Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица!

  • 12 856
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 391
Мамите от София, хрумна ми - искате ли в петък да заведем децата в зоопарка. Мисля, че ще им е интересно вече. Ние като отидем на село и на Яна са и много интересни разните там кокошки, магарета и кучета, та какво остава за това разнообразие в зоопарка - няма само на картинки да ги гледаме я.
Аз най-вероятно ще я заведа, само да да се е оправила, че днес е нещо с температура и лека хремичка, явно от гадното променливо време.
Така че, ако някой иска да се присъедини ще е супер.

# 271
  • Мнения: 17
Мамите от София, хрумна ми - искате ли в петък да заведем децата в зоопарка. Мисля, че ще им е интересно вече. Ние като отидем на село и на Яна са и много интересни разните там кокошки, магарета и кучета, та какво остава за това разнообразие в зоопарка - няма само на картинки да ги гледаме я.
Аз най-вероятно ще я заведа, само да да се е оправила, че днес е нещо с температура и лека хремичка, явно от гадното променливо време.
Така че, ако някой иска да се присъедини ще е супер.
Идеята е много добра.  Peace
Аз бих се присъединила с удоволствие, но съм на работа.  Weary


Момичета, моля ви дайде някакви идеи за подарък на малката ми звездичка Дея. Наши приятели (4-5 двойки) искат заедно да купят подарък на Дея за първият и рожден ден и ме помолиха да им кажа какво да бъде. Мислех си някоя хубава полезна за развитието играчка, обаче не мога да измисля каква.  Thinking Тя има уолкър, има и едно люлеещо се конче, има и от тези колеленца за бутане. Моля ви, ако имате идеи - давайте ги насам.  Sunglasses

Хубава вечер!  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 100
Предлагам да разгледаш този сайт: http://www.chicco.bg/catalog.htm

# 273
  • Мнения: 657
Привет! newsm03

Гледам за прощъпулник сте обсъждали.. Само да ви кажа, че на Йойо не съм правила такова нещо, понеже тук нямат такава традиция, обаче откакто направи първи стъпки досега развива умението си прогресивно. Mr. Green Всеки ден все повече задобрява, в началото я беше страх да се пуска от ръката ми, обаче сега сама се дърпа от мен и заминава накъдето си иска, дори като я викам рядко ми обръща внимание. Wink Вече обикаля къщата сама, намира ме където и да съм, ходи отваря шкафове, дърпа кабели, абе изобщо голяма шетня пада.  Crazy Та това с търкалянето на питката, за да ходи добре, са поредните бабини деветини, според мен, де.. Grinning

Галке, сложила си любимата ми снимка на аватар!  Heart Eyes

Блу, и аз да ти споделя за спането.. Ние по принцип спим до към 10 Flutter, ама ако се случи да се събуди Йойо по-рано към 7-8, задължително между закуска и обяд спи, може да е половин час, ама спи. После чак следобед към 3-4 спи още веднъж за към един час и вечерта в 9 си ляга. Иначе в повечето случаи спим до 10 сутринта, после към 13 часа дрямва малко и надвечер пак Tired, което не ме кефи много, понеже вечерта си ляга не по-рано от 10, ама така ще е като ставаме късно ще си лягаме късно. Mr. Green Според мен недей да я държиш толкова време будна само за да спи един път на ден, мисля, че децата сами си го нагаждат този режим и сами ще започнат да спят по веднъж, когато са готови. Peace Hug

И накрая - честито на всички малки рожденници днес! newsm59

Честита последна месечинка на Митко и Марти! Hug

rallii честита ви последна месечинка, най-малкото юнче в бандата.  Hug

Ааа, моля моля, тези не са най-малките юнчета! Naughty Най-малките са Йо на Куун и Валчето на Руми! Heart Eyes

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
....Ааа, моля моля, тези не са най-малките юнчета! Naughty Най-малките са Йо на Куун и Валчето на Руми! Heart Eyes
Blush засрам, не погледнах, просто карах по инерция.  Laughing

Тьй и тьй се включих, да се похвалим, че от снощи вече се кьпим като големите, без корита и легени. Ето ни на влизане:

А тук сме вече готови:

Самото кьпане не мога да снимам, че ни е много миниатюрна банята и няма място.  Crazy


Лека нощ!  Hug

# 275
  • Мнения: 27
Здравейте и от нас с Иво, най- накрая де се запишем .

Първо искам да честитя на всички вече празнували дечица и да им пожелая да растът здрави и усмихнати .
 
Ние сме горе долу добре, малко настинали , с отворена от вчера чурка  Tired  и затова горе долу пиша, но иначе растем щастливи и с пълна пара като всички юнчета, не ходи освен с мен за ръка пусна се веднъж но спря по нос на теракота и се отказа за сега.Има 2 зъбчета като второто излиза сега в комбина с настинката и болката от пишата не е много приятна компания нито пък аз, но пък да минава  Heart Eyes

Утре ще опитам да се включа по темите  Hug

# 276
  • Мнения: 616
_ALISA_ какво се е случило с пишката???  На моето момче изобщо не му я пипам, стои си с малко отворче, ама явно не му пречи, пишка си без проблеми, а и според татко му така опасността да му влезе песъчинка на плажа и да възпали е много по-малка; та не го закачаме.
Samimami, много сладък Кокича! С халат като голям  Sunglasses

# 277
  • Miami
  • Мнения: 413
Сами и коки мами , Кокича е голям сладур  Hug

Офи, тази снимка и мен много ме кефи  Grinning

Жорко също спи все още по два пъти на ден, но само ако сме в къщи. Днес например излязохме към 14 часа и въобще не заспа след обяд. Иначе режима ни е подобен на вашите - ставане сутрин в 7-8, после спи от 10 до 11-12. След обяд заспива към 14:30-15 до към 16:30-17. Вечер лягам към 21 часа.

