходящо - само нишестен крем и тесто. То по-здравословно от кухнята Wink


Общи условия

Активация на акаунт