Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица!

  • 12 847
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 92
Привет и от нас... Hug

Маги и тук да ти Честитя рожденния ден и да ти пожелая всичко най-най-хубаво... Heart Eyes

Нашата щерка е цяла на баща си ....  Mr. Green

Вери и аз гоня твоите 54, но за сега съм на 56,7  Mr. Green ама като проходи бебинка съм сигурна, че ще постигна целта - искам не искам ...  hahaha

maimp - колко си прозорлива - имаме си червено да - количката ни е червена и косата ми също  Mr. Green а що се отнася до Cosatto-то и аз се чудех дали да си взема такава, ама нямаше розова.... Sad

Хайде хубава и прохладна вечер от мен ...  Blush

# 46
  • Мнения: 657
Честит рожден ден и на големите рожденници! Живи, здрави, прави и корави! Mr. Green Hug

Дари, честно казано двамата с мъжа ти имате доста общи черти. Thinking Незнам дали друг ви го е казвал, ама така като гледам по снимките... Жожо прилича и на двама ви. Grinning

Мойто дебелобузесто още като се роди приличаше цялата на баща си. Heart Eyes После като й се изменяше физиономийката мои близки ми казваха, че намират черти на моя баща у нея, а пък аз приличам на баща си, следователно тя прилича и на мен. Laughing Егаси великата логика! Joy Сега като дойдохме тук сред неговата рода прилича изцяло на него/тях. Чак се чудя аз ли съм й майка.. Mr. Green Mr. Green Е, все се надявам като влезе в пубертета да започне да прилича все повече на мен, иначе бих се притеснила. Wink

Незнам защо всички свързват прохождането на детето с отслабване. Thinking Е на, Йойо вече ходи, ама не ми се струва да извършвам кой знае каква физическа дейност покрай нея. Дори като я водя за ръка не се навеждам, за което съм благодарна на мъжО, че е порастнал толкова много и тя се е метнала на него по височина. Heart Eyes Вярно, че като я държа не просто ходи, а направо бяга, обаче чак пък да отслабна... newsm78 Ще видим как ще е и по-нататък, де, като хукне съвсем сама, ама засега.. килограмите ги свалям с протеинова диета. Wink

Хайде, лека вечер на всички!  Hug Ние отиваме на разходка!  Nature Sunny family 1swing

# 47
  • Мнения: 92
Цитат
Незнам защо всички свързват прохождането на детето с отслабване.

Мимченце разбира се, не разчитам само на това. Все пак 10-ина кг свалих с ограничения в храните, а тези 2 си ги оставям за разходките и бягането след бебинка ... пък и то си е до структура все пак на мен физическите действия ми се отразяват  Mr. Green

/сори за спама/

# 48
  • Мнения: 5 713
Навремето прохождането на Маги не ми помогна хич за отслабване. И тогава много вървях. Изобщо преди 3-4 години беше голяма борба с тези килограми. Simple Smile

# 49
  • Miami
  • Мнения: 413
Моя дребен сега го гледа баба му, но е тук при нас(баба му-свеки) Обаче! Като има кой да го забавлява нас изобщо не ни търси,а на мен ми е малко гадно...нали по цял ден все сме си 2-та, а явно не е толкова привързан към мен Rolling Eyes Всички казват да се радвам, че ще мога да го оставям и да ходя насам-натам, обаче...Та така.
Роси, и аз се чувствам по същия начин  Wink

Дари и аз мисля, че Жожо прилича на двама ви.

Нашия Жорко май прилича повече на мен, поне така казват хората  Simple Smile Аз честно казано не мога да определя.

magi_bs, честит рожден ден и от мен! Бъди жива, здрава и много щастлива   bouquet

# 50
  • Мнения: 3
добър вечер момичета,аэ не пиша често но чета всичко.  ЧЕСТИТ 1 РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВЕЧЕ ПОРАСНАЛИ МАНИЦИ Hug                                                                                                                                         аэ да си похваля гарджето днеска проходи Heart Eyes.утре ще правя прщапулник,и ще пиша какво си е иэбрала                                                                                                                                                   Лека вечер                     

# 51
  • Мнения: 71
Честит празник!
На  празнуващите  вчера  и  днес   да  са  живи  и  здрави     bouquet

Зара  доста  прилича  на  мен  ,но  е  взела  много  и  от  баща  си- брадичката ,трапчинката   на   бузата , най  - вече  очите  Heart Eyes ,  а  и  като  крастоса  крачета   си  е  негова  Joy ,но  имам  снимка  от  феталната  морфология -  още  от  там   се  познава  нослето  на  баба  ми  Blush ,
за  протеиновата  диета искам  само  да  питам  по  Адкинсън  ли  е? нещо  имам  желание  да  се  вталявам  и  аз-  Халата  не  е  достатъчно  бърза  за  да  ме кара  да  топя  килограми  Party

Аги ,честити  проходили  крачета  smile3501

# 52
  • Мнения: 24
Хелоуу  Hug

Как сте днес Simple Smile

Честит празник ,на всички ,които имат повод за черпене днес   bouquet Както и на всички учители и ученици !

