ФЕВРУАРСКИ БЕБЕТА 2010 г.

  • 15 139
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Ей, мами февруарки 09 мн активни! hahaha
Честито на вс бъдещи майчета и успех на тези, който в момента правят опити! Hug
Леко и безпроблемно да минат 9-те месеца и да гушкате сладки, здрави бебчета Flutter

Мама на едно фервуарче Sunglasses

# 16
  • Мнения: 5
Успех на всички бъдещи мами февруарки! Лека бременност ви желая, много щастливи мигове и сладки здрави бебчета на финала!  ylinfant 
От още една мама февруарка 2009

# 17
  • Мнения: 11 607
Тук все бивши февруарки гледам,че са се разписали.....Настоящите в момента работят по въпроса - дано да е успешно за всички, които го желаят и чакат...Да си кажа,че и аз съм бивша февруарка....Само че тогава нито форум имаше, нито нищо.....От февруари 96г. съм.........За мен февруари е добър месец за бебе....Обичам зимни бебета!

# 18
  • Мнения: 5 997
аз също съм февруарка  - 2006 ,но се появихме през януари,сега работим по въпроса току виж вместо  с мартенче  се сдобием с февруарче.

# 19
  • Мнения: 4
аиде и аз да честитя на бъдещите февруарки/нали се сещате, че съм от випуск 2009/ ! Желая ви лека и безпроблемна бременност и сладки малки бебчета, независимо от датата на раждане!
harem_style следя твоите опити и силно се надявам този път да мине всичко по мед и масло!

# 20
  • Мнения: 566
Здравейте о от мен още една февруарка2009,пожевам ви безпроблемна бременност и красиви и здрави бебета на финала Peace
И наистина да се разбирате както нас февруарки2009.Успех  Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 3
Успех на всички бъдещи мами -февруари 2010, лека и безпроблемна бременност, изпълнена с прекрасни емоции! И да се напълни темата с щастливи мами на прекрасни бебчета!
От мама февруарка 2009!

# 22
  • Мнения: X
И ние чакаме февруарче! Още повече, че аз самата имам РД през февруари! НО ще почакам още малко. Утре ми е деня и чакам закъснението! Hug Работихме усърдно!!! Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 1 134
Хайде и аз да пожелая много лека, приятна, щастлива бременност и здрави, и прекрасни бебчета накрая!  Hug
Дотук, статистика сочи, че февруарчетата са най - сладките бебета във форума. Laughing

От една февруарка - реколта 09. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 943
Е аз ли съм първата!  Laughing

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 21:02 от _БЕБКА_

# 25
  • Мнения: 249
_БЕБКА_ честито мила!!!! Прегръщам те силно и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност. Януари да си гушкаш малкото бебе.  Grinning Дебна те аз .... бях убедена, че няма да се забавиш дълго с хубавата новина! Мини при нас в Октомврийки09 да кажеш на момичетата- те много ще се зарадват.
Успех на теб и на всички, които ще се запишат в тази тема!

# 26
  • Мнения: 943
_БЕБКА_ честито мила!!!! Прегръщам те силно и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност. Януари да си гушкаш малкото бебе.  Grinning Дебна те аз .... бях убедена, че няма да се забавиш дълго с хубавата новина! Мини при нас в Октомврийки09 да кажеш на момичетата- те много ще се зарадват.
Успех на теб и на всички, които ще се запишат в тази тема!

Ох,мила много ти благодаря.Аз редовно влизам и ви следя ,чета си ,натъжавам се по малко,по-скоро натъжавах се.
Но ми е малко неудобно да се намесвам  Blush,едва ли ме помнят
Пожелавам ти октомври най-,най-сладкото бебче.!

# 27
  • Мнения: 82
Здравейте, аз май съм за тука - преди 2 дена 3 положителни теста Simple Smile от 9 месеца го правим това бебче.
Още не съм била на лекар, защото каза че още е рано да се види нещо. По мои изчисления трябва да съм на 3 седмици от зачеването.
Вчера четох за фолиевата киселина, не съм пила, днес ще отида да си купя поне тия дни да пия малко. Добре че улучихме периода на марулите и зеления лук та поне това съм яла Simple Smile
Надявам се да се скоро да се напълни темичката Simple Smile

# 28
  • Мнения: 242
blue_flower,айде стискам палци! Но съм 100% сигурна,че си вече бременна Hug Аз направих 2 теста на 18 ден след предполагаемото зачеване и двата бяха положителни.Само че аз,вечно невярващата, отказвах да приема че съм бременна докато не ида на лекар,който да потвърди.Поради пътуване в чужбина обаче отидох чак в 7 седмица...И когато доки ми каза,че нося близнаци...не знаех къде се намирам.Чудех се да плача ли,да се радвам ли Mr. Green Това е най-якото чувство на света..Да чакаш толкова време и накрая да ти съобщят,че си бременна..

Мили момичета,пожелавам ви го с цялото си сърце Hug Дано се сбъднат мечтите ви и на всички ви чертичките да са две ,не по-малко Naughty

Извинявайте,че само ви спамя темата,но когато чуя,че някоя жена е бременна ми се иска аз отново да съм бременна Blush Само дето таткото се дърпа засега,ама ще постигнем консенсус Mr. Green

# 29
  • Мнения: 234
май и аз съм за тук  Mr. Green
Още е малко под въпрос де, бременна ли съм, не съм ли  Mr. Green
Чертичките ми са мноооооооого бледички, ама чак невидими  Rolling Eyes
Бебка, здравей и тук  Hug Hug Hug
Благодаря на всички мами от набор 2009, личи си, че сте били голяма и задружна банда   bouquet
Имам проблем със записването на час при моята лекарка. Има свободни часове яак след 3 седмици, а аз се притеснявам, че ако има някакъв проблем (поради който са ми толкова бледи чертичките) и трябва да пия някакви хапчета.....та незнам. После пак ще звъня и ще се моля за по-ранна дата ooooh!
Надявам се, че скоро ще се напълни темичката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт