Противоцелулитни, стягащи, отслабващи продукти

  • 23 714
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
на икаров съм ги имала всичките, повтаряла съм до безкрай някои опаковки, но да ви кажа, писна ми от мазнотията.

Мазнотийка си е, да.
Поне доволна ли си от Икаров - имаше ли ефект?

# 31
  • Мнения: 91
Ами аз свърших тубата Дева,да обръщам ли на Икаров newsm78Гардже,доволна ли си от резултата?Тя Девата добре си мирише и не е много мазна,да взема да си продължа с нея ли newsm78

# 32
  • Мнения: 408
на икаров съм ги имала всичките, повтаряла съм до безкрай някои опаковки, но да ви кажа, писна ми от мазнотията.

Мазнотийка си е, да.
Поне доволна ли си от Икаров - имаше ли ефект?

ами имаше ефект само когато съм ходила при рехабилитатор да ми прави масажи с тяхното олио. вкъщи не мисля, че имаше ефект.

# 33
  • Мнения: 571
Аз съм ползвала и Дева и Нивея/антицелулитните/,но ефект няма.Съчетавам ги с диетка и финтес четири пъти седмично.
Това,което съм чувала,че действа много добре е под душа с остатъка от утайката на кафето да се правят масажни движения на проблемните места.Опитвала съм го и наистина след това кожата ми е много нежна и гладка,но целулит си имам.Може би кафето "обира"мъртвата кожа и я ексфолира знам ли newsm78
Мисля да пробвам и масажи,защото изглежда,че само с кремове,фитнес и диети няма да стане newsm78

# 34
  • Мнения: 3 405
Мисля да пробвам и масажи,защото изглежда,че само с кремове,фитнес и диети няма да стане newsm78

Именно. Кинезитерапевтът ми препоръчва всичко това на куп при борба с целулита, както и да се пие много вода 2-3 литра дневно. А при масажите, освен ръчни да се слагат вендузи и масажи с апарат против целулит по преценка на масажиста, който ги извършва.
Ръчните са болезнени и се посинява, както и от вендузите, ама красотата иска жертви  Mr. Green
Имате ли мнение за рекламираните напоследък Елансил и Гарние-рол-он?

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
За какво посиняване говорите, бе хора  Shocked Аз каталясвам на втората минута, а какво трябва да се направя, за да посинея чак  Thinking

А с тези масажорчета става ли нещо?



Не да е непременно електрически, а такъв с изпъкнали точки, но ръчен.
Струва ли си да купувам или да продължавам ръчно  Thinking

# 36
  • Мнения: 408
За какво посиняване говорите, бе хора  Shocked Аз каталясвам на втората минута, а какво трябва да се направя, за да посинея чак  Thinking

А с тези масажорчета става ли нещо?



Не да е непременно електрически, а такъв с изпъкнали точки, но ръчен.
Струва ли си да купувам или да продължавам ръчно  Thinking

ако не е скъп, моят съвет е да си купиш ,колкото повече неща се съчетават, толкова по-добре

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
За какво посиняване говорите, бе хора  Shocked Аз каталясвам на втората минута, а какво трябва да се направя, за да посинея чак  Thinking

А с тези масажорчета става ли нещо?



Не да е непременно електрически, а такъв с изпъкнали точки, но ръчен.
Струва ли си да купувам или да продължавам ръчно  Thinking

ако не е скъп, моят съвет е да си купиш ,колкото повече неща се съчетават, толкова по-добре

Ако някой е ползвал електрически масажор, нека сподели впечатления  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 405
За какво посиняване говорите, бе хора  Shocked Аз каталясвам на втората минута, а какво трябва да се направя, за да посинея чак  Thinking

При мануалния антицелулулитен масаж, който правят кинезитерапевтите се посинява яко. Обясниха ми, че се разкъсва съединителната тъкан, която свързва целулитните клетки и така трябвало да бъде. Яко пипат професионалните масажисти  Laughing ти няма да си причиниш сама това Wink Посинява се и от вендузите, ама не е болка за умиране.

# 39
Аз чух добри неща за fisioline - ново е за нашия пазар, на италианската фирма Зукари и имало наистина добър ефект - и траен. Simple Smile Дааа, да се готвим за лятото ! Wink

# 40
  • Мнения: 3 461
Вчера една тунизийка ми каза, че с ябълковият оцет, но този, който е органик, целулитът й видимо намалял, мажела се сутрин и вечер, но миризмата била ужасна.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
При мануалния антицелулулитен масаж, който правят кинезитерапевтите се посинява яко. Обясниха ми, че се разкъсва съединителната тъкан, която свързва целулитните клетки и така трябвало да бъде. Яко пипат професионалните масажисти  Laughing ти няма да си причиниш сама това Wink Посинява се и от вендузите, ама не е болка за умиране.

Ясно. Реших, че аз не правя нещо като хората  Wink

# 42
  • Мнения: 0
Първо трябва човек да е наясно какво представлява целулита. Той е много повече от козметичен дефект и после да вземе мерки поне за намаляването му ето прочетете тук всичко за целулита

# 43
  • Мнения: 21
Здравейте, да споделя и аз моя опит в борбата с целулита.Най-важно разбира се е движението,но това всеки го знае Grinning. Като помощни средства досега съм ползвала мнооооооого (както всяка о нас). Най-впечатлена досега останах от пластирите на Леокрема и лосиона с термо ефект на Евелин(този в червената опаковка).Като пластирите са подходящи в случай на по-малка зона обхваната от целулит.Надявам се да съм ви помогнала в чуденката, кое да ползвате, макар че това си зависи и от много други фактори, като тип кожа колко е засегнатото място и т.н.
А относно Лавена (някой по-нагоре го беше споменал)единственият ефект,който усетих беше ужасната миризма Sick

# 44
  • Мнения: 1 559
за килограмите има още какво да се желае в посока сваляне..но бюста...олеле ИСКАМ ДА ГО МАХНА  Praynig ooooh!

Почни Дюкан Wink.И аз от C съм сега на B(след свалени 5 килца с режима).Ама от толкоз голям бюст се приготви да поувисне Tired....та според мен,или оперативно...или се моли да си остане голям. Thinking

Аз търся също нещо за корема...ама кво да е то newsm78

Общи условия

Активация на акаунт