Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица!

  • 12 853
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Miami
  • Мнения: 413
Привет  wavey

Мира   Sad  Толкова е гаден живота понякога  Cry

Вери,  много сте сладки всички на снимките  Hug Ясен е с много яка тениска  Wink Ти наистина си много отслабнала, скоро няма да можеш да разнасяш големия мъж  Simple Smile

Трънчето здравей и на теб и Колето. Вече ще очакваме по-чести включвания от вас  Hug Очакваме снимки от първия плаж на Никола  Grinning

Мимче,  ЙоЙо просто ме разби с позата на гърнето  Laughing Толкова небрежно изпълнява сутрешния тоалет, с такава лекота  Joy Е, не мога да не го кажа - тя е образ без подобен  Joy

Честито на празнуващите бебоци днес   bouquet Да са живи и здрави  Hug

Ние днес ходихме на консултация - Жорката е  8700 кг, 74 см  Simple Smile Малко сме фини, ама сме много активни  Mr. Green



# 31
  • варна
  • Мнения: 1 395
 На Мира, просто нямям думи, Flowers Rose
 Не ми се мисли за родителите Cry
 А аз снимки ще пусна по-късно,че утре ще празнуваме .Такова правене на торта съм захванала ,да видим утре какво ще се получи. В крайна сметка реших компромисен вариант-бебешки крем със украса която не е съвсем бебешка.

# 32
  • Мнения: 723
мира-моите съболезнования Flowers Rose Flowers Rose

фокси-обаждай се,аз по ника ти мога само да гадая, че има нещо червено у теб Heart Eyes,
иначе по-голямата част от деня сме в морската градина,точно в тоя район ,където си ни видяла bowuu
а делфинчето върши чудесна работа,  предната количка ставаше и за лятна, но се ентусиазирах за максимално лека и маневрена , и си взех хула-та,която е 5 кг. и няма нищо общо като удобство за майката с другите летни такива ,изключително лесна за управление и качване на тротоари ,и преминаване по улици в ремонт, които у нас с лопата да ги ринеш ooooh! 

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 09:47 от maimp

# 33
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ето една снимка и от нас как се готвим да духнем свещичката Laughing! Тук сме с със сестра ми и двамата батковци!



Жожо тортата не я опита, защото не дочака разрязването и, но дори и да беше дочакал надали щеше да я иска. Много шоколадова си я взехме без да го питаме  Mr. Green! Не си пада по шоколада, ама сметановия сладолед как го влече ........................

Морето много му хареса и все ме дърпаше да го пусна  Laughing


Обаче в детския кът на морската гадина очичките му светваха и всеки път си тръгвахме с рев  Crazy!
Ама то верно много готино там  Peace

Да ви питам - на кого приличат дечицата ви повече? На вас или на бащите си? Моето като се роди приличаше на баща си, ама сега се промени и аз не знам на кого прилича  newsm78! Скоро един познат ме попита дали съм сигурна, че това дете е мое  Joy!
Ето една снимка от нас тримата. С очила сме, но това е единствената ни в по-едър план  Blush!

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 00:41 от Дариии

# 34
  • Мнения: 71
НА  ПРАЗНУВАЩИТЕ  ДНЕС  МНОГООООООООГО   РАДОСТ  И  ПАКОСТИ  Wink
 смешка  и  от  нас -  от  няколко  дена   щерка  ми  постоянно  повтаря и  мърмори  и  понякога  вика  ваи  ваи  ваи ,и  аз  съвсем  невинно   си   въобразявам  че  е  чула  да  се   вайкам  нещо  и  сега  и се  е  втълпило,  вчера  излизаме  виждаме  куче  водено  на  каишка ,  прибираме  се    след  като  стана  от   следобедния  сън  ,хвана  едно  зарядно  за   хенди  , взе  да  го  влачи  по  пода  и  му  вика  мац,  мац ,  а  аз  така  Shocked , в  последствие  разбирам  че   на  бебешки   Зарин  ваи ваи  е  вау  вау ,(в книжките  ни  на  немски,кучетата  казват  така  Whistling ) ,  вече  и  на  най- високото  легло  се  набира  и  се  качва  и  е  мноооооооооооого  внимателна   като  слиза-  бузата  и  още  е  синя  след  невнимание и детска  радост   на  дивана  Cry арниката  ни  помогна  доста

Мира - гуш!
smile3518

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 02:12 от mayarm02

# 35
  • Мнения: 3
Щастлив празник на празнуващите! Весели и палави да са бонбоните.

Мира, прегръдки за теб и много съчувствам на цялото ви семейство.

Офи, ти да не си от Бургас или просто ще наминете към нашия град в края на юни? Обаждайте се, ако ви остане време Smile

Ние се отбихме, но никъде не мога да намеря инфо за отбиването и я карам малко по инерция, но ме е страх да не си докарам някой проблем. Засега нямам напрежение или нещо подобно, ама не знам. Ако някой разполага с повече инфо моля да сподели.

Благодарности за новата темичка и чудесното й име  Hug момичета!

Не мога и аз да не се похваля с някоя снимка на моето птиче:
http://media.snimka.bg/3090/012434941.jpg
http://media.snimka.bg/3090/012434943.jpg

Лека нощ и хубав уикенд от мен и Вени.

# 36
  • София
  • Мнения: 388
Еййййййййййййй,докато се наканя да пиша и темата свърши!

Честито на всички ,станали вече големи,да растат здрави и послушни и безгрижно детство им желая!


Vesi21 ние от време на време прескачаме до Западен парк,може някой път да се видим.

Мира ,болката няма да утихне, трябва да сте силни!

Ние сме добре, вчера ни мернаха на консултация,въпреки , че аз обичам да си я меря точно на месечинката, за да знам колко е качила за един месец, а не за произволен брой дни- вчера бяхме 8370 кг и 73 см, ще видим аз колко ще я изкарам след една седмица. И ни сложиха последната противохепатитна ваксина- тя милата се накани да плаче чак като всичко свърши, но аз я гушнах и забрави. Иначе ходим по разходки, разхождаме мама за пръстче по площадките, искаме играчките на другите деца,искаме да ядем камъни и т.н.,люлеем се на люлка,изобщо вече сме големи  Laughing!

Ето едно клипче а ни видите:

http://www.youtube.com/watch?v=G11d0ZwYfpE

Весел ден на всички от нас!

# 37
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Добър ден.

Вчера заведохме Йоана при майка ми,ще гостува до утре и сега ми е едно особено такова. За последен път съм я оатавяла за една вечер,когато беше на 2 месеца.
 Абе уж имах нужда от почивка малко,че яко бях изтрещяла,ама от вчера ми е свит стомаха  ooooh!.

Дари, така като ви гледам Жожо е комбинация от двама ви.Има черти и на теб и на мъжа ти.
Моята Шушка,много не прилича на мен,с невъоражено око се вижда...,но сега като че ли забелязвам в някои моменти прилика и с МЕН  bowuu .

Цвета, Йоана по същия начин ме разхожда,голяма радост им е да ходят.

П.П.Ей ,как ми липсва моето детенце  Cry

# 38
  • Мнения: 24
Здравейте

Дари,Жожо голям сладур ..И аз мисля, че има и от двама ви  Peace
 коон и аз така се чувствам,като оставя моите дечица(аз ги оставям само за часове )..Все ми е едно свито,абе липсват мииии  Heart Eyes
 На мен днес ми е много заспало ,Алекс сега спинка и аз ще поизчистя,но като легне за обед ,лягам и аз  Mr. Green

да ви споделя как се ядосах..сега отварям сайта на Нои и виждам ,че имам преведено майчинство за април  Shocked.За март нямааааааа  #Cussing out .Как може таквоа нещо,незнам ,март ще го прескочим явно  #2gunfire Направо нямам думи
 

# 39
  • Мнения: 18

Здравейте ,
днес ставам на заветната възраст от 29 години   party023 и искам да ви почерпя макар и виртуално   


Честито и на всички които днес навършват цяла една годинка и на всички които имат повод за празник  Hug

# 40
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Здравейте!

Аз отдавна не съм се вясвала, но четех темичките.Просто нямах време да пиша, но сега ще си открадна няколко минутки.

Първо да поздравя всички дечица, които вече отпразнуваха своя 1-ви Р.Д.!Да имат най-прекрасното и щастливо детство на света  Heart Eyes

Мира, много съжалявам за детето  Flowers Rose Животът понякога е наистина супер гаден   Cry

Сега да ви разкажа набързо какво се случва с нас.

На Слави снощи му изби зъб N 5 и след като почти цяла нощ не спа сега си спи блажено в легълцето.Нямаше никакви признаци освен, че беше вчера леко кисел и когато вечерта го погледнах видях, че зъба е прорязал венеца.

Вече ходи като го държим само за една ръка, но все още не може да се изправя сам в леглото си нито седнал, нито прав.Но аз не го и насилвам-сам ще си покаже кога.

Много обича да разглежда книжки и да се закача с други деца, а и с възрастни.Обаче ми направи впечатление, че си пада и по бременни-така беше зяпнал едно момиче оня ден-право в корема.И се зачудих дали пък не знае, че там има бебе  Rolling Eyes

Що се отнася до това на кой прилича-на дядо си(свекъра)-нали на него е кръстен.А той и Емо прилича на баща си, значи малкия прилича и на татко си(леле как се изразих  ooooh!  )

Все още си хапва само пюрета и не иска твърда храна, но аз съм упорита и му предлагам по малко пък все някога ще я прояде вместо да се дави от нея.Даже си намерих рецепти и мисля да му направя няколко неща пък може и да му харесат Simple Smile

Иначе и аз да почерпя-на 21 май Емолини стана на 31  cheers smile3510 beer cook

И си купихме най-накрая кола  Mr. Green

magi_bs Ч.Р.Д!  Желая ти здраве, щастие, любов и дълголетие   bouquet

Хайде толкова засега от нас.Лек и хубав ден!

# 41
  • Мнения: 24
Да сте живи и здрави всички празнуващи Simple Smile

 Hug  Hug  Hug

# 42
  • Мнения: 510
Честито на всички празнуващи- малки и големи!   bouquet  Grinning Много здраве и любов!

Моя дребен сега го гледа баба му, но е тук при нас(баба му-свеки) Обаче! Като има кой да го забавлява нас изобщо не ни търси,а на мен ми е малко гадно...нали по цял ден все сме си 2-та, а явно не е толкова привързан към мен Rolling Eyes Всички казват да се радвам, че ще мога да го оставям и да ходя насам-натам, обаче...Та така.
Иначе и нашия синковец на себе си мяза.Аз лично не намирам кой знае каква прилика с никой от 2-ма ни, явно от 2-та по нещичко си е харесал. Grinning
Сега се опитваме да го научим да духа свещичка-ако има истинска такава пред него се опитва да хване пламъка, а ако няма на въпроса: Как ще духнеш свещичката? всеки път поглежда към лампата.Как ги свърза 2-те неща така и не разбрах newsm78
Цвета, Дани много сладко дава цунки  Hug А като гледам как ви тичат децата..моя още е като пияно морковче (ама то ще е защото му спрях вит.Д-то)
Ели, и Лъчко много се закача на хората hahaha С ръчичката потупва много сладко, голяма дракичка е  Laughing
Честито за колата, със здраве да си я ползвате!
Дребен откакто ходи на кухня се поналя май Rolling Eyes Голям апетит голямо нещо-по 5 пъти се нарежда да яде. Който седне и той с него за компания ooooh!
Целувки на всички и слънчев ден/ вечер!

# 43
  • Русе
  • Мнения: 636
Хайде и ние в новата темичка  Mr. Green

Да са живи и здрави всички празнували и празнуващи  Hug  bouquet Heart Eyes

Благодарности на Мимченце и Сами Коки мами  Hug  bouquet

Мира, моите съболезнования  Sad

Трънче,  Hug за Колето

Страхотни дечица си имаме, ей  Party да ги нагушкате и нацелувате  Hug Heart Eyes

 Peace

В четвъртък го водих на консултация - 10500гр и 78см  Mr. Green

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 22:34 от rallii

# 44
  • Мнения: 5 713
Аз мисля, че моите и двамата приличат на баща си. Макар че, когато са с мен, хората казват, че мязат на мен; когато с баща си- на него. Когато Маги се роди, си казах цяло копие на баща си. Когато Ясен ми го показаха за пръв път, си казах прилича на баща ми. Аз също съм одрала кожата на баща ми. Следователно Ясен има и мои черти. А и тук в темата споделихте, че приличал на мен. И сега като се загледам в Ясен, виждам черти на баща ми в лицето, но големите очи са на мъжа ми. По принцип двамата с половинката много си приличаме.  Joy Много хора са ни го казвали. Как се намерихме такива, ей. Че и с еднакви кръвни групи и резус фактор. Маги като беше бебе си слагаше ръката под бузата докато спи абсолютно по същия начин като баща й. Simple Smile

А аз, да, отслабнала съм. Simple Smile Голяма гордост ми е, много съм доволна от себе си. Мислех си, че никога повече няма да видя кантара на 54кг. Толкова тежах за последно 96г. Когато забременях с Ясен, бях 60кг. Резултатът се дължи на плавна цялостна смяна на режима на хранене. Не съм спазвала диети, не е имало лишение. Всичко стана спокойно и постепенно. Имам сега малко да стегна тялото, особено в корема. За момента от към спорт/упражнения са ми само дъъългите разходки, много ходя. Онзи ден играх тенис, но то беше инцидентно. А и аз много много не смея все още да подрусвам телеса, че след едно тичане с Маги, уж на игра, ми се запуши каналче. Беше много неприятно. Лято-есен ми се иска на йога да ходя.

Благодаря ви за хубавите думи!  Hug

Щях да забравя...

magi_bs, Честит Рожден Ден!
Много много здраве ти желая, това е най-важното! Любов и щастие!
   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт