МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 534
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Привет  Party ден 1 -успех!да,дааа изпих едно кафе с маааалко мляко,но се наказах с 2 часа разходка в парка. Embarassed Иначе бях забравила,че ще пътувам,хубавото е,че това е в дните,когато е позволено месо и няма да съм като наказана по ресторантите хаха.Момичета казвайте колко сте свалили за да мотивирате новите  Crazy Успех на всички   bouquet
P.S. Забравих да кажа,че супата страшно ми се услади и дори само един портокал съм изяла днес,но за сметка на това 5-6 купички зелево чудо.И тъй като съм си приготвила в две тенджерки,в едната не съм сложила домати,за да не се вкисне.Е,тази без доматите,черния пипер и мноооого къри е отврат!Явно това е цаката...Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 21:49 от so_notorious

# 736
  • Мнения: 4 350
so_notorious,браво!  bouquet
аз преди утре-не мога да кажа дали е успешен..вечерта е рискува..

# 737
  • Мнения: 0
Добро утро мамиии !!!!   bouquet Днес да се похвля кантара ме зарадва -1,5 кг!!! Направо съм на върха на щастието!!! И това е без 00.
Иначе да, ina15 права си беше ти,че вечерта е най-рискова,аз съгреших,изпих едно джинче с тоник (тоника е без захар а с подсладител,ако това е някаква утеха,де).
Важното е,че има резултат и то какъв!
Ако времето се проясни мисля пак да се разходя час-два пеш,като вчера.Сега ще си направя малко трици със гореща вода,дано ми помогнат за стомаха.
Лек режимен ден на всичкииии!!!!  Party

# 738
  • Мнения: 4 350
so_notorious,браво!изключителен резултат!дай боже всекимо! Hug  bouquet  bouquet
аз не успях да се издъня..
ще съчетая лунната със зелева..да видим..
успешен диет ден на всички! Peace

# 739
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен!  Hug Втори ден на супичката-ама да си призная,аз не се тегля до 10-ият ден,така имам повече стимул. Wink  Успех на всички!   bouquet

# 740
  • Мнения: 199
so_notorious     Hug БРАВО   за резултата, продължавай в същия дух да сваляш!
raliko явно имаш силна воля, щом можеш да издържш да не се теглиш - УСПЕХ !
Аз днес съм 69.1 кг., т.е +100 г. от вчера. Но имам прегрешения, първо, че вчера сготвих мн.вкусен зрял боб за домочадието и не издържах опитах си 2-3 пътисамо боб, а вечерта изядох 4-5 солени маслини и водата ми беше по-малко от необходимото.
Днес ми е 3 ден - 1 морков , 2 ябълки и 1 път супа - до тук. След обяд пак супа и краставица.
ina15 хайде , чакаме резултати !

# 741
  • Мнения: 4 350
розинка,аз ще се тегля към четвъртък/петък,за да не се отчая...
сега уж сериозно до тогава съм се наела на строга и жестока диета,и дано ми се осъществят плановете.. Praynig Praynig Praynig

# 742
  • Мнения: 0
Привет! Май аз съм най-дейната,хайде побут и май ни трябва нова темичкааа!!  yes
Иначе много е зле положението с 00,чувствам се супер подута,ужас и безумие,Лаксена пих,довечера пак,дано помогне......
Иначе смъмрих моичкия,че не ме окуражава и не ме пита за резултати след меренето и за компенсация ме прати на така желаната фотоепилация!  smile3508 Дано има резултат!Отидох пеш до салона (50 мин в едната посока).А даже на пръщане си купих и нова ризка шалалалал.Май прекалено се възнаградих за кило и половина,а?  smile3506
Бъдете красиви и помнете,че външната красота е проекция на вътрешната!  smile3525

# 743
  • Мнения: 4 350
so_notorious,страшно позитивно звучиш и сееш светлина!честити придобивки-козметични и гардеробни!заслужено ти е възнаграждението! Hug

# 744
  • Мнения: 105

розинка Благодаря!  bouquet Успех и на теб!


so_notorious Бих ти препоръчала пълен релакс,и това подуване  ме притеснява,спря ли солта?Почивай си и по-рядко излизай навън на силно слънце,пий повече вода.

# 745
  • Мнения: 0
Мамииии   bouquet  Добро утро! Днес резултата в оспорваната битка с килограмите е -700гр за мен!Добре,е,аз съм доволна  newsm10 И това е без 00.....Тази сутрин не съм подута,но вчера 3 лаксени изпих-ефект 0!!! Ужас,дано се оправя,но сякаш не е моето коремище а едно малко коремченце хахах  Joy .Иначе много съм се запалила да се тунинговам и снощи спах с шини за избелване на зъбите и днес-ефекта уааау  newsm47.Не,че мъжете ги забелязват тези неща ама айде.
raliko Не е 100% безсолна,но не е и пресолена,аз не обичам сол.....малко вегета съм и сложила и така...Ще послушам съвета ти и днес няма да маам пеш,а ще се метна на МПС–то  Crazy
ina15 Благодаря!!! Пишете всички по-често да се надъхваме,сега се чувствам все едно си говоря сама... newsm50
розинка Бладорая за куража,как са днес резултатите?  Wink
Иначе снощи пак съгреших с едно мааалко джинче с диетичен тоник...оххх ами вечер свещи,някой вечеря (не ние хахаахах) поне с цигарката и едно питиенце-се успокоявам аз.....както и да е.
Хубав ден и драснете някой редд !

# 746
  • Мнения: 105
so_notorious Flutter Браво!А какви са тия шини?
Между другото  и аз продължавам със супичката,чувствам се по-лека и коремчето май-май взе да се свива... Party Успех на всички!  bouquet

# 747
  • Мнения: 4 350
привет,мили зелевки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
so_notorious,какви невероятни и страшно стимулиращи резултати имаш!браво!  bouquet  bouquet  bouquetти от колко кг започна?каква е целта?
аз пих рициново масло и ефекта е покъртителен.опитай и с лаксал бонбони-хубави са на вкус или гадния рицин.
мда,сподели за шините малко повече,моля.
драскаме,драскаме..вярно с компания е лесно..
аз днес ще опитам да съм само на течности с луната,ако завия от глад-ще му сръбна супичка..
raliko, Hug
успешен зелев ден! Naughty

# 748
  • Мнения: 0
Привет,мами!  Crazy
ina15  Тръгнах от стаховитите 73,300.......бързам да те питам как се пие това рициново масло,купих си го,защто утре ще пътувам дълго и днес проблема със стомаха трябва да се разреши!Аз изпих 2 кафени лъжички преди половин час...малко ли е?На гладно го пих....Моля те дай съвет!!! baby_neutral Благодаря предварително....
raliko и ina15 Шините и гела ми за избелване са на марката Opalescence.Правят ти отливка на зъбите,от която ти правят силиконови шини,в комплекта има и 4 гелчета,които са за първоначалното избелване,което е и най-силното.После спокойно цвета се поддържа с едно избелване в годината.Комплекта преди 2 години беше около 400 лв,(сега сигурно е по-малко).
Иначе след това с по едно гелче на година(а става и с половин) си поддържате цвета-50 лв.Има различни проценти гел-с по-слабия се спи,а с по-силния-2 часа се седи.Шините са много финни-можете да говорите спокойно с тях,не са като боксьорски Simple Smile)) Май страшно се отплеснах,ако има нещо питайте  Hug
Иначе аз днес яко се изложих,забравих,че ходих на фотоепилация и се пуснах на солариум днес......ужас!Дано не ми станат петна.....Мнооого съм зле.....
А рициновото масло си го намазах на миглите и смесих половината домашна маска за коса,увих се и така ще си седя някой и друг час......
Ааааа и да питам-в утрешния ми ден с банани и мляко,млякото кисело или прясно?  Whistling
Успешен супуващ ден!!!   bouquet

# 749
  • Мнения: 4 350
изпий го цялото.то е само 40гр.за по-бърз ефект ,можеш и 2 шишенца.
после е индивидуално.до час -2 се задейства и спира ефекта за -3-5 часа.
за операция го дават към 14 часа и за другия ден всички са пречистени.

Общи условия

Активация на акаунт