Какви песнички пеете на децата си?

  • 7 230
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 334
Зайченцето бяло, Мила моя Мамо,а понякога просто й танамикам,много се успокоява Wink

И аз така ,както и пея и Хей ръчички  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 9 776
На дъщеря ми не съм и пяла Embarassed.
Сега на сина ми му пея "Мила моя мамо", "Зайченцето бяло /малко съм зле с текста Laughing/ и "Аз съм Сънчо". Като беше по-мъничък, сякаш по-ми се радваше като му пеех Mr. Green.

# 32
  • Мнения: 519
Естествено!
"Боц оттука, боц оттам, копчето заших си сам" е класика! Mr. Green

Сега се сещам, че имаше цял месец, в който пееше "Теменужкееее, мила дружке, мъничка си и не знааааеш, колко хубаво ухааааеш!" Mr. Green
  Хеее,тези песнички са любими и на моите принцеси.И тъй като и двете са синеоки,още докато бях в родилното им пеех "Синеока теменужке...".Други по-любими песнички са "Две калинки като белеринки" и "Топката на Таня...". А пусна ли патешкия танц и двете започват да въртят памперсите и да приклякват.

# 33
  • София
  • Мнения: 292
Пея и аз. Въпреки че помня само първия куплет на песните. Записала съм ги на телефона, и много руски Simple Smile
Дея много обича да ги слуша.

# 34
  • Мнения: 1 168
Ооо, руските и на мен са ми любими. Но щерката като цяло не си пада по детските песнички много-много. Предпочита фолклорна музика /и интересно че я разграничава от поп фолка/ и рок. Laughing

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Пея мила моя мамо,хей ръчички,две калинки ,зайчето си наранило лявото краче,пеят скачат палците и много други песнички!

# 36
  • Мнения: 209
Пея всички песнички , които помня от детските си години, най много се радва на хей- ръчички Laughing

# 37
  • Мнения: 1 155
Пеем за 2-те калинки...
за новите панталонки и мила моя мамо...сега се е научила и прави някъв страшен микс от всичките  Grinning Grinning Grinning

# 38
  • Мнения: 1 085
Имам цял репертоар - най популярните детски песнички + други, които научих от многократното слушане дискове с такава музика.

# 39
  • Мнения: 121
"Зайченцето бяло" и друго мои измишльотини по известни мелодии, но с мой импровизаторски текст Wink
На малкия му харесват. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 172
Ха-ха.Ми аз съм професионална певица/оперно пеене/ и преподавателка по музика,ама нищо не им пея  Embarassed Само за ръчичките и то беше преди месеци  Laughing Нещо не се заслушва каката и резултатът,който съм гонила е нулев,тъй че не се хабя /бъзикам се де,ама като не ме слуша за к'во да и пея   ooooh! / Сега вече разбира повече и ще си прокарам уменията  smile3508

# 41
  • Мнения: 2 960
Ами пея всичко ,което си спомням от детските години.
Имам и касета с детски песнички:Хей ръчички,Зеленчуци,който не яде,Мила моя мамо, Имаме си кончета от върбови клончета,Имаме си пушки .....леви десни,леви десни,ще върним напред Joy Joy
Лека нощ,лек сън ,спи всичко навън
безгрижно и ти ,сън сладък заспи
утре пак в светлина ,ще те срещне деня..... и някои руски песнички...от сорта:Улыбка...Ето тук има много:
http://www.zayo.hit.bg/music.html

# 42
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 108
Ами детски и народни песни.Любимите са му Чело коте книжка, Капитан Рачо, Мила моя мамо, Mама ми купи днес нова книжка и Хей ръчички.

# 43
  • Мнения: 1 085
Ха-ха.Ми аз съм професионална певица/оперно пеене/ и преподавателка по музика,ама нищо не им пея  Embarassed Само за ръчичките и то беше преди месеци  Laughing Нещо не се заслушва каката и резултатът,който съм гонила е нулев,тъй че не се хабя /бъзикам се де,ама като не ме слуша за к'во да и пея   ooooh! / Сега вече разбира повече и ще си прокарам уменията  smile3508

Обущарят, винаги ходи бос  Joy

Нищо, ще наваксаш!

# 44
  • Мнения: 571
Не пея и не смятам да пея Peace

Общи условия

Активация на акаунт