АВГУСТинчетата са заети, чакат дар за своя празник на детето!

  • 14 447
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 276
Страхотни новини момичета! Hug
Честито момченце на Полито, да е здравичко и спокойно бебенце! Честит рожден ден на Ади и Велмар, много здраве, любов и щастие! Hug
Нана радвам се за приятелката ти, дано бързо и лесно мине химиотерапията  Peace По късно ще се включа пак, че сега отивам да тъся подарък за 5 год момиченце, че сме на РД утре. Стискам палци на всички чакащи класирането!

# 31
  • Мнения: 743
Марго, бих идвала при вас като стане трудно за живот тук Laughing
Joy Joy Joy
Елфче, опасна си  Hug А за г,адината - супе,  Peace Тамън ще ти е в помощ за сладу,ите  Heart Eyes
/тези дни много пиша  Embarassed/

# 32
  • гр.София
  • Мнения: 4 151

Елфче, опасна си  Hug А за г,адината - супе,  Peace Тамън ще ти е в помощ за сладу,ите  Heart Eyes


  Joy Joy
 Браво. Честито!  bouquet

# 33
  • Мнения: 718
 Привет и от нас...
 Честито момченце на Полито.Жив и здрав да ви е !!!
  Hug,много се радвам за приятелката ти  Hug

 Честит Рожден ден на прекрасните ни Ади и Ани!!! Пожелавам ви мноооого щастие,любов и късмет!!!

  Марти Не е приета .....  Crossing Arms  ,обаче и на мен за сега не ми е тъжно,но ще видим на есен.............А втоло класиране ще има ли ??

 Иначе за нас-ами след 2 год. туткане най-накрая се преместихме в новият апартамент. Party  Party  Party Марти дори заспа (с приспиване и къндърми) в нейното си регло,където не е спала от 2 г.  Crazy Ще видим дали ще успея да я свикна...  И аз отивам да лягам,че тези 2 дни местене и подреждане направо ме размазаха....
  Поздрави и целувки от нас.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 744
Вст, радвам се че пишеш често!  Hug
За применането ни - гузно ми е  Rolling Eyes Хем не кандидаствах с най-голям мерак, хем беше ей така, между другото. Не знам дали е заради това, че имаме и по-малки деца, ето - щом Марти е приет, в другата тема също имаме една приета кака.  Rolling Eyes
Ммилена, честито! Чакаме снимки и виртуална почерпка  Whistling Laughing

# 35
  • Мнения: 743

Елфче, опасна си  Hug А за г,адината - супе,  Peace Тамън ще ти е в помощ за сладу,ите  Heart Eyes


  Joy Joy
Embarassed  hit

Миленка, честито  Peace Дано свикне безпроблемно  Марти  Heart Eyes Няма ли малко снимчици  Whistling
Елфче  Hug Личи си, че мързелувам тези дни  Mr. Green  Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 255
Честито, Полито! Да ти е жив и здрав, да ти носи спокойствие и любов!

Черстито на Рождениците със закъснение   bouquet  bouquet  bouquet Желая ви много положителни емоции в живота!

# 37
  • София
  • Мнения: 255
Ще има второ класиране , Миленка, то едни и същи деца са в списъците навсякъде, спокойно, не губи надежда!

И всички други майчета, нищо не е свършило...то едва сега започва  ooooh! в Люлинските градини за 2-3 свободни места кандидатстват по

350 деца  Crazy

# 38
  • Мнения: 743
Честит 24 ти май момичета!


Изпейте едно" Върви народе възродени!" и от мен,това ми един от май милите празници,свързан е с толкова хубави спомени,звън на камбани,цветя ,детски усмивки,милото лице на 1 вата ми учителка на мен и на Ники после,и песни огласящи града...

# 39
  • София
  • Мнения: 5 744
Честит празник и от мен!
Марго,  Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 600
Добро утро от мен.

Тони днес ни събуди още към 7 и нещо. Така че вече съм с кафето пред компютъра.
Има ли други ранобудници? Ето кафенце :


Да помечтаем за морето...
Надявам се тази година да успеем да отидем някъде за 4-5 дни само тримата.


Мама Марго, добре че ме подсети.  Hug

Честит празник на всички!
Специално на Ваня и дано всички учители са всеотдайни като нея в работата си!
 

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Има, имааааааааа
Кайли, мерси за кафенцето!

И ние си мечтаем за морето, даже мисля да пратя едно капаро в началото на юни за един хотел в Лозенец. Пу да не ми мине котка път.

Честит празник на всички!

# 42
  • София
  • Мнения: 5 744
Блан, честит аватар  Simple Smile
За морето ще мечтая само тази година.  Rolling Eyes

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
 Елвинг, мерси!

 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК 24 МАЙ НА ВСИЧКИ! И специално на учителите,студентите и журналистите в темата ни!

 Марго, и на мен ми е любимия празник Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 718
  Има ранобудни .....да...........Марти днес се събуди в 05.15  ,не успя да заспи пак и станахме заедно в 06.10  Crazy
Вече съм сготвила,изпрала,направих си маникюр и педикюр и сме облечени за излизане.  Party Кайли,благодаря за кафенцето  Hug
  Честит празник на всички ви-да пазим ,обичаме и използваме българският език!!!

Общи условия

Активация на акаунт