За чурката - баща му му я мие и леко я дръпва, но без натиск и сила, до където може и това е. Все още не е отворена напълно.

# 278
  • Мнения: 32
Еееееей мамита здравейте!!!! Heart Eyes От 100 века не съм се включвала ама .... Малка лудница е! Вкъщи освен моя "голям мъж"вече се гледаме с още 2 дечица  Grinning а от Юли очакваме и още 2  #Crazy
Мнооооого благодаря на всички поздравили вчера Христо Ботев!!!! Искрено ме зарадвахте  bouquet
Честита 1ва годинка и на вашите специални дечица които вече отбелязаха своят ден-рожден!! Heart Eyes
Ще се постарая да съм по-редовна вече в писането Wink Тиха нощ от мен !!!! Joy

# 279
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Еееееей мамита здравейте!!!! Heart Eyes От 100 века не съм се включвала ама .... Малка лудница е! Вкъщи освен моя "голям мъж"вече се гледаме с още 2 дечица  Grinning а от Юли очакваме и още 2  #Crazy


 ShockedТи да не си заформила бебешка ясла  #Crazy? Браво за куража да се грижиш за толкова бебета на куп  Peace!

# 280
  • Мнения: 3
michala да пуснеш снимки на юнака да го видим колко е пораснал  Laughing

днес говорих с някакъв универсален номер на НОИ за абонати на мтел 170061010 (май) - момичето беше много мило, каза че утре софийските майчета ще си получат парите, но моя казус бил много интересен - хем са ми превели остатъка за март (т.е. след 9-те месеца), хем няма нищо за април. Но за тази седмица са свършили плащанията - така че чак другата. Призля ми. Утре мисля да ида пак на място. А като си помисля, че и тези толкова чакани парички са последните ... Аз не мога да вляза в сайта на НОИ и да проверя, хем си взех и ПИК. Дава ми само някакви грешки. Какво ли не опитах. Вие какво точно отваряте?

За спането ние ставаме вече към 9-9.30, спи веднъж или два пъти (зависи от продължителността на съня), но вече по-трудно заспива навън. Прибираме се към 13.00, хапва една супа и заспива. Ако е само час, към 5-6 пак дремва. Вечер заспиваме към 10.30.

# 281
  • Мнения: 71
Еееееей мамита здравейте!!!! Heart Eyes От 100 века не съм се включвала ама .... Малка лудница е! Вкъщи освен моя "голям мъж"вече се гледаме с още 2 дечица  Grinning а от Юли очакваме и още 2  #Crazy
Мнооооого благодаря на всички поздравили вчера Христо Ботев!!!! Искрено ме зарадвахте  bouquet
Честита 1ва годинка и на вашите специални дечица които вече отбелязаха своят ден-рожден!! Heart Eyes
Ще се постарая да съм по-редовна вече в писането Wink Тиха нощ от мен !!!! Joy
Ей  за  това  говорех  Wink , браво   за  смелостта!  smile3501

  Зара почти  навикна   да  спи  по  веднъж  на  ден  и  то  по  час  и половина  два(за нея  е  постижение  - прочута  е  с  2  4о  мин.  дрямки  на  ден!),но  днес  ходих  да  пазарувам и  с  леля  и  объркали  режима -  дремнала   както  преди  към  20  мин.  после   следобед   като  заспа  и  аз  се  опънах  до нея  и  ми  се  присламчи  по  едно  време.... и  така  откарахме 4 ЧАСА   #Crazy   познайте  кой  заспа  в  десет ... Tired
 честито  на  днешните  рожденици   bouquet

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 01:06 от Мaya

# 282
  • София
  • Мнения: 226
Имам въпрос към мамите от Бургас - къде мога да намеря омекотител Сано.

Ние ще сме Созополчета този месец и скоро ще ми свърши омекотителя, а не го продават в големите магазини.

# 283
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Хей ,колко много рожденици си имаме пак днес!!!
 newsm59  party023  Gift
 Пожелавам им здраве и щастлив живот за да се радват мама и тате покрай тях.
 Ние вече сме по добре ,снощи нямахме температура и поспахме долу горе спокойно.Но имаме сега пък разтройство,и се чудих да се обаждам ли на педи?Вие какво сте дава ли на децата си за разстройство?Ще я наблюдавам днес и ако вече ми се стори много често, ще звънна по телефона.
 Да ви се похваля снощи проверих в сайта на НОИ днес ще имам превод за март,за април...и за май newsm68 newsm44.
Пожелавам и на другите мами, които бяха като мен ощетени с преводите да забогатеят днес.Крайно време беше.

# 284
  • Мнения: 318
Влизам само да честитя на порасналите вече бебоци,да им пожелая много здраве,щастие и само хубави мигове  Hug  newsm59   Gift
Ние усилено се готвим за утрешния празник   ura

Общи условия

Активация на акаунт