За френската любов- с любов - петъчна

  • 25 455
  • 331
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 452
Бърборихме си по разни такива тематики и се стигне до въпроса за френската любов с любов.
Мъжете се оплакват от липса на такава, фантазират и си мечтаят, така, че стигаме до фундаменталния въпрос - обичате ли да правите френска любов, с любов ли я правите, или изобщо или рядко присъства в сексуалния ви живот и сте оставили любимия само на фантазии по тази тема?

# 1
  • Мнения: 10 547
Има ли истински секс, без част от него да е френската любов?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 452
Оказва се, че има.
Голям дефицит била, оплакват се мъжете.
Не, че нямало опити, имало, но крайно незадоволителни с цел отбиване на номера и все в този ред на мисли.

# 3
  • Мнения: 10 547
Значи сексът не е истински.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Оплакват се от дефицит, щото ако има едно лесно, ще си карат само на свирки Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 3 452
Казваш мързи ги да се трудят Simple Smile

Значи сексът не е истински.  Simple Smile

Да, ама се оплакват. Единият казва, че изобщо не искала да го помирише, другият- че изпитвал ужас, само като го доближи, защото била много стръвна, третият само замечтано каза, че си мечтаел за една френска с любов /не уточни какво точно има предвид/ и аз се замислих дали наистина е дефицит истинската френска любов в сексуалните отношения и дали това, което се прави като френска любов е наистина онова, за което един мъж е готов да даде дясната си ръка, образно казано.

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 10:08 от Azzy

# 6
  • Мнения: 6 214
Оплакват се от дефицит, щото ако има едно лесно, ще си карат само на свирки Mr. Green

Много добре го каза  Joy Joy Joy Кой бяга от лесното  newsm78

# 7
  • Мнения: 7 947
Оказва се, че има.
Голям дефицит била, оплакват се мъжете.
Не, че нямало опити, имало, но крайно незадоволителни с цел отбиване на номера и все в този ред на мисли.

Не знам каква ти е средата, щот в моята подобни оплаквания няма като че ли  Joy

# 8
  • Мнения: 10 547
Аууу, Вилико надуши секс-темата.

# 9
  • Мнения: 7 947
Аууу, Вилико надуши секс-темата.

А, моля, моля  Stop Ази лично ме покани в съседната тема  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 2 457
Да бе и аз това се зачудих, а убедена съм,  ми е ясно каква е средата и Wink Peace

# 11
  • Мнения: 7 947
Пък твоя подпис е много в тон с темата  Sunglasses

# 12
  • София
  • Мнения: 3 452
Ами оплакванията, които съм събрала по темата са в течение на няколко години и мога да дефинирам профила на оплакващия се мъж, ако искате.
Не са тъпанари някакви, ако това ме питате.
Единият направо каза, че не искала била и да го помирише този пенис.
Аз бях втрещена, направо, признавам.

# 13
  • Мнения: 4 753
Ей, не го разбрахте момичето.
Говори не за правенето на френска любов по принцип, а за правенето и с любов-от чисто техническа гледна точка.

# 14
  • Мнения: 7 947
Ами оплакванията, които съм събрала по темата са в течение на няколко години и мога да дефинирам профила на оплакващия се мъж, ако искате.
Не са тъпанари някакви, ако това ме питате.


Те са от твоя приятелски кръг вероятно, не ми се вярва с почти непознати или колеги да си говорите на таз тема. Така че времето не е важно в случая.

Аз нямам познати, оплакващи се от липса на свирки, стига да са в нормални отношения с половинките си.
Защото пък една жена отказва нарочно свирки - ако е ядосана или в кофти отношения с партньора...това съм установила.

Общи условия

Активация на акаунт