Как сте с френската любов?

  • 8 669
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 1 876
Странна логига.....значи за мъжете е унизително да правят френска  Shocked ...... а,престижно ли е да получават такава ? 
Не съм предполагала ,че има жени,които мислят по този начин!  ooooh!

# 46
  • Мнения: 2 011
 hahaha Joy утрепахте ме ... "Не се била мила ..."  Shocked
 newsm78 Ами ако мъжът не се е мил  Sick Joy
Луда работа ...ама че логика  newsm78

# 47
  • Мнения: 48
Истинският мъж трябва да знае как се целуват устни.

Иначе е истина, че голяма част от жените са спечени.
И консервативни.
И да се поизмият!

А спечените не могат и да направят свирка като хората.
Горките им мъже...

# 48
  • Мнения: 116
Друго имах предвид. Директен отказ от получаване на такива ласки. И от всички жени с които сьм бил една единствена си го е поискала.
еееееееееее с какви жени си контактувал ти...???????къде ги намери?..всички да не значи 2-3 а? newsm78..че иначе не ми се връзва Mr. Green

# 49
  • Мнения: 6 956
Странна логига.....значи за мъжете е унизително да правят френска  Shocked ...... а,престижно ли е да получават такава ?  
Не съм предполагала ,че има жени,които мислят по този начин!  ooooh!

А ми специално тази, която ми го каза беше по-особен случай. За нея секса беше нещо мръсно и неприятно. Беше получавала само 2 пъти оргазъм и то насън. Никога не беше маструбирала защото това също е отвратително и разни такива неща. Но аз говоря за другите жени, които като цяло нищо им няма.

hahaha Joy утрепахте ме ... "Не се била мила ..."  Shocked
 newsm78 Ами ако мъжът не се е мил  Sick Joy
Луда работа ...ама че логика  newsm78


Че е луда луда е. Аз не съм излизал никога с жени, които да не се къпят поне веднъж на ден. Как може да се чуства мръсна при положение че се е къпала преди няколко часа и не е ходила след това да копае на нивата.

# 50
  • Мнения: 2 448
Мисля, че The_Third  е голям играч, иска да предизвика масово съжаление, че не му се е паднала подходяща любовница и да му се притичаме мамите на помощ да го убедим колко всъщност жените обичат френската любов.  Mr. Green

# 51
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
как ще се провежда убеждаването?
че се чудя дали да се съмнявам.

# 52
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Аз съм добре с френската и от двете страни, ако ме разбирате какво искам да кажа. Mr. Green
Записвам се, че нещо стана интересно последните постове.  Whistling

# 53
  • Мнения: 116
Аз съм добре с френската и от двете страни, ако ме разбирате какво искам да кажа. Mr. Green
Записвам се, че нещо стана интересно последните постове.  Whistling
ха ха за ответната страна не ти трябва да говориш!!

# 54
  • Мнения: 6 956
Мисля, че The_Third  е голям играч, иска да предизвика масово съжаление, че не му се е паднала подходяща любовница и да му се притичаме мамите на помощ да го убедим колко всъщност жените обичат френската любов.  Mr. Green

Хехе, аз знам че я обичат. Ама не разбирам защо не си искат. И всъшност май се получи недоразумение, аз говорех за другите жени а не за ССФ  Wink

# 55
  • Мнения: 0
А ти на колко годинки си?
На 27,но това няма значение.Просто искам да науча някой трик, защото не съм много добра в тая област, а мъжете си падат по нея

Напиши "blowjob" в Гугъл-а и ще получиш няколко хиляди отговора  Mr. Green

Имаш интернет- нали ?  newsm78  Mr. Green

# 56
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няколко милиона ....
Резултати 1 - 10 от около 39 400 000 за blowjob

# 57
  • Мнения: 0
 ooooh!Благодаря Ви за "изчерпателните" отговори,и моля да бъда извинена ако съм нарушила благоприличието във форума Embarassed

# 58
  • Мнения: 46 600
Като чуя френска любов и се сещам как аз, която не знам и една дума на френски, трябваше да обясня на зет ми (французин) какво е това чудо "френска любов" с една бирена бутилка в една кръчма в Ахтопол  Joy

# 59
  • Мнения: 817
По темата много съм си добре с френската любов,даже малко пристрастена Mr. Green.
Извън темата не мисля ,че е нещо не нормално да не искаш да  я практикуваш с мъж още при първия ви контакт.За мен това е нещо много лично(не че секса не е) и не е защото съм миришела или не съм се къпала.За това си мисля,че се изисква повече време да се отпуснеш   отколкото за секс  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт