Противоцелулитни, стягащи, отслабващи продукти

  • 23 706
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
xamelion маслото няма да можеш да намериш в аптеките или по магазините. разпространява се на принципа на Oriflame, Avon и тн. Аз съм му  дистрибутор към  тази фирма и така научих за него и го пробвах и върху себе си. Специално за маслото препоръчала съм го на всичките си приятелки, които са доволни. Ще кажа само че струва 18 лв за опаковка от 100мл. Ако наистина си заинтересувана пиши ми на лична.

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Electra_ минутки за безплатна реклама  Wink

Аз съм пробвала на най-различни фирми, но за съжаление не мога да споделя резултати, защото ги ползвам много нередовно и ме мързи да се масажирам повече от 2-3 мин..Но единствения продукт, то който буквално ми се е подпалвал задника, е на Дева. Гледам, че и други го хвалят, ще взема да го ползвам по-редовно, да видя ще има ли ефект.
Вие как се масажирате? Аз с един масажор на Ейвън или Орифлейм не помня, защото ръчно много ме мързи. Имам и електрически масажор, но той е по-нежен, а тук си трябва сила.

# 17
  • Мнения: 224
ванесса йо правя масажа е вендузи. На ръка и мене ме помръзва да се мачкам много а и ми се подпалват ръцете направо. За тези масажори и аз съм ги виждала  не съм ползвала, но с каквото и да се мажем без масаж няма резултати. Това масло на Дева знаеш ли какви са му съставките?

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз ръчно масажирам, макар че не го правя дълго, първо защото се изморявам и второ нямам силно изявен целулит. Пак да кажа, че с това масло на Икаров направо се подпалвам и то за отрицателно време. Особено в тези жеги е някакъв ад после докато се охладя  Crazy

От Дева ефект не видях, но може при мен така да се е получило, защото единият ми крак е абсолютно гладък, само на другия, в областта на ханша имам едни грапавини, които могат да минат за целулит. На по-изявен целулит може и да въздейства по-добре.

# 19
  • Мнения: 556
Миналата година ползвах антицелулитния на Билка. Имаше някакъв ефект, но аз очаквах повече, така че ще следя за продукти с повече положителни отзиви

# 20
  • Мнения: 91
Миналата година мазах с Дева,ей тъй на майтап,реших да пробвам,но ме примързяваше и не бях много редовна с клепането,въпреки това ефект като че ли имаше-поприбрах се и се позагладих/той целулита ми е доста нежен/Но тази година вече съм сериозна,от седмица ползвам Дева-slim effekt,съдържа екстракт от гуарана,див кестен,гинко билоба,кофеин,за една седмица почти съм свършила тубата-ама яко мажа по тумбака,че там ми е проблемно,струва ми се,че има ефект,ама ще видим. Praynig

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Аз имам ей този, червения - http://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=20
Целулит нямам някакъв изявен, но искам да стегна малко бедрата и задника, че от толкова много свалени килограми кожата ми е леко отпусната и без тонус, а по корема и ханша си имам упорити паласчици  Grinning То трябваше да се мажа докато отслабвах, а не накрая да ми дойде музата, ама пуст мързел..  ooooh! А и зимата няма сила, която да ме накара да се голещя, за да се мажа с нещо  Laughing
Имам масажно масло на Етерика, но една от съставките му има специфична миризма, която ми е неприятна, затова се мазах само веднъж. Ще взема да си купя на Икаров, щом си доволна, за да го пробвам  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще взема да си купя на Икаров, щом си доволна, за да го пробвам  Grinning

Учудвам се, че в нашия форум не са толкова дискутирани маслата на Икаров или поне аз не съм срещала подобни теми. Четох по други форуми доста добри отзиви за всичките видове масла на Икаров и затова реших да пробвам.

# 23
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Може да са дискутирани в КМ, но не съм попадала на мнения точно за това масло. Сега видях в сайта им, че са 3 вида, ти кой ползваш?

Масажното масло „Хвойна” е подходящо за продължителен масаж. Приема се много добре от сухите кожи.

Масажното масло „Кипарис” попива по-бързо; подходящо е за нормална и смесен тип кожа.

Масажното масло „Ели”- комбинирана формула против затлъстяване и целулит. Подходящо е при локални натрупвания на мастна тъкан.

# 24
  • Мнения: 2 507
Правила съм си масаж с хвойна като го слагах в меда/има тема антицелулитните масажи с мед/не можете да си представите каква смрад е тази хвойна.Изберете си някое друго масло портокалово, грейпфрут, лимон или др.,но само не хвойната Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Може да са дискутирани в КМ, но не съм попадала на мнения точно за това масло. Сега видях в сайта им, че са 3 вида, ти кой ползваш?

Масажното масло „Хвойна” е подходящо за продължителен масаж. Приема се много добре от сухите кожи.

Масажното масло „Кипарис” попива по-бързо; подходящо е за нормална и смесен тип кожа.

Масажното масло „Ели”- комбинирана формула против затлъстяване и целулит. Подходящо е при локални натрупвания на мастна тъкан.



Моето се води противоцелулитно, но не е за затлъстяване. В листовката пише, че има отделно за затлъстяване.
По форумите четох за още няколко вида - за заздравяване на ноктите, за косата, за мазна кожа и май имаше още някой и друг вид, но не мога да се сетя сега.

# 26
  • Мнения: 91
Абе девойки,всички казвате,че се загрявате и подпалвате newsm78само на мен ли Девата ми действа като ледени кубчета отвътре,направо го чувствам като хлад,който ме скубе,дърпа от вътре newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе девойки,всички казвате,че се загрявате и подпалвате newsm78само на мен ли Девата ми действа като ледени кубчета отвътре,направо го чувствам като хлад,който ме скубе,дърпа от вътре newsm78

Аз и от Дева и от Билка измръзвах така.

# 28
  • Мнения: 556
Днес си купих антицелулитен гел на Лавена. Аромата му е ужасен. Дано поне да има ефект - някой ползвал ли го е, да сподели?

# 29
  • Мнения: 408
Абе девойки,всички казвате,че се загрявате и подпалвате newsm78само на мен ли Девата ми действа като ледени кубчета отвътре,направо го чувствам като хлад,който ме скубе,дърпа от вътре newsm78

Аз и от Дева и от Билка измръзвах така.

да, и аз така!

а по отношение на антицелулитните, стигнах до извода, че каквото и мазно нещо да ползвам ефект си има само ако мачкам продължително време. на икаров съм ги имала всичките, повтаряла съм до безкрай някои опаковки, но да ви кажа, писна ми от мазнотията. сега ползвам маста с невена и ми е много по-добре. не мирише изобщо и попива много бързо. това го правя вечер, иначе през деня си мажа някакъв овлажняващ крем за тяло

Общи условия

Активация на акаунт