Kой супермаркет предпочитате?

  • 6 730
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Най близо ми е Кауфланд и най често пазарувам от там.

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 592
Кауфланд  Mr. Green
Защото е единствен в града Wink
Има на СВА - Теда - но не пазарувам от тях Wink
Попринцип пред нас точно има две квартални магазини и от там пазарувам за хляб и такива неща но всеки ден сме на Кауфланд Wink)
 Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 615
най-приятно ми е в Пикадили, но общо взето навсякъде ходим и Метро и Била и Кауфланд - отвсякъде си имаме някакъв продукт на който държим и го няма в другите и така редуваме

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Най-обичам да си пазаруваме в МЕТРО,но ни е доста далече и пазаруваме още в Билла и Кауфланд.Билла при нас е малка и хич не я обичам,но ни е най-близко и мога да си ходя и пеша.

# 19
  • София
  • Мнения: 119
Основно пазаруваме от ХИТ ... има всичко както за нас така и за детето ... сега особенно като сме от ранобудниците пазаруваме в почти празен магазин и това че сме с детска количка не създава притеснения ...
 

# 20
  • Мнения: 803
Разбрах, че Метро е деликатна тема, но не можех да не го включа.
И...Благодаря за активността ви!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
Не разбирам какво му е деликатното,освен че не всеки има достъп до магазина и е уж предимно за дребни търговци/които дали правят и десетина процента от продажбите им/.Иначе си е най-големия и с най-разнообразни стоки,че и на най-добри цени магазин.Дразнело ме е как пазаруват македонци и сърби,а връщат българи щото нямали карти,особено когато ги сменяха за такива със снимка  цирка беше голям.

# 22
  • Мнения: 73
Най-близо ми е Т-маркет,но пазарувам в Кауфланд.

# 23
  • Мнения: 158
Пазарувам в Кауфланд и в Метро,а от кварталните магазинчета купувам само хляб

# 24
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
ХИТ, защото ми е близо и е много спокойно. Харесвам щанда за месо на ХИТ.
БИЛА, която също ми е на път, но цените и навалицата са по-големи.
Обичам да пазарувам в обновените Фантастико - в Младост 4 и в Драгалевци, когато минавам към тях  - там има най-добре зареден топъл бар с готови манджи и салати, много добър избор от риби и някои други екстрички, които ги няма навсякъде.

# 25
  • Мнения: 49
Билла-най-много ми харесва!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Кауфланд.

# 27
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Трябваше поне два да можехме да избираме  Confused
Иначе БИЛЛА ми е най-близо, затова пазарувам оттам

# 28
  • Мнения: 11 004
Билла и СВА, понеже са ми близо и удобни като местоположение. От Метро също пазарувам и нямам оплаквания, но в нашия град нямаме и не ходя толкова често.

# 29
  • Мнения: 4 916
Писах Метро, защото там всичко е на едно място. Но всъщност най-често пазарувам от магазинчето срещу блока. А от веригите - най-често от Фантастико, но там е беден асортимента, а и качеството е предимно ниско.

Общи условия

Активация на акаунт