Как сте с френската любов?

  • 8 652
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 947
Да разбирам, че той е искал а ти не си му дала защото не си се отпуснала все още. Така ли?

# 61
  • Мнения: 759
Ми и аз съм си добре с френската любов. Така са ми казвали,хахаха Simple Smile Ако са ме излъгали и аз ви лъжа  Party

# 62
  • Мнения: 405
 Всичко, свързано със секса опира най-вече до темперамент. Има безброй много начини да доставиш и получиш наслада....Колкото конкретно до френската любов - е как без нея Joy Crazy

# 63
  • Мнения: 0
Странна логига.....значи за мъжете е унизително да правят френска  Shocked ...... а,престижно ли е да получават такава ?  
Не съм предполагала ,че има жени,които мислят по този начин!  ooooh!

А ми специално тази, която ми го каза беше по-особен случай. За нея секса беше нещо мръсно и неприятно. Беше получавала само 2 пъти оргазъм и то насън. Никога не беше маструбирала защото това също е отвратително и разни такива неща. Но аз говоря за другите жени, които като цяло нищо им няма.

hahaha Joy утрепахте ме ... "Не се била мила ..."  Shocked
 newsm78 Ами ако мъжът не се е мил  Sick Joy
Луда работа ...ама че логика  newsm78


Че е луда луда е. Аз не съм излизал никога с жени, които да не се къпят поне веднъж на ден. Как може да се чуства мръсна при положение че се е къпала преди няколко часа и не е ходила след това да копае на нивата.

# 64
  • Мнения: 730
Добре сме- и писмено и говоримо  Mr. Green.

# 65
Еми добре сме си с френската. Проблемът само ,че е в това ,че аз мога да правя френска по 10 минути, пък той 10...секунди. Е, що бе, човек?Епилирана, лъсната, ароматизирана розичка заслужава къде, къде повече време. Дааа, ама кат не мога да му го кажа?

# 66
  • Мнения: 2 135
Добре сме, не се оплакваме Peace

# 67
  • Мнения: 6 947
Еми добре сме си с френската. Проблемът само ,че е в това ,че аз мога да правя френска по 10 минути, пък той 10...секунди. Е, що бе, човек?Епилирана, лъсната, ароматизирана розичка заслужава къде, къде повече време. Дааа, ама кат не мога да му го кажа?


Ето за това говоря. Защо да не му кажеш какво искаш?

# 68
  • Мнения: 7 914
Обичам с език и малко зъби, мерси предварително.
Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 081
С френската любов сме на ти  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт