ЮЛИ 2009. Тема 43

  • 12 892
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 635
evdi, надявам се сега сте добре с мъничето и ще го подържиш още малко.

Сиси, не се бях сетила за устройство против комари, мерси за линка..  Wink

Аз се боря с подмятания от типа на "големия кораб" като гледам лошо. Не че се засягам, ама да имат малко уважение  Crossing Arms
Ето как ми изглежда шкембето в момента.. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340162&pid=12453956

Люшна ли ви и вас.. ?

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 19:45 от Jillian

# 46
  • Мнения: 7 263
Здравейте и от мен!!!
Относно черните мисли мен ме е страх от упойката... ConfusedЗаради онзи случай на момичето в будна кома именно заради упойкта и се получава голямо противоречие в мен самата.Та съм решила да преценявам на място дали ще искам или не упойка.
Има ли сред вас някоя която е раждала без??? newsm78
daesy_des спокойно, така или иначе вече на повечето места ти слагат поне система с бусколизин, не е кой знае какво но за едно нормално протичащо раждане се издържа.
Болката е относителна, това първо и второ все пак те боли половин час и край.
Мен също доста ме е страх от упойките ...
И ще гледам да не прибягвам до тях по възможност.

# 47
  • Мнения: 32
Усетих, люшна ни и нас, за първи път да усетя. Моя приятел каза, че бъркам, котката драскала по вратата (малко се разкърца), аз му показах полюлея, че се клати, та се съгласи.
Evdi, щом си закрепила положението за сега, значи стискай още малко краката, като гледам още малко и си в 9- ти.
Относно подмятанията и аз все си казвам, че големият кораб минава, имахме си лафче в бившата ми работа, една смешна случка с песента за големия кораб минава, та сега ми е двойно по- смешно.
Берушка, да пипшеш как ти се вижда, ако до тогава не сме я взели де Laughing

# 48
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Браво бе мацки, оставих ви в старата тема сутринта, връщам се и новата вече на 4-та страница.

Ще се опитам да се включа по обсъжданете теми. Относно козметиката едно мога да кажа, важното е да се редуват нещата и да се сменят. Стефи я мазах година и половина с Мустела, бях супер доволна, дакато не започна да прави лишеи, защото кожата й привикна. Сега редувам различни марки и нямам проблем. Като цяло съм ползвала почти всичко, което има на пазара и конкретно не мога да се оплача от някоя марка. За Бочко само да споделя, че при Стефи не действаше. Имаше на времето едно чудесно чешко кремче с рибено масло и беше уникално, вярно, че дупето й понамирисваше на риба  Blush, но пък нямахме ядове. За съжаление май не се внася вече.

С комарите проблеми не сме имали, вкъщи такова чудо не вирее.

Разходката я планирам още на 5-тия ден. Лятно бебе е и е грехота да се държи затворено. Важното е да се калява детето и да не го правим кекаво.

Иначе и днес не пропуснахме плажа, Шушето се къпа в морето и се изпекохме доволно, вече има разлика  Mr. Green Хапнахме си край моренцето цаца с картофки, абе като истински курортисти. Като се прибрахме и слезнах на земята с един куп пране за гладене и вечеря за готвене, но пък ми беше много хубав ден.

Сега отивам да опъна бълдърки, че започват да отичат...

# 49
  • Мнения: 1 208
Evdi,дано вече всичко е наред при теб и вече следващото ти влизане в болницата да е когато трябва  Hug

Охх , ние с Петя явно сме много сладки за комарите- два да има при нас ще са.А и нали живеем на две минути от морето и сме на първи етаж- LaughingТаткото ни е доста разсеян както вече неведнъж споменах  Joy и забравя комарниците отворени по терасите.Резултата после е налице.
Виждам,че сме на тема "кореми" - ето го моя 2 снимки от снощи от сватбата - как си играе  Laughing. Мъжа ми не спря да ме  снима,после да ме "изклюкари" на баща ми  Laughing http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12463951

# 50
  • Мнения: 397
Jillian - не си много страшна на снимката , ти пък как се изкара  Sunglasses
Хубаво, че не съм си вкъщи и не разбрах за земетресението, че ние сме на 8 етаж. Здравата щях да се изплаша. Цял ден съм си на кота нула  Grinning Явно е било силничко щом хората в близките къщи са го усетили на 2 етаж.
evdi - радвам се, че си добре вече, айде че още малко остава  Hug
marulka_s - честита ви първа слънчева баня и море  Simple Smile  Мен май няма да ме огрее тази година за море  Sad но пък слънчеви бани си направих частични, защото четох, че било много полезно за бебо и така му даваме  повече витамин Д.
Мама Диди - изглеждаш супер на снимките - качила си килограмчетата точно където трябва  Grinning Не знам как сте на морето, обаче в Пловдив до Марица вече има комари и вече две седмици ме гризкат.

# 51
  • София
  • Мнения: 725
Evdi, добре сте се удържали и дано на следващото влизане в болницата да е раждане в термин.
Аманитка,благодаря, че ме мислиш, въпреки проблемите ти. Какво да ти кажа, уж съм добре, нямам за сега болезнени контракции, другите не ги различавам кога ги имам и кога са от движението на бебета. Имам разкритие 1 см или 1 пръст и лежа и стискам кълки, ама до кога.......дано не  е само другата седмица, че доктора от МД е още в отпуск.  

# 52
  • Мнения: 755
Запис! Чета , че обсъждате бебеките кремове: за БОЧКО-ТО да кажа , че доста съм го ползвала със сина ми преди време наред с маркова козметика /това спец. против подсичане/ и определено Бочко крем е вършел по-добра работа от останалите. Всъщност истината е до организъм и кожа на бебешока  и от там кое ще му повлияе добре и кое не. Така че отново се стига до това , че всичко е индивидуално. Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 423
Редактирам се - Сиси, сега направих справка в сайта на Обри Органикс - този слънцезащитен лосион е с титаниев диоксид...което го праща директно в продуктите с кофти съдържание. Няма други вредни съставки, но тази е достатъчна - то всички други слънцезащитни продукти я имат, така че...трябва да се търси нещо с цинков оксид. На Веледа ако намеря съдържанието, ще споделя!

Стеф,я разгадай тази фирма и по-точно бебешкия слънцезащитен.На една лекция казаха,че не съдържа химически слънцезащитни филтри,за това и можел само до 30 фактор да се произведе.Ама има ли вредни неща в него?
http://spirig.bg/microsun-baby.php

Аз не мисля,че като няма да ги печем бебетата, не трябва да са защитени от слънцето.Дори и зимата не излизам без крем с поне 20 фактор,а какво остава за бебе.Слънцето в днешно време е много вредно,не сте ли изгаряли през тениска на някое кафе пролетта още,или през чадър на плажа?Сега има бански,шапки и дрехи с УВ защита вече.А детските бански дори са с крачоли и дълги ръкави и УВ защита.Жалкото е,че след 20 години ще го разберем това,ама ще е късно.

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 21:29 от Mime-to

# 54
  • Canada
  • Мнения: 649
Evdi, радвам се че нещата при теб са се закрепили... Дано устискаш докрай...
Мама Диди, много тропаш на хорцата, май! Hug Наистина изглеждаш перфектно.
Марулка, къде бяхте на плажче? Ние така и не направихме плаж днес, защото по едно време излезе вятър и решихме че може и да захладнее... Кофти, че пропуснахме. Sad Но другата седмица...

# 55
  • Мнения: 1 208
Карелийка, само като чуе музика "циганското" ми сърце и подскача.На банкети без танци не ходя - немога да си представя да седна на масата да ударя лакти в масата и да ям и да пия - няма ли диджей и музика не е за мен.То не бяха кючеци,хора,диско.Само на ръченицата ди джея каза " Ааааа не ако не седнеш я спирам"  Joy

И при нас имаше доста вятър днес и гледам хората отиват на плаж ама не ставаше времето.Аз другата седмица може да открия сезона  Laughing

За кремчетата - аз използвам слънцезащитен 30 фактор на Нивея за Петя.Нямам търпение да я заведа на плаж да го видя това мъниче 74см. 8 кг. как ще се кефи на пясъка ,че тя от миналото лято какво ти помни беше на 3-4м.  Laughing

# 56
  • Мнения: 132
Карелийка, само като чуе музика "циганското" ми сърце и подскача.На банкети без танци не ходя - немога да си представя да седна на масата да ударя лакти в масата и да ям и да пия - няма ли диджей и музика не е за мен.То не бяха кючеци,хора,диско.Само на ръченицата ди джея каза " Ааааа не ако не седнеш я спирам"  Joy


И аз съм от твоята партия,по отношение на танците  Laughing Peace
Много се подразних,когато на нашата сватба имаше хора,които не станаха да уважат нито мен,нито мъжа ми дори на булченското хоро  Cry.А имаше една бременна мацка в 7-ми месец,дето изобщо не спря да танцува  Peace

# 57
  • Мнения: 1 208
На моята сватба преди няма и две години пак бях бремена  Joy - те вече ме бъзикат че това ми е нормалното състояние  Laughing Аз си поканих хора купонджии- то иначе каква сватба  Peace

# 58
  • Мнения: 11 818
Миме, точно и само този слънцезащитен използвам за Юлиана от бебе, а сега вече Daylong Kids 30 - http://spirig.bg/daylong-kids.php Бях го избрала като най-щадящ, а и за това писах по повод факторите, че не е задължително да е 50-ти!  Peace Но сега мислех, че има нещо по-натурално, затова и не го споменах, хем мислех, много съм доволна и като консистенция, нанася се лесно! Ще се радвам и аз Стеф да се изкаже.  Hug Фирмата е швейцарска, имат и други интересни продукти, за себе си също съм взимала против слънце.
Имаме и бански с УВ защита, но си признавам, че не го използваме постоянно, че тя не понася толкова много материя по себе си, отделно я гледат като извънземно. Simple Smile А и е кокетка и сменяме с различни други с половинки, а и цели. Но все пак гледам възможно повече време да прекарва с него!

evdi, радвам се, че сте добре и все така да сте до края! Още малко!
milasara, точно това, което се пъха в контакта имам предвид, ама съм сложила първия линк, който ми е попаднал, даже не знаех, че има и с батерии.

Хубави коремчета сте показали!  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 22:34 от Сиси ♥♥

# 59
  • Мнения: 36
леле земетресение-отдавна не бях усещала,припомних си детството,когато много ни тресеше
добре,че Ви има да се ограмотявам и аз-много сте ми полезни за козметиката
Юлско бебе-и двете много ми харесват;съжалявам за спречкванията

Общи условия

Активация на акаунт