132. Жега в ДЕ

  • 11 155
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 638
Добро утро!При нас подухва ветрец и е много приятно.
Biba,дано неразположениета минат бързо!
Чико,6те питам за носия.Имам приятели,които играят народни танци и тях 6те разпитам.
Какво е Alaunsalz?Купих я от аптеката и беше част от рецепта за кнете.

# 16
  • Мнения: 3 880
Какво е Alaunsalz?Купих я от аптеката и беше част от рецепта за кнете.
Вид сол, която действа консервиращо и прави сместа по-дълготрайна....

# 17
  • Мнения: 9 052
[quote author=matakosmata link=topic=399918.msg11335950#msg11335950  абе, верно ли, че аватарът ми е нецензурен. да му обуя ли едни гащи. може розовки, с рюшчета Crazy или кюлотки повече ще му тичат newsm78
[/quote]

сложи му една пухкавка беличка заешка опашчица  Wink

# 18
  • Мнения: 11 315
Мархаба!
У наше село възпитателките стачкуват и аз съм с момчетата сама.
Не се очертава още буря при нас - облачно, задушно и прилични температури. Не стават обаче за жилетка Joy
А вчера на двора - цър-пър с краката накиснати в детския басейн, а самите те - пищящи от кеф, че се мокрят.

# 19
  • Мнения: 9 052
о ние пребвахме детския басеин, но то беше такава жега , че и там не харесаха  Sad
у нас е лудница имам едно 3,5 годишно - моето и едно също толкова - на сестра ми + 2 3 месечни близнака и те на сестра ми + сестра ми и двамата големи дечковци - татковци  Rolling Eyes
вятър духна, ние не! още не  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 636
Мерси Сесилия  Hug
Вечи, като каzа басейн, да кажа на теб и СбъдваЩа (към вас, zаЩото сте с по 3), в Кауфланд има басейни с раzмери 2.60 на 1.70 zа 25?. При таzи големина и zа вас даже Ще има място, не само zа краката ви  Wink Ние вzехме zа БГ.
Бибе, бърzо оzдравяване на Леа  Hug

# 21
  • Мнения: 11 315
Бибс, девойката да не е повръщала от прегряване? Моите ми правят така.

# 22
  • Мнения: 3 880
Знам ли от какво е Confused Вчера с доста зачервена физиономия се върна от площадката, може и да се е прегряла.
Още не е спряла, то не че остана нещо в стомаха й де, но се дави през 10 мин. Хич не ми се ходи на лекар, то и къде ли да я помъкна такава, като парцал е.
А може ли да е кърлеж? 2 дни през уикенда все по треволяци се търкаляхме, уж гледах щателно, но за главата хич не съм сигурна, с тази растителност по нея ooooh!

Тук от 2 часа предупреждават да се изпокриваме в миша дупка, голяма буря идвала, а в момента навън е точно затишие пред буря- един лист не трепва....

# 23
  • Мнения: 7 605
Уф и тук се задава буря, а споменах ли че точно днес имам няколко излизания?    ooooh!

Сърфииии, за бой си  Naughty  Wink Елате пак на разходка по другата страна на Рейн, през септември за винените празници  Whistling

# 24
  • Мнения: 11 315
Бибс, така както го описваш - топлинен удар е. Вземи да я изполееш с хладен душ и я слагай в леглото и за пиене и дай някакъв чай с лед. Ако имаш хомеопатични - дай и беладона.

# 25
  • Мнения: 3 521
Алоха.

А при нас буря - йок!

Бибс, за беладоната не знам, но свещички сложи ли и? Ако е прегряла ще има температура...ако не - най-вероятно е вирус> сега по жегите ако се налива с води и течности като моята нищо чудно да я хване някой дрис енд драйф. Бързо оздравяване.

Снимки от кабрио-трип-а на сем. Сърфови. Wink
Следващия път непремено ще сме за по-дълго и ще ви наобиколя всички в региона. Честна пионерска. Hug

# 26
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Сърф, хареса ми ретро-романтичната серия с "бръмбара".  Grinning

Биба, не вярвам да е кърлеж. Типични оплаквания за борелиоза са болки и подувания в ставите. Май сме попрекалили тук с кърлежовите теми. Wink

По на север е слънчево все още, но се е извил един вятър, което ми напомня да излизам, докато е време, че през следобеда не се знае какво ще става.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Искам и аз буря, ама през нощта, ако може. Не го дават да вали скоро, но температурите тук са човешки - държи около 27 градуса, подухва леко, а и в София въздуха е сух. Няма да забравя какъв шок беше след като преди две години се прибрах за пръв път във Варна лятото след една година в София. Тотално отвикнала на влагата във въздуха и щях да умра. Simple Smile

Матее, не му обувай гащи на тоз твой аватар - половината форум има задник с гащи на аватара, не се смесвай с тълпата. Simple Smile

# 28
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Матее, не му обувай гащи на тоз твой аватар - половината форум има задник с гащи на аватара, не се смесвай с тълпата. Simple Smile
Подкрепям.  Mr. Green Или най-много едни полупрозрачни мрежести такива. Дупе с гащи не е като дупе без. Има коренна разлика. Grinning

# 29
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен Simple Smile.Аz сам от новите мами .6те се радвам да пи6а тук с немските мами,zа6тото и ние сме от скоро с децата в Германия.Поzдрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт