СЕДМОКЛАСНИЦИ - таксата платена, пишем заявления

  • 15 278
  • 380
  •   1
Отговори
# 15
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Знаток,мерси за темичката  bouquet

... Попълва се в 3 екземпляра, като 2 остават за мен. И задължително - 3 лв. такса щото сметката била бюджетна (коментарите са излишни)

А моят мъж ми връчи само един екземпляр - зеленият...  newsm78. На вас по два ли ви върнаха?

Моето дете има един проблем - има вероятност учителката по музика да я остави на поправителен  #Cussing out. С двойка в свидетелството дали може да кандидатства?

Два екземпляра ни върнаха,да Peace За госпожата ви по музика нямам думи,побъркват деца и родители,после искат уважение и добро отношение.Само че, не това е начина #Cussing out

# 16
  • Мнения: 497
Знаток, евала, че отделяш толкова от личното си време за други хора. Благодаря ти, както и на всички най-активни мами, които дадоха толкова полезна инфо.
Сега се загледах в заявлението-там има и подпис на ученика. Да не искат и децата да присъстват при подаването, а, как мислите.
И да не се юрнете в понеделник да подавате заявленията-тогава е 25, а те се подават от 26 май. Само подсещам....., че като гледам какви се пъргави всички....

# 17
  • Варна
  • Мнения: 262
в нашето у-ще питали децата кой ще кандидатства за да ги оформят по рано тях .

Защото се предполага че за последната седмица тези който ще кандидатстват , трябва да се готвят и повечето няма да ходят последната седмица

А ТОВА ЗА 2 е пълен абсурд #Cussing out

# 18
  • Мнения: 639
Знаток, благодаря за темата!  bouquet
Ние вече заявлението сме написали (мъжът ми), сега остава и таксата да платим (моя милост, та затова не е свършено още Embarassed).
За оформянето нищо не знам, защото нейният клас тази седмица е на зелено училище ooooh! Тя не отиде, ама не толкова заради ученето, колкото каза, че иска да се наспи и да си почине малко без непрекъсната организация Laughing
Направо ме убихте с тези 2 - как може такава комплексарска история от страна на тези учители...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 262
за заявлението можеш и ти да по подпишеш вместо детето , аз поне така мисля да направя защото той е на у-ще  аз съм на работа и ще отида през работно време ( когато мога де се измъкна

# 20
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И аз това се чудех,дали пък няма да искат децата да се подписват на място Thinking За всеки случай не сме подписвали нищо засега.

# 21
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
А ТОВА ЗА 2 е пълен абсурд #Cussing out

Абсолютно!  Peace Нямам думи!
Маринова, дали учителката го мисли сериозно или само се прави на важна?

# 22
  • България
  • Мнения: 2 164
 Да докладвам: платих таксата. До офиса ми има клон на Уни кредит Булбанк отидох там, колко лева мислите, че беше таксата на банката за превода от 8лв? - 6 /шест/ лева  Shocked
 Звучи ми доста нахално!!! smile3511 newsm61

# 23
  • Мнения: 497
Да не са ти ги пуснали на две отделни бележки таксите, тогава за всяка бележка се събира и отделна комисионна или 2х3 лева. Така щеше да е и във всяка друга банка. Ако е на една вносна бележка обаче-наистина са нагли. Булбанк не ги дишам по принцип. Никога не съм ползвала техни услуги.

# 24
  • България
  • Мнения: 2 164
 Аз си попълних ЕДНА бележка, но служителката любезно ми обясни, че минималната такса за превода в тяхната банка е 6 /шест/ лв.  Shocked !!!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 702
Запис в новата тема.

Ние още нищо не сме направили. В понеделник ще разпечатам заявлението, във вторник ще го попълним  и ще проверим дали е станало ясно по колко ще бъдат изпитите   (   Joy    )  и от сряда нататък ще си изберем един ден.

Приятен уикенд от нас    Heart Eyes

# 26
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Запис в новата тема.
И ние още нищо не сме свършили, но в понеделник мисля да се задействаме -такси и заявление.
Оценките на дъщеря ми по математика и биология вече са оформени. По другите предмети - ще чакаме още.

# 27
  • София
  • Мнения: 816
 Да споделя,че да ми поолекне.Много съм притеснена.Ние сме на операция на очите на 17,изпитите ни са през 2 дена./цели 3 изпита/Трябва квестор от РИО.Направо не ми се мисли.Горкото ми детенце,дано се оправи.Като свърши ще ми светне пред очите. ooooh!

# 28
  • Мнения: 2 829
дано, Praynig
стискаме палци всички!!!


Маринова--ходи говори с госпожата

кви са тези глупости ooooh!

Знаток-- Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes

# 29
  • България
  • Мнения: 2 164
Запис в новата тема.

Ние още нищо не сме направили. В понеделник ще разпечатам заявлението, във вторник ще го попълним  и ще проверим дали е станало ясно по колко ще бъдат изпитите   (   Joy    )  и от сряда нататък ще си изберем един ден.

Приятен уикенд от нас    Heart Eyes
За мен е много странен отговорът на служителката от РИО, тъй като таксите се определят с наредба на министъра, която е една за цялата страна. Само че сумите се превеждат по сметка на РИО и за това банковите сметки са различни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт