Как сте с френската любов?

  • 8 651
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 577
До 27 години, къде дрема? Laughing
И аз и се чудя   Rolling Eyes  Joy Mr. Green

# 31
# 32
  • Мнения: 2 011
Тре биен сме с френската любов!
Практикуваме си я често и ни бива боку в нея Embarassed

требиен баш хорошо Peace Peace Peace

# 33
  • Мнения: 6 947

Знаех си че мъжете са по благородни от жените, аз хич не бих била ентусиазирана някой да се учи на мене.  Crossing Arms

Абе не знам дали сме благородни, ама знам че вие жените яко се стягате като дойде време за френска.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 1 868

Знаех си че мъжете са по благородни от жените, аз хич не бих била ентусиазирана някой да се учи на мене.  Crossing Arms

Абе не знам дали сме благородни, ама знам че вие жените яко се стягате като дойде време за френска.
Когато правим.....или когато получаваме?

# 35
  • Мнения: 1 341

Знаех си че мъжете са по благородни от жените, аз хич не бих била ентусиазирана някой да се учи на мене.  Crossing Arms

Абе не знам дали сме благородни, ама знам че вие жените яко се стягате като дойде време за френска.

Някои разпускат. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 388
Завършила съм френска гимназия, но гадже французин не съм имала.

# 37
  • Мнения: 12 683
Завършила съм френска гимназия, но гадже французин не съм имала.

Поздрав за теб

# 38
  • Мнения: 6 947

Когато правим.....или когато получаваме?

Най-вече когато трябва да получавате.

# 39
  • Мнения: 12 683

Когато правим.....или когато получаваме?

Най-вече когато трябва да получавате.

Хм. Нещо не си случил.

# 40
  • Мнения: 2 448

Когато правим.....или когато получаваме?

Най-вече когато трябва да получавате.

Случва се, малко са мъжете, които се изразяват добре на френски, и за да не обидим някой понякога казваме, че по добре да говорим на друг език. Но всъщност малко са жените, които не обичат френския.  Simple Smile

# 41
  • Русе
  • Мнения: 1 868

Когато правим.....или когато получаваме?

Най-вече когато трябва да получавате.
При мен определено не се случва.


... Но всъщност малко са жените, които не обичат френския.  Simple Smile
Peace

# 42
  • Мнения: 6 947
Друго имах предвид. Директен отказ от получаване на такива ласки. И от всички жени с които сьм бил една единствена си го е поискала.

# 43
  • Мнения: 2 011
Друго имах предвид. Директен отказ от получаване на такива ласки. И от всички жени с които сьм бил една единствена си го е поискала.
Shocked че има ли такива жени .... Те много срамежливи  били  newsm78. Щом не се свенят да ти направят на теб френска защо пък да се срамуват да  си поискат.... А ти защо чакаш да ти поискат ?  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 6 947
Има и хич не са малко. Общо взето не чакам, но понеже ми е гот да си поискат съм си правил експерименти и съм стигнал до извода че ако аз не го направя няма да си поискат. А на въпроса защо се срамуват или отказват съм получавал най-различни отговори - Не съм се мила. Мириша лошо. Най-фрапантния беше - Това е отвратително и е унизително за мъжа. 

Общи условия

Активация на акаунт