МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 523
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 350
за млякото е по твое желание.
ти супер козметични процедури си задействала.

# 751
  • Мнения: 0
Бладодаряяяяяяя ina15!!!!Подейства ми,макар и само двете лъжички,защото чак сега ти видях поста......Тази в аптеката като я питах как да го пия ми каза,че било отрова и не дава такива съвети  Twisted Evil Слагам супата да ври,нали ще си я нося в странство и да взема душ,че освен маската за коса си намазах краката и шкембето със зехтин и кафе и се увих във фолио  Crazy
Антицелулитно уж..... Hug А и ксеникал си взех да пия от днес и изобщоооо.... Joy
Ем бела,ем дебела,ем слънце не видела  Grinning
Успех мами,утре сутринта преди да замина ако имам време ще ви пиша дали съм свалила (не,че не ви надух главите вече)
Успех красиви мами!   bouquet

# 752
  • Мнения: 4 350
тази аптекарка ме разби..това е натурален,мек лаксатив,който употребяват преди операции и изследвания..и се пие в голяма чаша..
но както и да е,важното е,че имаш резултат!
чакаме да споделиш голям минус. Praynig Peace
приятно и безаварийно пътуване! Peace

# 753
  • Мнения: 29
здравейте от днес почвам и аз зелевата супа целта мие да дваля 10кг сега съм 77кг след седмица щеви пиша Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 754
  • Мнения: 4 350
sladkata meri,успех! Peace
и аз до сряда ще съм на нея!
пиши по-често за стимул! Shocked

# 755
  • Мнения: 29
дабре щесе потдържаме заедно Joy Joy Joy Joy

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Включете и мен от стартиращите днес.Започвам от 55-56(варират),целта ми е 48,но не ми се вярва-и на 50 ще съм доволна.Проблемът ми е,че много обичам да ям и досега никога не съм се лишавала от нищо-никога не съм била на диета през живота си.Просто винаги съм била нормална за ръста си,а сега от 1 година качих 7кг.и не мога да ги мръдна.Дано успеем заедно Peace

# 757
  • Мнения: 4 350
Диляна Ш,еднакви цели имаме,но аз и на 52 ще се радвам,а всичко под тях-ехеееееее....
трябва да успеем!
успешен зелев ден,момичета!

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Днес съм на зеленчуци-основно домати и краставици.Не знам дали е удачно,но си изпекох един патладжан на фурна и си го хапвам.Дано да не е в противоречие със законите на диетата. Peace

# 759
  • Мнения: 4 350
едва ли вреди..а има и диуретичен ефект. Peace

# 760
  • Мнения: 407
Май  и аз ще се включа. Сега ако децата ме оставят ще ви прочета малко за стимул и после, когато заспят хуквам към пазара.

# 761
  • Мнения: 407
Току що си нарязах зеленчуците и влизам тук в темата да видя приготовлението /сваряването/.
Да се запиша и аз във вашите редици!
Ръст:160см
Тегло:54,700кг
Желани килограми:52кг

П.С. Ехоо къде сте?
Цял ден никой не  е писал и чак се ядосвам, дали трябваше да почвам тук. Няма с кой да си побъбриш-как мъжът ти пак е не доволен, че си на диета, как ти идват гости и ти носят почерпка, а ти не можеш да я опиташ, как си хапваш от супичката и си лягаш сита, а не умираща от глад.
Е момичета да ви се похваля, че много съм доволна от себе си днес. И да ви кажа, че наистина супичката се ядва. И да попитам, т.к. много обичам зелен фасул, мога ли да го прибавя към следващата доза?

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 00:42 от pepa_ilkova

# 762
  • Мнения: 0
мдаааам след няколко дневно отсъствие се завръщаааам Simple Smile 71 кила-цел 65,имам много малко време,че на 10ти съм на сватба  Party Супата сварена-мотивация-на лице!!! Успеееееех мамииии   bouquet

# 763
  • Мнения: 407
Писали сме едновременно.
Кажи кой ден си днес и колко си отслабнала до сега, че ми е много любопитно?

# 764
  • Мнения: 407
Добро утро!
Хайде момичета да отчетем много минуси днес. Аз току що отварям очи / малчо ме събуди естествено, нали  до късно четох за диетата/ и се чуствам много добре, нев съм се теглила, малко по-късно.
Исках само да ви поздравя с хубав ден днес!

Общи условия

Активация на акаунт