Казват ,че Алекс прилича на моя баща,а аз приличам също на баща си ,следователно Алекс прилича на меннн,също го оприличават и на брат ми  Crazy А Моника е одрала кожата на баща си  Flutter

А за отслабването и аз като Мимченце съм на същата диетка,бях я прекъснала за месец ,като пак се ограничавах и сега от седмица започанх отново Simple Smile Ще видим дали ще има резултат -искам да сваля още поне 5-10 кг  Wink

айде чао отивам да си довърша чистеенето Simple Smile

# 53
  • Miami
  • Мнения: 413
Честит празник!

Протеиновата диета в общи линии е месо, яйца и салати от зеленчуци (някаква разновидност на Аткинс).

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 13:37 от Кори

# 54
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

честито на всички празнуващи.

Ние вчера бяхме до Белоградчик и голямо пътешествие стана. Как мъкнах 11,5 кг Марти нагоре по скалите Joy. Та моята диета е диетата на Марти - само за сведение отслабването не почва с прохождането, а с протичването и вече стабилното ходене. При нас това стана след 1-1,5 месеца след прохождането. И най-вече когато Марти започна и сам да става като падне, да качва стълби  Shocked, винаги намира начин или ще се подпре някъде или ще ги изкатери. Но Марти е маймуна, вече и катерушките катери, по пързалките се спуска, а и ги катери от долу на горе. Диваните и спалните отдавна са преодолени, още само на столове не се качва, само си ги бута.

Да ви се оплача не ни приеха на ясла Sad, сега ще търся частна, че най-накрая и без такава може да останем.

# 55
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от нас  Hug!

За това на кого прилича Жожо - благодаря ви споделените впечатления  Hug! Все пак от страни се вижда по-добре. Аз никак не намирам обаче прилика с мен освен устните му, които са си от мен категорично  Wink!
Кори твоя Жорко и според мен прилича на теб  Peace! Не че съм виждала мъжа ти, но на теб си прилича. За Йойо на Мимченце подкрепям, че прилича на баща си, а за Ясен на Вери не мога да преценя  Crazy! Коки на Самимами също все повече заприличва на нея  Peace!
За отслабването - аз преди 4 месеца бях 3 седмици на Дюкан (цели три  ooooh!хората по години я карат тази диета). Свалих 5 кг и вече съм на диета Жожо  Joy! За сега не искам да свалям повече! Е, може би още 2-3 преди морето  Blush! Интерсното е обаче, че тежа 57 кг, но ми стават всички дрехи които съм носила когато бях 52  newsm78, а това беше преди 4-5 години  Embarassed! Къде са тези 5 кг така и немога да разбера  newsm78!

Уф, моя се опитва да събори един гардероб  Crazy!
 

# 56
  • Мнения: 3 743
Честит празник на всички!

За прохождането и свалянето на кг си зависи от детенцето. Моето си е направо фитнес hahaha. Не иска да ходи по мебелите, напоследък и да пълзи не иска и само ме тероризира да ме води за пръстче навсякъде Tired. А като протича, не ми се мисли. Честно казано ми се иска, тогава да е вече на ясла, че и аз малко да се поочовеча Blush

Дари, и аз забелязвам нещо подобно за кг. Само 1-2кг съм под тези, на които бях преди да забременея, а всичко ми е широко Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 92
Момичета решила съм да купя термометър за ухо/чело и искам да ви питам - има ли някоя от вас такъв, доволна ли е и на каква марка да се спра?  newsm78

/незнам дали сте го обсъждали преди, но ви моля за помощ/

vesi21 дай да видим някоя снимчица ...  Wink
agi2008 честито ходещи крачета  Hug

Хайде хубава вечер от мен ...  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 12
   Здравейте и от мен..
Веси21 кофти че не сте приети...ние се класирахме за ясла и то на първо място в списъка,мисля да подам документите за всеки случай,но кога и как ще го пускам все още незнам..всичко ми е много объркано.Иначе голям сладур твоя Марти !!!

Да  ви се оплача ние тези дни не сме хич добре...моето слънчице хич не иска да яде ,разстройство го мъчи и караме само на вода и сокчета...дано да се дължи на зъбките,да не се налагат по стриктни мерки..утре сме на доктор ..стискайте палци Confused

А относно кг ,тази болна тема-свалих 9 ,(с дюкан , и с ограничения) дано скоро мина на диетката на Веси Wink,та да стигна  заветните 58.

   Лека нощ ! Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 71
Уф  то  моето  си  протича  направо,но  файда а  за  маминото  дупе  няма  Joy  ,още  съм  в  издирване  на  диска  с  упражненията  на   Синди  Крауфорд,  така  ми  се  е  скрил  и  ми  се  смее  отнякъде   Party , дано   се  амбицирам  като   го  намеря ...,
за  термометрите  за  уши е  добра  инвестиция- без  включен  звук  може  да  се  мери  и  на  челото  доста  точно  докато  детенце  си  спинка без  да  се  буди  Peace , но  съветвам  и  далече  от  него  в  будно  състояние  Tired  да  не  обяснявам съдбата  на  нашия  ,
 а  ние  днес   след  като  приключихме  с  захранването на  телефона   Party ) ,пихме  едно  мляко  за  отскок Wink  и  открихме   радостта от  футбола  Party

Отивам  да  хоризонтирам  ,че  вече  трети ден   не можем  да  се  приспим   до  21.30 , освен  че  и  ние  само  почти   на   течности  караме .... newsm78  от  жегата  ще  да  е   Лека  вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт