Май замина, а ние не спираме да пълним веселата ни дружина! N44

  • 17 673
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2
Тапа, води, болки, фул екстри.

Вземам душ и изчезвам. Молете се за мен и малечка.

# 46
  • Мнения: 13
Глъм стискам палци, всичко ще мине супер  Peace Hug Praynig

Честито на най-новичките мами и техните слънчица. Всички да сте здрави и щастливи, бързо прибиране по къщите и гушкане на мъниците.

Айла писах ти на лични, да питам за доизцеждането. Миналия път доста ми помогна с отговора ти и ми вдъхна увереност и спокойствие, за това разчитам и този път да ми помогнеш да постъпя правилно. Благодаря ти предварително, радвам се че те има при нас да помагаш в трудни ситуации  Hug Hug Hug Ще чакам като ти остане време да ми пишеш Heart Eyes

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Glum,всичко ще мине чудесно.Гушвам те Hug

# 48
  • Мнения: 2 172
Glum всичко ще е наред  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 49
  • Мнения: 110
Glum, стискам палци. Както е тръгнало, май ще ме изпревариш  Heart Eyes

# 50
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чакаме с нетърпение новини от вестител на Glum.
 Hug

# 51
  • Мнения: 83
Здравейте мамчета  Hug
Aila благодаря за бързия отговор и за успокоението   bouquet ! За памперсите-  имаме поне 4 наакани,а пишото е почти на всеки памперс,като от нааканите някои са много а други само малко петънце! Дано това да те улесни в отговора,още веднъж благодаря!
Мами отиващи към родилното успех  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Честито на новите мами!
П.С. Aila изчетох статията за кърменето и това което разбрах е че се движим е рамките на  нормалното!  Peace
 Много много благодаря  Hug

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 14:58 от plami213

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен:) Да ви се похваля - на 16.05.2009г се роди моето малко слънчице Ивайло Simple Smile
Родих в АГ клиника "Селена" и съм адски доволна Simple Smile Висчко мина перфектно - нормално раждане с екип д-р Матев, анестизиолог д-р Кючуков, и дет педиатър д-р Молева. Престоят ми в клиниката много ми харес а - всички бяха на  ниво - мн любезни, отзивчиви, внимателни... и т.н. и т.н. е 3 думи - много съм доволна.
Аз и бебо сме добре, отдавна сме си вкъщи Simple Smile    
Честито на всички родили мами и успешно раждане на всички, които са още 2 в 1 Simple Smile

# 53
  • Мнения: 34
За памперсите-  имаме поне 4 наакани,а пишото е почти на всеки памперс,като от нааканите някои са много а други само малко петънце!

И при нас нещата изглеждат по същия начин. Малкият мъж дори се опитва да ака под час - в 3, 6, 12, 18ч. Simple Smile това става дума за по-обилното акане..

Глъм, стискам палци, мила - мисли само за хубави неща и всичко ще мине като по учебник!!

# 54
  • София
  • Мнения: 6 140
Браво на Глъм, хайде сега да вземе да им покаже на докторите какво може!!  fingerscrossed
Честито на новообебилите се, да са много здрави и щастливи!! newsm51
Хм, сетих се да питам нещо мамите, които са родили със секцио - правиха ли ви тестове за алергии към упойките преди това?

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 15:14 от лято!

# 55
  • Мнения: 110
Лято, аз не съм още родила, но като казах на лекарката, че имам сенна хрема и ми поръча да си нправя тестовете за поносимост към упойки защото има голяма вероятност да се наложи секцио.

Принципа е, че ако има проявена някаква алергия, може да има и друга и е добре да го знае анестезиолога. Ти ако нямаш никаква, може и да не си правиш, а за твое успокоение може и да идеш да провериш.

Аз си взех направление от личната и платих доп.17 лв. за теста - имам алергия към само 1 от упойките (те са доста).

# 56
  • София
  • Мнения: 6 140
Интересно... аз мислех, че ги правят в болницата, където ще раждаш, да речем. Ти къде ходи да се изследваш?

# 57
  • Мнения: 4 872
f4eli4ka честит син Ивайло . да ти е жив и здрав и много послушен!
Glum леко раждане  fingerscrossed

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 16:48 от marsia__kzl

# 58
  • Мнения: 29
Лято на мен не ми правиха тест понеже беше по спешност.Направиха ми само към антибиотиците които ми даваха след операцията.Но преди да ме срежат ме питаха дали имам алергии към лекарства  Peace
Глъмче  Hug  Praynig

# 59
  • Мнения: 110
Интересно... аз мислех, че ги правят в болницата, където ще раждаш, да речем. Ти къде ходи да се изследваш?

Може и в болницата да могат да ги направят, не знам, не съм питала.
Аз ходих в Люлин, 26 поликниника - същата алерголожка работи и в 3 градска, която е точно до нас, но идва по-рядко тук, затова се разходих. Личната ми лекарка каза, че тя (алерголожката - Л.Иванова), прави тези теестове, затова отидох.

А тази, при която ще раждам просто ми каза да направя консултация с алерголог.

Общи условия

Активация на акаунт