СЕДМОКЛАСНИЦИ - таксата платена, пишем заявления

  • 15 288
  • 380
  •   1
Отговори
# 60
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Само да питам - май до сега не е станало дума за работното време на гнездата  newsm78

Знае ли някой ?


borondy явно на децата не им се ходи на профилиран изпит. Моя искал само един и не му се ходи на втори.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 702
За Бургас бяха написали от от 8 до 18 от понеделник до петък, като едно от тях работи и в събота. Очаквам при вас да е нещо подобно.


А относно таксите си мисля, че е вероятно повече от половината от нас са с кредит, което означава, че имат разплащателна сметка. Ако преводът се пусне от там, ще струва между 1.50 и 2 лева.

# 62
  • Мнения: 389
явно на децата не им се ходи на профилиран изпит. Моя искал само един и не му се ходи на втори.



Сигурно е така , като знам каква война водих с него за изпитите по немски и английски  smile3515
но ще се яви все пак .А за физиката изобщо не се е пазарил решението беше почти негово , но чете само от учебника без допълнителна литература .Това ме притеснява, защото не мисля че е достатъчно  но ..............
кой ме слуша

# 63
  • София
  • Мнения: 4 867
Аз пак не съм по темата - ето ви една снимка от вчера:



Днес отиваме до ждрелото на р. Ерма. До изпитите има време  Mr. Green

Честит празник!

# 64
  • Мнения: 59
Здравейте!Бих искала да се включа в вашите дискусии.Чета ви отскоро ,защото съм с малка девойка на 2.8г и пиша в другия форум Grinning Имам  и кандидат-гимназист и в последно време почвам да се шашкам от изпита......Искам да попитам-някой ще кандидатства ли в НПМГ ? Скоро измисли моя син ,че има интерес ( иначе желанията му се лутат насам-наттам ) и мисля да подам и там документи да се яви на изпита на 22.06....да се пробва детето...
Моля,четох на много места ,но още събирам мнения-на какво ниво е тази гимназия в момента?Има ли добри преподаватели все още?
И аз утре мисля да отида до банката....

# 65
  • България
  • Мнения: 2 164
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!   smile3525

# 66
  • Мнения: 413
teedy: Виж предната тема, там има доста информация за НПМГ.

Честит празник и от мен   bouquet

# 67
Таксата платена,а титуляр на сметката за плащане???Извинявайте обаче таткото ме засили ,че без такъв няма начин да плати.

# 68
  • Мнения: 258
Цитирам prekrasna от старата тема:
Отчет - платих таксите. ОББ- клон Мария Луиза ми е по пътя и реших да отида там(до Лъвов мост). Имаше попълнена примерна вносна бележка.
Пишеше - вполза на - РИО-София град; сума-8 лв. Вносител -моя милост с ЕГН, основание за внасяне - изпит по БЕЛ и мат + име и ЕГН на детето. Попълва се в 3 екземпляра, като 2 остават за мен. И задължително - 3 лв. такса щото сметката била бюджетна (коментарите са излишни)

Дано да е полезна информацията и ние направихме същото- няма проблем при плащане кеш, но при превод ни зная!!! Успех! newsm10

# 69
# 70
  • София
  • Мнения: 816
Благодаря на всички.Онзи ден мина пробния тест по мат.днес ще видим дали се е справил.Ние ще подарим на г-жата цифроф апарат,децата така решиха.Щото имало моменти с тях дето не ставали за снимка ,ама като и се махнат от главата все да са и хубави/моментите/ и да не хаби лента LaughingТрябва първо да ходим в РИО за квестори и да видя къде аджеба ще го изпитват и после цялата какафония.Да са ни живи и здрави децата.

# 71
  • София
  • Мнения: 339
Моето дете има един проблем - има вероятност учителката по музика да я остави на поправителен  #Cussing out. С двойка в свидетелството дали може да кандидатства?
Ох, това ми е болен въпрос. И то не с музика, рисуване или физкултура, а с математиката. Някъде в предишни теми бях споделяла за изкуфелия ни даскал по мат., с който не можеш да водиш никакъв разговор. На родителската се опитах да го направя, но уви. Детето има много шарени оценки - няколко 5 и6, както и едни 2и3 (двойката е за дисциплина, а тройката си е нейна). Класното й е с верни задачи, но има 5, защото предполагал, че е преписвала. Борбата ни е за 6 естествено, защото в противен случай още на старта губи една единица. Класната ни посъветва, че е по-добре да оставим нещата в нейните ръце, защото ако влезем в конфликт с него, ще се отрази на децата. А на всичкото отгоре сега ще отсъства около 2 седмици великия математик. Аз го изчаквам само още малко и  #2gunfire. Вие какво ще ме посъветвате.
  Янита,  страхотно е, че успявате да се организирате и да разпускате. Ние също обичаме тревичка и водичка, но непрекъснато изникват пречки и си стоим вкъщи.
  Хубава и успешна седмица на всички. И утре първи да сте кацнали в гнездата.

# 72
  • Мнения: 475
teedy, моят син иска да кандидатства в НПМГ- математика,
но тази сутрин направи констатацията, че там много се учело, по инфо от някаква тяхна учителка.

НПМГ обаче не му е първо желание , а НЕГ. Дано успее от раз

Та разколебан ми се видя по повод НПМГ, но предполагам, че въпреки всичко ще се яви на профилиращия изпит.

Ще видим как ще си подреди желанията, първо ще направим тези дни суха тренировка и на спокойствие ще обсъдим желанията му /и моите разбира се/, без да сме наясно с балове и т.н.-

# 73
  • Мнения: 18
Здравейте,

аз току-що направих превода с таксите за БЕЛ и МАТ  през e-Pay за 1.00 такса-превод. Утре ще ида до гнездото за документите и се надявам да не обяснявам цял ден защо няма мокър подпис и печат на платежното Simple Smile)

# 74
  • София
  • Мнения: 1 634
А на всичкото отгоре сега ще отсъства около 2 седмици великия математик. Аз го изчаквам само още малко и  #2gunfire. Вие какво ще ме посъветвате.


Prekrasna, предвид малкото време до края на учебната година, мисля, че трябва настоятелно да търсиш отговор от класната има ли решение на проблема , или да говориш направо с директора/ката/ - ако е по-разбран/а/ , за да не е ощетено детето и да получи заслужената си оценка

Успех!

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 12:51 от Lady-B

Общи условия

Активация на акаунт