МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 524
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 199
Започвам от утре - 18.09.
Супичката вече е на котлона. Сложих около 1 кг. зеле, 2 огромни глави лук, 2 пиперки - зелена и червена, 2 домата + дом.сок от шише, сол и 1 пак. суха целина, защото нямам друга и не ми се ходи да търся по магазините.
Правила съм я и миналата година тази супичка, но .... Embarassed    не я любя, но пък се отслабва. Така, че ще стискам зъби 7 дни и после почивка. За утре като 1 ден си купих жълти ябълки, без кафе не мога, но ще бъде нес без захар и по-редичко.
Чакам подкрепление и от други зелчици!!!  Hug

# 721
  • Мнения: 105
Солта не е добре според мен,от нея се получава задържане на вода в организма. Thinking
Лично аз предпочитам лимонов сок,но не и сол-като подправка.А аз и домати неслагам,нито лук. BlushУспех!  bouquet

# 722
  • Мнения: 4 350
здравейте,момичета!  bouquet
това ми е любимата,резултатна диета и ще се присъединя към вас! Hug
розинка,успех! Peace

# 723
  • Мнения: 0
мами  bouquet от утре съм на супата за първи път,ръст 166-75 кг!!!  Sick никога не съм била толкова,но и никога не съм плюскала толкова.....сварих две тенджерки за утре,мисля и едно ИНХУА да си взема и да стана А лЕлЕ Майко!!! Grinning дано и други луди да има,за да не съм сама в темата!
До утре  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 4 350
и аз съм тук..
като теб от утре,че дмес я сварих късно и вече бях омела де що има..
so_notorious,успех! Peace Hug

# 725
  • Мнения: 199
 LaughingЗдравейте, мадами!
Не сте сами и аз съм тук, дори имам за хвалене малко.
ръст 160 см.
Начало 18.09 - 69.9 кг.
1 ден              - 69.0 кг.
Да се оплача голям глад ме гони вчера, ометох 3 големи жълти ябълки и 2 пъти супа и нес кафенце 2 пъти само с водичка. След обяда започна да ме боли глава, а вечерта краката и ръцете ми започнаха да изстиват, което е хубаво. Когато се горят мазнините е така и се зарадвах. Дори снощи преди лягане се качих на кантара и показваше 69.7 ,с 200 гр. по-малко от сутринта. 
Лек и отслабващ ден !!!  Hug Hug Hug

# 726
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте и от мен аз успях само 3 дни на супата.Много ми е гадна и незнам как да продължа.Иначе и мен през цялото време ме боля глава и ми се виеше сват.Три дни ми беше супер зле.Дали се дължи на супата и на свалято на кг.Иначе найстина има ефект веднага свали от корема и около 1,5 кг но ми е мн трудно с това виене на сват и главоболието.

# 727
  • Мнения: 105
По тази диета Ути Бъчваров е свалил 50 кг за един месец-но под лекарско наблюдение!!!
Ето защо не се ограничавайте в нищо,яжте супата паралелно,с всичко,което по принцип си хапвате.И ако не ви понася,по-добре прекратете диетата! StopНяма нужда да изпадате в несвяст само,за да сте герои! Naughty

# 728
  • Мнения: 4 350
розинка,поздравления!чудесен резултат!  bouquetпродължаваш нали?
pipilota_85,не мен също не ми допада оригиналната супа и си я подобрявам по мой вкус-понякога с кис.мляко,добавка от гъби или 1 картоф,или вместо зеле- тиквичка.даже и лъж.зехтин..и резултат пак е имало..но не съм яла бананите,месото..

# 729
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
ами май ще се опитам да я подобря и да видим какво ще стане , но ако пак не се чувствам добре май е по добре да се откава.

# 730
  • Мнения: 199
Нормално е виенето на свят и главоболието, защото не се приемат никакви въглехидрати, а от там спада кръвната захар/глюкоза/. Освен това, за да се осъществи процесът на изгаряне и изхвърляне на мазнините е необходима много по-вече вода, т.е организма се обезводнява. Затова е необходимо да се пие вода много повече от обикновенното, дори и да е насила. А ако се пие кафе ще трябва и заради него допълнително вода, защо то е диуретик.
ОТСЛАБВАНЕ   БЕЗ   ВОДА  -  НЯМА !!! [/glow]

На моята супа и слагам малко сол, колкото да не е съвсем блудкава и чили 1 щипка. Така като налютява по-лесно я ям. Днес си пасирах и я сгорещих. Студена ми е много гадна.
Някой пробвал ли е да я прави с карфиол, много го обичам, нали и той е вид зеле. Дали ще стае ?
Днес ми е втори ден и си хрупам моркови и чушки, пъ-късно ще се поглезя и с доматче!

# 731
  • Мнения: 0
ina15 благодаря! розинка ще се надявам на твоите бързи резултати! на всички супуващи-   bouquet  Така,такааа аз започвам от днес,сутрешните ми кг-73,300.Снощи докато готвех супата,с продуктите от нея и без мазнина си направих вечеря-нещо като зеленчуци на фурна,не беше много гадно,супата не съм я пробвала още...но си мисля,гадна гадна,колко да е гадна-а да си дебел не ли по-гадно???
Искам да питам-как смятате,дали е ок да супувам 2 седмици или трябва да има промеждутък с така наречения шут в метаболизма?
Лек режимен ден!   Crazy

# 732
  • Мнения: 4 350
 розинка,аз съм слагала.и в момента в супата ми има,+брюкс.зеле,1/2 морков,1л.грах..подправка за супи на котани..и се ядва..
so_notorious,хубаво е след 7 дена,да има 2 почивка.преди няколко години имах да свалям много хормонално качени кг и тогава стоях целите великденски пости(40 дена)на супа с пост..резултата беше повече от невероятен.освен супата,консумирах плодове,зеленчуци и ядки.но в тези 7 дена явно трябва по-голяма стриктност!
успешен диетичен ден! Hug

# 733
  • Мнения: 199
so_notorious   смятам, че две седмици е  доста голям период от време за тази диета. Но ако първите 7 дни си абсолютно стрикта, то следващите 7 дни можеш да добавяш и по някое друго ядене. Например малко протеини и малко въглехидрати и така ще имаш едно плавно преминаване към нормалното хранене. Но май ще трябват и малко допълнително витамини, поне вит.С и В, калций също, защото при всяко намаляване на храната калцият се изчерпва бързо и може косата да започне да пада.

# 734
  • Мнения: 105
Сега си направих една дозичка-зеле,моркови и камби:) Flutter Да видим,кой колко ще издържи!Успех,момичета!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт