Май замина, а ние не спираме да пълним веселата ни дружина! N44

  • 17 742
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 68
Aila, супер си!!!
Отговорих си на толкова много чуденки!  Hug
Добре, че те имаме!   bouquet

# 76
  • Мнения: 4
ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА ГЛЪМ!!! Да и е жива и здрава дъщеричката, а на мама бързо възстановяване!

Има ли повече инфо как е минало раждането? Доколкото знам, Глъм искаше естествено въпреки първото и секцио. Всъщност няма голямо значение, когато финала е добър за мама и бебка.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 047
Тя със сигурност ще ви разкаже подробно съвсем скоро. Накратко - тръгна естествено раждане, опитаха се нормално, но накрая извадиха малката с операция. И двете се чувстват страхотно, когато я чух по телефона звучеше свежарски и с толкова настроение и енергия, че чак ми се прииска да раждам пак  Laughing

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честита рожба на Глъм! Много здраве и щастие!

# 79
  • Мнения: 11
Честито на Glum за голямата бебка! Много се радвам дано всичко да е минало нормално, както тя си искаше. Но е важен резултата - голяма и красива беборанка - много да я радва и слушка, да расте още по голяма, здрава и с много късмет. На мама Глум бързо възстановяване и скоро да се връща сред нас с разказче!

За утре ще стискам много палци за Мадленка и Лято  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Дано всичко мине по вода за Маги и тя най-сетне се запознае с нейната беборанка.  smile3522
Лято, не се притеснявай от прегледа, сигурна съм че всичко ще е наред и ще си изчакаш Калев да се върне  smile3521

Някакви новини от Оли4ка  newsm78 съвсем се изгуби от няколко дни  Thinking Дано всичко е наред с нея и скоро се похвали с бебока  baby_neutral

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 22:12 от Galia1982

# 80
  • Мнения: 21
Честито на GLUM !!! newsm74 Да е живо и здраво детенцето й,а на мама бързо възстановяване.
Хайде Галя,Лято,Мадленка и всички 2 в 1 чакаме да ни зарадвате с добри новини.
Днес с Жорко ходихме до здравната каса да си вземем декларация за избор на лекар и направихме една хубава разходка.Качих и малко снимки на дунди в аблумчето.Обаче тези колики много ни тормозят.Дере се страшно и мисля да сменя капките.Сега давам Инфаколик,но....май няма ефект.Добре поне,че през ноща е спокоен,буди се само за да яде.
Исках да питам кога мога да мия главата на бебчо,че още не смея!

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
[Исках да питам кога мога да мия главата на бебчо,че още не смея!
От ден първи и мия главата,въпреки,че грам коса няма Mr. Green
Не виждам причина да не се мие Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 160
Glum, честита рожба! Да папка много, да спинка сладко, а ти бързо да се възстановяваш! Чакаме те с разказче.

лято!, галя, мадлена и всички 2в1 стискам силно палци!

# 83
  • Мнения: 172
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ И ОТ МЕН!Леле, 2 дни ме няма а вие сте се умножили по 2!!!

# 84
  • Мнения: 11
Рали, Аркси благодаря за добрите пожелания, ама аз имам още време  Whistling

Е, тя и Глум си мислеше така снощи, а пък днес вече е щастлива мама  Hug Така че наистина нищо не се знае вече със сигурност  Mr. Green

П.П. Ама наистина колко малко останахме 2в1  Grinning и аз както винаги ще съм най-последна от последните  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 30
Честито на Глум  bouquet
Доколкото знам Ам не може да стои разтворено повече от час (ползвам фризолак).
Главичката я мия и аз от първия ден. В коритце започнах да го къпя когато му мина пъпчето на 100%.

И за протокола - днес бяхме на консултация. За 1м е наддал с 1,200 - 1,300гр и е пораснал с 8см (56см; 4400кг сме). Да попитам мамите с опит задължително ли давате витамин Д??? Педито каза, че държи да го давам  и ме изплаши, че може да направи рахит иначе #Crazy аз смятах през лятото да не го давам (нали е на слънчице), но сега ще го почна от утре.
И за ваксините - вие каква сложихте тази по ЗК или си платихте за 5 валентната? Нашето педи препоръчва 5 валентната и иска по 60лв на ваксина (те са общо 3 до 1год).

Лято горе главата и секциото е вариант. Както казах и преди важното е да сте живи и здрави и двамата пък друготооооо е бял кахър Mr. Green

Бебзз добре дошла мила Hug Надявам се да има кой да ти помогне през първите няколко дни, че иначе ще ти е нанагорно.Поздрави и "най-щастливия" татко. Цункай бебо от мен Heart Eyes

Мигла и на мен времето не достига въпреки, че не кърмя а давам АМ. Гледай да почиваш максимално, зада може скоро да се похвалиш, че ходите по разходки и се справяш сама с бебо и домакинство  bouquet

Мами 2 в 1 вижте колко бързо става всичко (и Глум и Дендри пък и другите) не се притеснявайте а си почивайте, че после ще искате да почивате ама нямаааааааааааааааааа hahaha

# 86
  • Мнения: 1 955
АМ-то си го приготвям непосредствено преди употреба или максимум 30 мин. преди това, защото капките Колийф, които давам се слагат в млякото 30 мин. преди да се даде на детето. Ползвам Милумил.
Главата и аз мия от първия ден. Обаче още го къпя на чешмата в банята  Laughing По-лесно и бързо ми е.
http://diksi.multiply.com/photos/album/63#18  Laughing

Честито на Глум за дъщеричката!   bouquet

Идар, много е пораснал Борис, браво на вас  Hug И Митко така ми качваше първите месеци - по кило и половина  Crazy
Калин ще го видим другата седмица, но май по-плавно ще качва килограми така като го гледам.

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 23:28 от Дикси

# 87
  • София
  • Мнения: 6 215
Честита дъщеричка на Глъм!!! Да е много весела, здрава и щастлива и да радва мама!!  newsm51
Благодаря на всички за окуражаването  Hug
Галя, то знае ли се, да не хукнеш и ти утре Wink Ама наистина съвсем оредяха редиците 2 в 1... Simple Smile

# 88
  • Мнения: 849
Глъмче, честита дъщеричка!!! Да ти е жива и здрава и много да те радва!   bouquet
Лято, не се тревожи за секциото. Малко е гадничко най-първите дни след това, но не е кой знае какво и бързо се забравя.
И от мен силно стиснати палци на мамите 2 в 1 скоро да влязат в обсъжданията за колики, капки, кърмене, АМ и т.н.

# 89
  • Мнения: 79
Да направя и аз едно късно включване  Crazy
Чух се с Глъм, тя каза, че са добре и тя и малката бебка. Наложило се е спешно секцио, защото контракциите били доста силни, а пък бебка не могла да мине през таза и напъните оказвали голям натиск върху главичката и имало опасност от отток, но както разбирате всичко е завършило с успешен край и гордата мама чакаше да и донесат малката бонбонка да се гушкат. Тя звуча доста бодро, каза, че е много доволна от отношението и условията в болницата и ви поздравява всички  Heart Eyes
Аз ви благодаря за стиснатите палци и ще ви помоля да продължавате да стискате, докато малкото чудо се роди  Praynig
Хайде лека нощ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт