ФЕВРУАРСКИ БЕБЕТА 2010 г.

  • 15 167
  • 254
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 607
me4ekle4e нямаш никакъв проблем.....Чертичките ти са бледи, защото все още нивото на хормона, който отговаря за бременността, е в ниски стойности. При твърде рано направени тестове - това е напълно нормално. След 1 седмица положението ще е вече различно. Според мен - записвай си смело час за след 3 седмици.......

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,всички настоящи и бъдещи февруарки.

Пожелавам Ви една лека,прекрасна,изпълнена с положителни емоции бременност и накрая едни пухкави,здрави бебчета.
Дано да се сплотите и винаги да се подкрепяте.

Много ми е мило,че  вече ви има,защото аз също съм отново във вихъра  на бременността Mr. Green и отново си припомням невероятното  чувство да носиш и да дадеш живот.

Поздрави от мама Февруари2008 и Октомври2009.

Успех на всички! Hug

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
newsm17 newsm51 smile3525 newsm51Мили бъдещи февруарки 2010 ,пожелавам ви лека бременност и на финала здрави дечица    newsm17 newsm51 smile3525 newsm51

мама февруарка 2009  Hug

# 33
  • Мнения: 8
Мили бъдещи  майчета на февруарчета 2010,от сърце ви желая една спокойна бременост и на финала здрави и пухкави бебчета!Харем стил на теб мила ти желая много скоро да видиш  EFP и през февруари да си много щастлива.

# 34
  • Мнения: 1 131
Мили бъдещи  майчета на февруарчета 2010,от сърце ви желая една спокойна бременост и на финала здрави и пухкави бебчета!Харем стил на теб мила ти желая много скоро да видиш  EFP и през февруари да си много щастлива.


Яна,лимита на кутията ти е изчерпан. Mr. GreenМоля те изтрий някое друго съобщение,че не мога да ти пратя ЛС

# 35
  • София
  • Мнения: 96
Искам и аз да пожелая на всички  февруарки 2010 да изкарат леки и безпроблемни бременности и на финала да гушнат здрави сладки бебчета! Чувството да станеш майка е прекрасно! Прегръдки на всички! Тук ще изживеете страхотни емоции, ще се подкрепяте и помагате! Бъдете задружни!

me4ekle4e, изобщо не се притеснявай за бледите чертички, нормално е това. Честито!

 
                                                                                                                                                     една февруарка 2008
                                                                                                                                                 (май сега и ние ще се изредим Wink )

# 36
  • Мнения: 2 447
Хайде,и аз искам да пожелая на всички февруарки 2010,най-безпроблемните и леки бременности.А на финала най-сладките и пухкави бебчета..
   Харем стил  Praynig Praynig силно се моля да си една от февруарските мами. Hug Hug
                                                                  
                                                              Мама Февруарка 2008

# 37
  • Мнения: 234
е, аз може и да не съм за тук  Confused
Току що ми се появи розово течение. Имам болки в яйчниците. пуснах си кръвен тест и скоро ще разбера. На всички февруарки пожелавам лека бременност  Hug

# 38
  • Мнения: 82
me4ekle4e, преди всичко ти желая здраве. Всичко друго се нарежда, сега или по-късно Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 447
е, аз може и да не съм за тук  Confused
Току що ми се появи розово течение. Имам болки в яйчниците. пуснах си кръвен тест и скоро ще разбера. На всички февруарки пожелавам лека бременност  Hug
Понякога е в самото начало е нормално...Ще стискам палци и ще се моля всичко да е наред и да станеш една февруарска мама..

# 40
  • Мнения: 0
Е ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН....АЗ С УДОВОЛСТВИЕ СЕ ДОБАВЯМ КЪМ ФЕВРУАРСКИТЕ МАМЧЕТА.....САМО ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД С ВСИЧКИ НИ!!!!

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Радвам се и аз да видя темичката на ФЕВРУАРКИ 2010. Пожелавам на всички бъдещи мами лека и безпроблемна бременност с чудесен финал и страхотни бебчета Simple Smile. Успех мили момичета!   bouquet
още една февруарска мама 2008  Wink

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 8


Яна,лимита на кутията ти е изчерпан. Моля те изтрий някое друго съобщение,че не мога да ти пратя ЛС
готово! Извинявам се но нещо стана ,та се побликуваха 3 съобщения!

Общи условия

Активация на акаунт