Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица!

  • 12 852
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
 Добро утро!

За килограми не ми се говори-свалих 8 за месец и половина и се заковах на 70 и от 2 месеца не мърдам на никъде, а уж още съм на диета.Само още 5 да сваля и ще съм доволна, не искам изобщо да са повече Simple Smile

Ако трябва да разчитам да отслабна тичайки след Станислав ще си остана само с мечтите си-той скоро няма да проходи, камо ли да протича...

Момичета, как сте след земетресенията.Аз съм леко притеснена, защото изобщо не ги усещам.Вчера при по-силния трус Емо идва и ми вика"Абе май има земетресение", а аз "Ама как така" и той "Я виж лампата" и като я погледнах тя се люлее ли люлее, а аз нищо не усетих...И цяла нощ съм била на тръни от страх да не стане нещо и аз да не усетя...

mayarm02 и Слави така си хапва от зарядното на телефонните ми(аз имам 2, а скоро време ще имам и трети).Все му се карам, ама той много обича кабели-май ще става жичкаджия като баща си и дядо си  Simple Smile

За ясла не съм подавала документи, но разбрах, че в нашия квартал май имало места.Като дойде време за градина ще видим.

Честит вчерашен празник и от мен.Даже получих смс от 1 приятелка със специални поздрави(нали съм и учителка покрай всичко друго).

Хайде лек и хубав ден.И дано няма повече земетресения Praynig

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 09:39 от Atina_Eli

# 61
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добро утро, момичета!
Първо искам да ви благодаря за съчувствието!  bouquet

За килограми и на мен не ми се говори! Имам още толкова много да свалям, че чак се срамувам от себе си... А немога и немога да се отърва от излишните. И всеки ден си казвам, че от утре започвам диета, и когато дойде утре - пак нищо! Embarassed Срам! Тичането ми след Ивайло, когато проходи /а, повярвайте, беше истинско изпитание и същински олимпийски крос всеки божи ден!/ не ми помогна да сваля кг. Не само, че не свалих, а и лека-полека си се закотвих на едно положение и няма мърдане!
Калинка се моля да бъде по-кротка от брат си, че вече съм и по-старичка и не ми се мисли ако трябва и след нея да подобрявам световните рекорди по бързо бягане, понякога и с препятствия. Crazy
Заради Ивайло тогава направихме генерално разместване на мебелите, защото много се катереше по тях, особено по секцията... ooooh!

Още не съм записала Калина на ясла, а мисля вече молба да подам, че май и в Перник ще имаме проблема с местата. Като гледам колко много бебчовци са родени и още колко са на път - не ми се мисли! Confused

Калинка също проходи /може би вече втора седмица/, пуска се сама и обикаля стаята. Но навън все още ме е страх да я пускам сама да ходи. Незнам още за прощапулник - може би ще го отложим за по-натам Sad

А да, и да се похваля  bowuu - имаме вече две зъбчета, е, все още драскат само, но това си е постижение...

# 62
  • Мнения: 17
Добро утро!  wavey

Да ви покажа малко снимков материал от пловдивската среща на 2 софийски бебочки  Mr. Green.
Ето я моята Дея на среща с Ина на mishlence_ по време на авиошоу  в Пловдив yesyes:

   

Уморените герои  Sunglasses:
 

Не че някой ме пита  Mr. Green, но аз да кажа, че авиошоуто определено си заслужаваше и беше много впечатляващо.
Дея също с огромен интерес наблюдаваше военните изтребители  sohappy:
 


Да ви се оплача не ни приеха на ясла Sad, сега ще търся частна, че най-накрая и без такава може да останем.
Защо не опитахте да подадете молба в някоя ясла, имам предвид, която не е ОДЗ, а само ясла - там доста по-лесно и нормално може да се класира човек.  Peace

Хубав ден и седмица на всички!  thumbsup

# 63
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз земетресение не съм усетила и слава Богу, че ме е адски страх... Praynig Дано повече не се разлюлява земята!
А някакво включване от НОИ? И аз вече втори месец не съм получавала майчинство. А отговор от там смислен нямам!

maristuta, много сте сладки! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 2
Честит празник и от мен на всички мъници !
MiRa_55 в четвъртък 21.05 получих 220 лв за март и нищо повече . Според счетоводителката ни би трябвало да ми преведат и април и май , но по какава причина няма ??? На другото майче от фирмата не са превели нищо още  Cry
Надяваме се  Praynig

# 65
  • Мнения: 107
Първо честито на всички вече пораснали бебочи  Hug
Аз също съм от тези чакащите на мен ми казаха,че правят нещо като годишен отчет и да чакам щели да ги преведат но не се знае кога(добре че не разчитам на тях иначе #2gunfire)
Марти вече има 4 зъбчета и ме разхожда навсякаде все още го е страх сам.
Хасково не е толкова голям град, а също има неприети в яслите  Thinking
Май и второто ми бебче ще е момче ще си правим футболен отбор Laughing
Приятен ден на всички

# 66
  • Мнения: 17
На мен пък НОИ ми преведоха паричките заедно за март и април в края на месец април.  Peace Защо ли на места се получава такова забавяне?  Thinking

# 67
  • Мнения: 2
Стискам палци на всички мами да имат скоро радост от НОИ !
Ето ни и нас , много отдавна не съм качвала снимки на моята Камелия , вече е 10500 и 75,5 см с 5 зъба и тантурести крачета .
И ние не сме приети в ОДЗ-то на бате ,  Cry , да сме живи и здрави !

ето ни и с бате Сашко

# 68
  • Мнения: 510
Привет!
Моя последен превод от НОИ е от 31.03 за 4 дена от мес МАРТ и вече наистина сериозно започвам да се притеснявам Sad

# 69
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен  bouquet!
Честито на всички, празнуващи месечинки и рожденни дни!

Маристута ме е изпреварила  Wink, но и аз добавям няколко снимчици от авиошоуто в Пловдив:

Ина и Дея


малкият пилот  Mr. Green


ето и едно малко спортно самолетче, което направи страхотно шоу




И също без никой да ме пита споделям, че наистина си заслужаваше и беше много впечатляващо!
Ина беше малък герой този ден - возихме я цял ден, беше "закопчана" за столчето или в количката в продължение на часове, без да протестира въобще.
Не се уплаши дори от изтребителите, които минаваха много ниско с ужасно силен шум, въпреки, че аз доста се притеснявах. А тя се усмихваше  Wink

Съжалявам само за кратката ни среща с Маристута и Дея, което ми напомня да ви подсетя, че е крайно време за една Софийска срещичка  Hug

В събота бяхме и на консултация - Ина е качила 120гр. и тежи 7700гр, 71см.
Педи каза, че ако имала още 600-700гр. отгоре било по-добре, но така като финно миньонче щяла да ги върти мъжете на малкия си пръст  hahaha
Излишно е да казвам, че татко и въобще не беше очарован от идеята  Joy

За НОИ - винаги са били много точни при мен, до 5-6-то число всеки месец получавам за предходния. Имах само две огромни закъснения от по 3 месеца, които бяха по вина на счетоводството  #2gunfire

Поздрави и до по-късно!
 

# 70
  • Мнения: 17
Съжалявам само за кратката ни среща с Маристута и Дея, което ми напомня да ви подсетя, че е крайно време за една Софийска срещичка  Hug
И аз много съжалявам, че се видяхме за толкова кратко.  Tired
Но идеята за софийска среща е много добра и май е крайно време да го направим.  Peace Например в Борисовата градина като по-централно място. Лошото е, че аз всяка събота и неделя съм до обяд на езиков курс и трябва да бъде след обяд.
Давайте предложения за дата и място!

Хубав ден!   bouquet

# 71
  • Мнения: 24
Стахотни са Ина и Дея,малки сладкишчета  Heart Eyes

За нои ,да кажа ,че последния ми превод е на 31,03 ,за 13 днии.....сега в сайта пише че утре ще имам пари за април........а останалите за март,къде са идея си нямам  #Cussing out....това вече и за май трябва да превеждат,незнам ,бясна съм

# 72
  • Мнения: 24
ох  ooooh! ,Алекс днес става на 11 месецаааааааа ,как можах да забравя   Embarassed


Почерпете се !!!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile



това ще енаашата торта за рд Simple Smile

# 73
  • Мнения: 71
Hug    честита  месечинка  на  Алекс! добър  избор  на  торта  Peace , аз  се  черпя  за  последно  и  почвам  с  диетата  Wink -  намерих  си диска и  даже  врътнах  един  път  първата  програма  с щерката  барабар  Party
 Ина  и  Дея   са  страхотна  комбина ,  Hug
 съжалявам  че  няма  да  мога  да  съм  с  вас  на  срещите.... а  така  ми  се  иска    Sad  ,  да  се  надяваме  живот  и  здраве  догодина  да  успеем поне  за  една  такава  Hug

# 74
  • Мнения: 179
Привет момичета!
Искам да споделя с вас експеримента който правя с малкия днес.Тъй като вече се стопли,време е да махаме памперса или поне да пробвам.Преди няколко часа му махнах памперса и често го карам да пишка но той не иска,нито на гърне,нито в тоалетната.Спа около половин час и се събуди сухичък.При всеки мой опит да го накарам да пишка той отказваше.По едно време обаче се напика,след като не бях край него.Сега пак е по гащи.Чудя се дали да продължавам така или постепенно да карам всеки ден по малко като сме си вкъщи.И ме притеснява дали не се стиска като е около мен ,щом като издържа близо 2 часа

Общи условия

Активация на акаунт