Модериране във форума

  • 7 311
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 623

Доколкото имам спомен напуснахте форума по собствено желание - всеки има право на лично мнение и всеки е свободен да избере място, на което да се чувства добре. Никой никого не задължава и не държи на сила.

Ако трябва да бъдем точни, собственото желание беше силно подпомогнато от един влюбен в ноктите си модератор, иначе за останалото в цитата си абсолютно права и не смятам да ексхумирам неща погребани преди година. Peace


По-трудното е човек да мисли, да гледа и наистина да вижда.
Изумявам се от волните интерпретации, които продължават да се фабрикуват.
Едно е форумът и модерацията да не се харесват, съвсем друго е измислянето на нови герои.

Смятам за себе си, че съм от мислещите и виждащите хора, затова ще си позволя един чисто приятелски съвет (казвам приятелски, защото наистина уважавам този форум и в частност Вас с Татти, тъй като може би не знаете, но благодарение на Вас и Вашия форум намерих жена, с която вече сме семейство). Та съвета е - Когато се усети, че някой модератор вече не е част от спецификата на някой подфорум - сменето го (иначе става, както в нашия случай, а именно от форума си отиде един модератор и един джедай).

Мислех да напиша и нещо относно политиката и "господарите" на БГ-Мамма, но се отказах... разнежих се...

Пожелавам Ви Успех (главното У не е грешка)  Peace

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 3 046
А, ако трябва да сме абсолютно точни, то "собственото желание" бе резултат от опита ви да прекроите един подфорум против общите правила и да си спретнете чат-група.
Модераторът, поел отговорността да разчисти творбите, е съвсем естествено да ви е виновен.
Ваше мнение.
Желанието да си направите собствено място със собствени правила си е ваше право.
Модераторът, който си "взехте" е направил съзнателен избор, който предвид провежданата от него политика е съвсем разбираем и в джедайски и в личен план. Искрено се надявам действията ви да са оправдали очакванията ви и ще си спестя по нататъчните коментари.
Оценавам загриженоостта ви за форума и добронамерените съвети, които, предвид разнежването ви, логично ни давате публично в точната тема.
Частта с "господарите", искрено ме развесели.
Не ми се влиза в очевидно излишни полемики.
Желая ви щастие в личен, професионален и виртуален план.

# 62
  • Мнения: 623
Оценавам загриженоостта ви за форума и добронамерените съвети, които, предвид разнежването ви, логично ни давате публично в точната тема.

Мм да, прав си, че не е за публиката...пратих ЛС.

# 63
  • Мнения: 380
Искам да поздравя всички списващи в този подфорум за усилията, кото полагаха последния месец.

Вече един месец тона, отношението и поведението в този подфорум е различен и определено много по-добър!!!

Та честит ни юбилей:)

# 64
  • Мнения: 4 138
а нещо поощрителни награди, това-онова Flutter
аааааааааа, имаше изключения, имаше........за тях никакви награди.

# 65
  • Мнения: 2 172
 smile3560

Потупване по рамото за желаещите. Аз не ща. Сега , ако има модериране, ще бъда изтрита Mr. Green

# 66
  • Мнения: 380
Четит ви втори месец!!!

Не боли нали?

Общи условия

Активация на акаунт