Септември '09 - 23

  • 9 724
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не съм писала няколко дни и гаранция ще пропусна някой и ще забравя нещо да кажа, ама кво да се прави...
киара, ама верно големи бузи има криси, то и мойта алекс е така, но на мен ми харесват бузести деца само дано докато станат мадами да им спаднат малко де  Wink
Чифлигарова, супер е, че си станала леля и тъкмо братовчедчетата ще са с много малка разлика  Grinning
малиби, на мен и двете разцветки ми харесаха, но май малко повече жълтото.
дундито, честито и много любов и семейно щастие занапред   bouquet
Липстик, тук на една позната мама не само й поправиха старата количка, ами докато стане готова и дадоха да ползва временно някаква оборотна. Със сигурност някъде ще намериш да ти я поправят, но ще си плащаш като не е в гаранция, то е ясно.
цвета, радвай се, че малката е спала толкоз- мойта втори ден спи само по 30-40 мин. на ден, но аз го отдавам на това, че не сме излизали вчера и днес и тя няма от какво да си измори за да спи повечко.
клара, и алекс ще я пращам на ясла скоро и тя е още с памперс и не се храни сама, ама да се оправят там с нея, че аз нямам нерви да я уча  Crazy

# 271
  • Мнения: 439
Валката, Клара, Даниел ходи на ясла откакто навърши 1г4м. Стана доста самостоятелен, почти веднага се научи да се храни сам, между другото от повечето деца в групата той беше от малкото, които можеха да пият от шише и чаша, имаше още с биберон. Разбира се и вкъщи подкрепата и обяснението са много важни - да ги оставяме и да ги стимулираме да го направят сами и да им е интересно.
За памперса - не се притеснявайте, ние от скоро го махаме нощния, през деня не носи отдавна, гърнето си го използва сам, даже изявява желание да го изхвърли и казва, като мирише акото, пуска сам водата в тоалетната. Сега в градината искат направо на голямото гърне-без седалка, ами той вкъщи се опита веднъж и пропадна, та ще видим как ще се справим.
Лека нощ!

# 272
  • Мнения: 2
Здравейте мили септемврийски мами!

Приятно ми е да се запознаем! Посещавам форума от известно време, но все не се решавах да пиша.
Макар и малко позакъсняла, много бих се радвала да се присъединя към вас, защото и аз съм от септемврийките.
Това е първата ми бременност. Не беше планирана и аз бях доста несигурна в самото начало, но сега с таткото сме безкрайно щастливи и с нетърпение очакваме появяването на малкото човече на бял свят. Термина ми е на 25 септември и наскоро разбрахме, че ще бъде момче stork-boy
Моля се всичко да е наред с бебчо!

Желая ви приятна вечер!

# 273
  • Мнения: 83
Добре дошла The*FaIrYLaDy и лека бременност.
Добро утро момичета. Днес съм ранобудна, но ще си полежа в леглото. Приятна неделя на всички ! newsm51

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Добро утро и от мен!
Добре дошла на The*FaIrYLaDyHug

Валката, и аз да те успокоя- всичко ще я научат там при това за отрицателно време!
Дъщеря ми тръгна на детска градина директно точно на 2 г.и 5м. От първия ден ми забраниха да й слагам памперси, когато я водя. Първата седмица й слагах резервни гащички, но от следващата вече беше ненужно. За кратко време започна да се храни сама, да се съблича, абе порасна изведнъж това дете.

Днес времето обещава да е хубаво- отивам да се обличам и да пооправя малко тук, че да сме готови към 10 да излизаме на разходка в Морската градина с Краска и приятелка! Хубав ден ви пожелавам, тумбаланки!  Hug

# 275
  • Мнения: 183
Добро утро момичета! Хайде на кафенце:


The*FaIrYLaDy добре дошла мила! Радвам се, че се престраши да пишеш при нас, ще видиш, че ще ти хареса!  Grinning

LaDiDa, приятна разходка! Така ми се ще някога да заведа и аз малката при вас в Морската градина, а и аз самата никога не съм ходила. Сигурно е прекрасно!  Flutter

valkata78, абе и аз много харесвам дечица с големи бузки за щипкане и цункане, но си права - дано все пак докато станат големи девойки, да им се стопят малко.  Laughing Но се успокоявам със себе си, че и аз като дете бях с големи бузки, пък сега почти нямам никакви.

Аз след малко ще се оправям и ще тръгвам за английския, че тази седмица го преместихме да е днес и то от 10 часа. Тъкмо ще свършим към 14.00 и след това ще имам свободно време до края на деня. Днес ще си получим резултатите от теста, дано съм се представила що-годе добре.  Wink Приятен ден на всички!

# 276
  • Мнения: 14
Добро утро!Добре дошли на новите мами и леко бременеене!
Аз днес съм на работа-започна работната седмица.Вчера бяхме на морето привечер и беше много приятно.А бебчо вчера никакъв го нямаше и почнах да се притеснявам,нали ми казаха че трябва да го усещам всеки ден и си мислех ако не зарита днес сутринта направо на преглед.През нощта се събуждах и се чудех как да легна за да го усетя и направо се молех да го усетя.казват че трябва сладко да се хапне,но при нас не действа newsm78
 призори,сигурно към 4 часа го усетих и направо си умрях от кеф!!!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm68
Лек ден на всички!!!!

# 277
  • Мнения: 5 026
Добро и от мен!
В 7ч вече бях напържила 1 тава мекици със сирене  Tired С малчо сме сополиви и той не можа да спи, та ме събуди в 5,30 да гледа тв.
Ние днес май ще пообиколим мебелните магазини, че диван за хола предстои да купуваме.

# 278
  • Мнения: 54
Добро утро и от мен   bouquet
ksantipa, мерси за подробното обяснение, ще се запиша и аз за края на юни Simple Smile
Добре дошла, The*FaIrYLaDy Hug
Ама много сме ранобудни днес-аз станах в 6.30-нещо, което е пълен абсурд за мен, особено в неделя, но пък изобщо не ми се спеше.
bamba напълно те разбирам, защото миналата седмица и аз страшно се притесних бебчо като не мръдна цял ден, но веднага отидох на лекар. Не мисла, че има повод да се притесняваш, някои дни просто са по-малко активни.
Киара, мерси за кафето и успех на английския. Аз вече сериозно трябва да залягам над учебниците, че сесията скоро почва, но ще поработя и тази седмица и стига толкова.
Лек ден, аз ще се опитам да свърша нещо полезно и да пооправя евентуално къщата  Wink

# 279
  • Мнения: 158
Добре дошла The*FaIrYLaDy  Hug
valkata78 и Алекс ще свикне в детската,там ще ги научат на всичко Peace
LaDiDa приятна разходка в морската градина и аз си мечтая сега за една разходка край морето Whistling
kiαrrα страхотно кафенце Hug успех днес на курса,ще видиш,че пак си се справила с теста Wink
bamba пробвай другият път с кафенце да стимулираш бебчо,дано да подейства.И аз често имам такива притеснения Rolling Eyes
Atrakcia приятен шопинг.
И аз съм от раннобудните днес Grinning
Хубав и слънчев ден на всички Hug

# 280
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен,
kiαrrα мерси за кафенцето  bouquetХриси е голяма сладурана. Hug
maliby не мен повече ми харесва розовото легло.Но и двете са хубави,така че което да избереш,няма да сгрешиш Peace
 Atrakcia как ми се доядоха мекици,ама като не знам как се правят Embarassed
The*FaIrYLaDy добре дошла при нас и лека бременност  bouquet
bamba аз като не усетя бебето дълго време и започвам да почуквам леко по корема.След няколко минути то ми отговаря.Или лягам по гръб,тогава вече започва сериозно да ме рита.Явно не й е удобно така Wink
LaDiDa как ти завиждам за морската градина.Ходила съм 2 пъти ам и много ми харесва. Heart Eyes
А тук цяла нощ валя и още продължава.Много мразя  неделите.Нищо не работи,хората са се скрили в къщите си.Абе тъпа работа. Tired

# 281
  • Мнения: 5 026
maliby , za леглото не съм се изказала, да не вярваш,че съм пропуснала да дам съвет  Crazy Харесва ми, ама без тия балдахини отгоре.Аз съм голям откач и все ще си мисля :"ми ако се откачи това и задуши бебето?..."

Atrakcia как ми се доядоха мекици,ама като не знам как се правят Embarassed
Сори,че ти предизвиках дояждане. Ще те научим дружно как се правят  Peace

# 282
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Научете и мен, че и аз нямам идея как се правят мекици, а ми се ядат отдавна Embarassed

# 283
  • Мнения: 54
Най-лесният вариант: купуваш си тесто от магазина, слагаш олиото да загрее, оформяш мекиците по твое усмотрение и ги слагаш в гоещото олио-стават доста бързо Simple Smile

# 284
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
В магазина тестото не ме кефи, много е твърдо и мекиците стават тръдни за дъвкане Rolling Eyes Сега опитвам да правя бухти  - неуспешно разбира се Laughing

Общи условия

Активация на акаунт