ФЕВРУАРСКИ БЕБЕТА 2010 г.

  • 15 134
  • 254
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 176
Успех мили бъдещи мами и от мен.
Толкова бързо се мина тази година.Така ни посрещнаха и февруарките от2008г.Ето,че дойде и наш ред да ви посрещнем.
Да бъдат леки тези месеци и изпълнени с прекрасни емоции.

# 46
  • Мнения: 95
Здравейте бъдещи мами февруарки 2010,желая ви да изживеете спокойна и красива бременност и  на финала здрави бебоци и щастливи мами!!!
Една мама февруарка 2009!
Късмет!

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Преди броени дни видях двете чертички и съм на седмото небе, в същото време страшно много се притеснявам, защото преди година преживях спонтанен аборт в 8-9седмица. Колкото и да се опитвам да мисля позитивно и да не се притеснявам - не мога! Записах си час за гинекорог на 11 юни, защото знам, че трябва да минат поне 14 дни от закъснението, за да се види бременност, но днес усещам лека болка долу в дясно и много ме е страх. Мисля още утре да звънна на лекарката, за да я питам трябва ли да отида да ме погледне...Знам, че не трябва да се затормозявам с мрачни мисли, но дори не искам да си представям как бих преживяла още един неуспешен опит....Довечера сме канени на гости на наши семейни приятели, а те са с  годишно дете което е болно, има температура и незнам какво да правя. Не искам да се вманиачавам, в същото време - не искам заради някаква глупост да си скубя после косите...Моля, споделете вашите впечатления за ранната бременност. Някоя от вас има ли леки болки и какво ще ме посъветвате.

# 48
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен  Hug
След 5дни закъснение реших днес да е денят, в който да си направя тест  Praynig Резултата по-късно тази вечер  Whistling

Ели, аз бих отишла без да се тикам в детето. Но от поста ти личи, че ти е много притеснено и ако ще се чувстваш по-удобно във вас си недей да ходиш. Отидеш ли с нежелание няма да си изкараш добре /според мен/ Crazy

Редактирам: имам си две чертички  трала-ла......късмет на всички останали  Peace

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 19:45 от slyn4ogled

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ели,колкото и да е трудно,опитай се да бъдеш позитивна.Бебчетата имат нужда от любов и спокойствие.Просто си представяй твоето хубаво и сладко бебче в прегръдките ти на финала и всичко ще бъде наред.Не мисли за глупости и не се настройвай,само нагоре главата Peace.
Ако имаш някакви болки,по-добре веднага се свържи с лекар.Той най-добре ще те посъветва.Евентуално може да търсиш и второ мнение.
Успех ,миличка.

Слънчо,хайде и на теб успех.И аз ще съм с породени Laughing

# 50
  • Мнения: 0
Ели.....спокойно!!!Моето положение е абсолютно същото...даже и моя час е на 11ти.Ще се подкрепяме взаимно и февруари ще сме с най хубавите бебенца...

# 51
  • Мнения: 0
Много ви благодаря за падкрепата! Знам, че не мога да сложа скафандър и да се изолирам за 9 месеца, но все пак се опитвам за избягвам опасностите поне когато знам. Сигурно на моменти преминавам границата и леко се вманиячавам. Точно затова реших да ви пиша, за да чуя други мнения - дали имам основания да се притеснявам. В едно съм сигурна - ще съм по-предпазлива от повечето бременни жени, просто защото веднъж съм преживяла спонтанен аборт и просто няма как да го игнорирам.
Още веднъж - много МЕРСИ! Ще обменяме опит!

# 52
  • Мнения: 1 131
Радвам се,че темичката се пълни с бременни мами.


Здравейте, момичета!
Преди броени дни видях двете чертички и съм на седмото небе, в същото време страшно много се притеснявам, защото преди година преживях спонтанен аборт в 8-9седмица. Колкото и да се опитвам да мисля позитивно и да не се притеснявам - не мога! Записах си час за гинекорог на 11 юни, защото знам, че трябва да минат поне 14 дни от закъснението, за да се види бременност, но днес усещам лека болка долу в дясно и много ме е страх. Мисля още утре да звънна на лекарката, за да я питам трябва ли да отида да ме погледне...Знам, че не трябва да се затормозявам с мрачни мисли, но дори не искам да си представям как бих преживяла още един неуспешен опит....Довечера сме канени на гости на наши семейни приятели, а те са с  годишно дете което е болно, има температура и незнам какво да правя. Не искам да се вманиачавам, в същото време - не искам заради някаква глупост да си скубя после косите...Моля, споделете вашите впечатления за ранната бременност. Някоя от вас има ли леки болки и какво ще ме посъветвате.

Не се притеснявай,мила.Сигурна съм,че този път всичко ще е наред.Пуснах тази тема с надеждата да ми е на късмет.
Аз НЕочаквам МЦ на 12.07.Искрено се надявам този път да е станало.Оползотворихме дните на овулацията пълноценно.Този път (първи)ползвах тестове и два поредни дни имах положителни ову тестове.Моля ви помолете се с мен да е станало и този път всичко да мине като по вода

# 53
  • Мнения: 149
Харем стил, стискам палци да не ти дойде  Peace

# 54
  • bulgaria
  • Мнения: 15
здр мили бъдещи мами февруари 2010 г. и аз съм една от вас. все още не съм ходила на преглед, но много съм притеснена тъй като преживях спонтанен аборт януари месец.
желая на всички безпроблемна бременност и на финала здрави и красиви бебечета.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 2 477
Здравейте, мили бъдещи мами!
Нямаше как и аз да не се разпиша и да ви пожелая много лека, спокойна и весела бременност и сладки бебоци на финала!!! Бременността е прекрасен период, наслаждавайте й се!

Елито, аз девет месеца бях със същия аватар! Дано и на теб ти е на късмет и след година имаш аватар като моя Wink! Не се притеснявай и гледай да си спокойна!

Успех на всички ви! Ще ви надничаме от време на време Wink  Hug

# 56
  • Мнения: 9 429
Здравейте.Аз съм от набор 2009!Пожелавам на всички бъдещи мами лека и безпроблемна бременност!

# 57
И аз вчера видях двете чертички!  Laughing Аз бях от августвските мами за тази година, но бебчо почина в 23 седмица - в началото на април. Не сме се отчаяли, то си личи де. Настроена съм положително и знам, че този път всичко ще бъде наред.

# 58
  • Мнения: 2 447
Харем, Hug стискам палци даже и на краката този път да е станало и февруари да гушнеш най-сладкото,пухкаво и здраво бебче... Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 1 131
Харем, Hug стискам палци даже и на краката този път да е станало и февруари да гушнеш най-сладкото,пухкаво и здраво бебче... Praynig Praynig Praynig

Оххх,дано Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig.В момента чакам резултати от кръвен тест.

Общи условия

Активация на акаунт