За френската любов- с любов - петъчна

  • 25 482
  • 331
  •   1
Отговори
# 45
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да попитам все пак на какво следва да мирише един член?

И трябва ли да бъдат заклеймени и подиграни жените, за които фелациото не е вид удоволствие?

А има ли мъже, които не желаят да правят кунилингус на любимата щото и миришело цветето ?



# 46
  • Мнения: 2 070
 Важното е и на него устата да му е заета, та да не може да се оплаче.
Laughing
тук е момента някоя девойка да покаже, как се връзва дръжка на черешка с език Crazy
Да върже дюля, черешката вече всяка втора я може.
дюля, абсурд, за толкоз къса дръжка не бих се навела Naughty Joy

# 47
  • Мнения: 10 547
Да попитам все пак на какво следва да мирише един член?

И трябва ли да бъдат заклеймени и подиграни жените, за които фелациото не е вид удоволствие?

А има ли мъже, които не желаят да правят кунилингус на любимата щото и миришело цветето ?




По-лесно е да изброим на какво не трябва да мирише! Да речем на сирене Бри, на риба, вкисната ябълка и развалено месо.

# 48
  • Мнения: 2 070
Стига де, любовта има толкова много качества
Щом може да затваря очи, защо да не запушва и носове

# 49
  • Мнения: 81
Пфу, ще изчакам да отминете миризливата част от темата...

Паликарова, говорим за техника, умения и трениран език, дължината още не е намесена.  Wink

# 50
  • Мнения: 7 947
Видът на члена има огромно значение за желанието все пак за свирка у жената...както и вкуса. Какво има да се лигавим тук, факти...

# 51
  • Мнения: 81
Видът на члена има огромно значение за желанието все пак за свирка у жената...както и вкуса. Какво има да се лигавим тук, факти...
Щом казваш. Не съм опитвал.  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 3 634
тук е момента някоя девойка да покаже, как се връзва дръжка на черешка с език Crazy

Можех го още в ранна възраст. Дай нещо по сложно!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 470
Е, как на какво мирише?
На мен!

Ако фелациото не е вид удоволствие, тогава има проблем. скъпа Мадам.
Изобщо, всичко, което не е вид удоволствие в тази сфера е проблем.
Обаче реалиите показват друго.
Купища жени правят насила фелацио, защото се страхуват, че ако не правят, ще дойде друга и ще му врътне една свирка с любов и ще е до там.

А мъжете са уникални локатори. Непогрешими. АКо е без любов, без удоволствие и за отбиване на номера- безпогрешно го улавят. И изобщо все едно нищо, продължава да им липсва.

И се оказва дефицит.

Затова аз питам- мислите ли, че го можете, че го правите с любов и удоволствие и смятате ли, че понеже любимия не се е оплакал /те почти никога няма да се оплачат/ и всичко е наред- вие сте виртуоз на френската любов.

Такива мисли ме занимават.

Шанти, не се разсейвай- идвай да коментираме.

# 54
  • Мнения: 4 762
Вилико, видът на члена
Ако обичаш гордият му собственик ще ли те интересува видът на члена?
Абе за любовни свирки е темата, стига сте осквернявали романтиката Laughing

# 55
  • Мнения: 10 547
Касиди, нима може да заобичаш някого истински преди да си се запознала с члена му? Та, моля, ти не намесвай романтиката.

# 56
  • Мнения: 3 634
Не мога да пиша след Касита. В съзнанието ми изниква образа на Моливко и вече нищо не е същото.

# 57
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
тук е момента някоя девойка да покаже, как се връзва дръжка на черешка с език Crazy

Можех го още в ранна възраст. Дай нещо по сложно!

Кралска Свирка...

# 58
  • Мнения: 4 762
 Аз може и да съм му го полапвала, но няма да е било с любовни помисли а чисто практично.
След намесата на любов идват бавните и премерени движения направени с истинско желание.

моливко от Грузилка или сладоледчето на Делта? Mr. Green

# 59
  • Мнения: 12 473


Затова аз питам- мислите ли, че го можете, че го правите с любов и удоволствие

Да, определено..)

смятате ли, че понеже любимия не се е оплакал /те почти никога няма да се оплачат/ и всичко е наред- вие сте виртуоз на френската любов.

Тц.Тук не съм убедена..Wink

Общи условия

Активация на акаунт