Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица!

  • 12 848
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 779
ЧРД на всички рожденници  bigdance2

блу аз съм за зоологическта градина, ще ти пусна телефона на лични, за да се разберем. То май друг не виждам да иска и да може Sad

И Марти се къпе от доста време прав в банята под душа, от 2 месеца някъде, откакто намерих джапанки Mr. Green

Ели чакаме ви на басейна Hug

И да напиша за срещата, поради финансови причини решихме да е на Копринка (40лв. двойната стая) - с любезното съдействие на Offioly Heart Eyes. На всички, които ми писаха, ще пусна мейл с условията за потвърждение. А ако има още желаещи ще са добре дошли Hug. За повече инфо в темата.

# 301
  • Мнения: 32
ShockedТи да не си заформила бебешка ясла  #Crazy? Браво за куража да се грижиш за толкова бебета на куп  Peace!
Ами не го бях планирала баш така и за сега, ама то така се получи  Laughing Трябва да споделя че днес нещо бая се поуморих а и малко ми стана тъпо от отношението на една мама Cry Приказвайки си с нея разбрах, че плаща на момиче което периодично им чисти повече от това което казва че може да си позволи за да гледам малкият буболин! #Crazy Моля  baby_neutral кажете ми вие какво мислите е разумното заплащане за гледане на 1годишно дете 3 пъти седмично, за по 7 часа средно, като то си идва с детската си кухня????  newsm78  Едно уточнение - децата се гледат в къща с озеленен двор.

# 302

Общи условия

Активация на акаунт