СЕДМОКЛАСНИЦИ - таксата платена, пишем заявления

  • 15 299
  • 380
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 829
ана---благодаря Hug


прави сте--не трябва толкова натоварване последните дни
все пак спокойствието и позитивната нагласа са важни
за 10  дни -чудеса едва ли ще станат Peace

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Нищо не е направило магарето  #Cussing out Дали са им трансформиращ преразказ на "Войнишка нива". Прочел текста, писал, но каза, че за първи път чува и произведението, да не говорим, че не  знае от кой автор е. След това на урок отиде и питам не говорихте ли с учителя. Ами не, той бил подготвил други неща, питал между другото как се бил справил, нашия казал, че бил писал всичко и това било.  #2gunfire

# 347
  • Мнения: 2 708
Ехеее Зла Вещице Wink Не му се ядосвай толкоз на детето Laughing То нали целта е произведението да е непознато.  Wink Така или иначе няма как да са прочели всички възможни разкази, които биха избрали за изпита. Колко мами бяха чували изобщо за Деян Енев миналата година Laughing Laughing Laughing Важното е да успее да спазва правилата, времената, сакън да не си помисли пряка реч да използва и да пише четливо и грамотно.  Heart Eyes Най-вече да са спокойни и уверени на изпита Peace

# 348
  • София
  • Мнения: 257
Krische, много си права.  Peace
Ангел общо взето преразказите ги пише добре, тук-таме пропуска някоя запетайка или допуска повторение, но има проблем с краснописа. В началото започва хубаво и накрая като се разбърза и почва да криви редовете. Дано поне да го напише достатъчно четливо. Говоря, говоря, ама кой ли слуша. Simple Smile

# 349
  • Мнения: 2 708
Аз това за четливото го написах, защото знам от миналата година, че проверяващите имат право, при наистина безобразно нечетливо написан преразказ, да поставят дори 0 точки на преразказа. Естествено, че никой няма с лека ръка да го направи и преди това бая ще се бори да разчете драсканиците, но нали знаете, самите вие, като се опитвате да разчитате нечетим текст, в стремежа си да разгадаете символа, губите смисъла и от там дори и да иска, проверяващия може да изпусне мисълта на детето. И малко или много, хора са и те и е възможно да се повлияят и да намалят оценката заради това. Нека го знаят децата.

# 350
  • София
  • Мнения: 4 868
Виктория днес приключи с школата по английски за тази учебна година. На годишния изпит има 100 точки от 100 - единствена в това ниво, а продължава да е най-малка в групата си. Следващият резултат от нейната група е повече от 10 точки по-нисък.
Гордея се!  bowuu

От няколко дни е зачела в оригинал Long Way Down на Юън Макгрегър и Чарли Бурман.

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 702
Браво на Виктория!
Възхитих се!
Пожелавам й все така с желание и лекота да се занимава с английски    bouquet

# 352
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Виктория днес приключи с школата по английски за тази учебна година. На годишния изпит има 100 точки от 100 - единствена в това ниво, а продължава да е най-малка в групата си. Следващият резултат от нейната група е повече от 10 точки по-нисък.
Гордея се!  bowuu

От няколко дни е зачела в оригинал Long Way Down на Юън Макгрегър и Чарли Бурман.
  Hug браво на детето!!!

Зла Вещица,добре дошла при нас,увеличава се отбора на многодетните(тридетни) Hug

Що се отнася до четливото писане,пише детето,направо красиво,обаче хич го няма в писането на преразкази.Виж с граматиката сме ОК.

Компютъра в къщи се пуска само по работа,демек,за да се изтеглят теми,реферати,тестове и да се разгледат сайтовете на училищата.Изваждането на датите за приемане на заявления за допълнителните изпити,датите на изпитите и какви документи са необходими са си негово задължение.Също така негова работа е да следи дали не сме забравили с баща му  кога трябва да подадем документите и да ни подсети Mr. Green
За удоволствие може да се седи на компютъра само събота и неделя за не повече от два часа на дете Peace
През седмицата се гасят лампите в 10 часа.Петък и събота може да стоят до 12.
Ако обаче има издънки(стаята е разхвърляна или някой не си е изпрал дрехите от тренировка,примерно),седенето на компа за кеф отпада.
Ха сега гадна майка ли съм а Mr. Green Laughing

Забравих,утре ще сканирам задачите от пробния в СМГ и ще ги пратя на който иска Peace

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 21:51 от Пиги®

# 353
  • Мнения: 389
Компютъра в къщи се пуска само по работа,демек,за да се изтеглят теми,реферати,тестове и да се разгледат сайтовете на училищата.Изваждането на датите за приемане на заявления за допълнителните изпити,датите на изпитите и какви документи са необходими са си негово задължение.Също така негова работа е да следи дали не сме забравили с баща му  кога трябва да подадем документите и да ни подсети Mr. Green
За удоволствие може да се седи на компютъра само събота и неделя за не повече от два часа на дете Peace
През седмицата се гасят лампите в 10 часа.Петък и събота може да стоят до 12.
Ако обаче има издънки(стаята е разхвърляна или някой не си е изпрал дрехите от тренировка,примерно,седенето на компа за кеф отпада.
Ха сега гадна майка ли съм а Mr. Green Laughing

Браво    smile3501
Как успя да въведеш този ред ? Аз се боря толкова време за тези неща и резултат никакъв -
явно съм лоша майка  smile3516
А  за краснописа  ...... ужас  , не знам как ще му разберат пише правилно без грешки , но много грозно

# 354
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 611
Компютъра в къщи се пуска само по работа,демек,за да се изтеглят теми,реферати,тестове и да се разгледат сайтовете на училищата.Изваждането на датите за приемане на заявления за допълнителните изпити,датите на изпитите и какви документи са необходими са си негово задължение.Също така негова работа е да следи дали не сме забравили с баща му  кога трябва да подадем документите и да ни подсети Mr. Green
За удоволствие може да се седи на компютъра само събота и неделя за не повече от два часа на дете Peace
През седмицата се гасят лампите в 10 часа.Петък и събота може да стоят до 12.
Ако обаче има издънки(стаята е разхвърляна или някой не си е изпрал дрехите от тренировка,примерно,седенето на компа за кеф отпада.
Ха сега гадна майка ли съм а Mr. Green Laughing

Браво    smile3501
Как успя да въведеш този ред ? Аз се боря толкова време за тези неща и резултат никакъв -
явно съм лоша майка  smile3516

Същия въпрос имам и аз  newsm78

# 355
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Просто никой в къщи не смее да ми противоречи,в това число майка ми и свекърва ми,особено когато се отнася за децата.Не викам,не бия,но каквото кажа е закон.Никога не допускам възражения или пазарлъци.И голямата ми дъщеря(18г.) и малката(2г.) винаги питат "дали може",независимо за какво се отнася,нищо не се върши на своя глава.Рядко се налага да повтарям кой какви задължения има у дома,ако се наложи повторение,следва и наказание(а то никога не се отменя) Peace Никога не отстъпвам,един път отстъпиш ли край,качват ти се на главата,мисля,че това е в основата на авторитета,който имам пред децата и може би това,че винаги съм уверена в себе си.Никога не мисля,че това,което съм решила има шанс да не се получи. Peace
Това е,много е лесно Wink

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Аз съм отвратителна майка  Cry  За всичко ме питат дали може, само за компютъра не  Naughty Научават набързо (затова много ме е яд на мъжете, че без труд постигат много по-бързо, това, което ние постигаме с много труд) и засядат на компютрите. Да уточня, че имам освен седмокласник и дванадесетокласник - т.е. двама кандидатстващи. Винаги всичко си знаят и са на игрите.  #Cussing out На всичкото отгоре наистина знаят. И честно да ви кажа ми е съвестно да им забраня нещо, на което аз вися постоянно  Embarassed

# 357
  • Мнения: 7 162
Изпратих на всички желаещи днешния пробен изпит по математика.
Понеже сте много,може да съм пропуснала някого или пък да съм пратила на някого два пъти един и същи имейл.Извинете.
bodra,ако съм те пропуснала,това е защото не си ми писала на ЛС имейла си.

# 358
  • София
  • Мнения: 257
Ana, благодаря много за задачите!    bouquet Остава и да седне да ги реши.

Пиги, искрено ти се възхищавам!  Hug

# 359
  • Мнения: 10
здравейте! може ли и на мен да ми изпратите задачките от смг  Grinning Много ви моля и благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт