Моля за мнения за д-р Тимева от клиника'Щерев'

  • 70 461
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 866
Ще чакам информация и от теб L'AMOUR.Не се притеснявай,доколкото виждам Христина е казала:но никога две заедно!!/,така че....успех!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 232
Хриси, значи все пак влизат повече от един пациент и се виждат голи , така ли ?  

Не,не!Напротив......сигурно лошо съм се изразила!! влизаш само ти в кабинета,вътре сте ти,акушерката и докторката,при това на заключена врата! Просто,ако има много хора ,два пъти ми се е случвало да виждам,че е в два кабинета. След като приключи с теб и си тръгнеш, докато сестрата оправи този ,тя се прехвърля в другия,където столът вече е готов....за да не се губи ценно време Grinning Идеята ми беше,че дори и при тази лудница,която е при нея,винаги те посреща усмихната, не те пришпорват,защото,примерно,чакалнята е пълна. Преглежда те внимателно,спокойно,без досада /както ми се е случвало на други места,въпреки,че пак съм си плащала/. Личи си,че е човек,който наистина си харесва работата и я върши с удоволствие и всеки пациент е важен,без да има маловажни проблеми.

# 17
  • Мнения: 77
Пациентка съм на д-р Тимева от 3 год като преди това бях на доц.Щерев още от времето когато преглеждаше на ул."Искър". Записаха ме при нея случайно- имаше свободни часове за нея. Чудесна е, топла и приветлива. Никога не съм влизала на преглед с друга пациентка, преглежда ме обстойно. Не дава излишни надежди,говори конкретно по същество,но и не се отказва да търси решение на проблема до последно. Умее да убеждава и да вдъхва кураж. Винаги отговаря на смс-и и на мобилния ако я потърсиш и не прави някаква манипулация . Мисля,че ще си доволна и аз съм почти на 38-навършвам ги октомври. Успех

# 18
  • София
  • Мнения: 6 232
L`AMOUR , лошо вмъкнах цитата горе,но се надявам този път  да съм те успокоила-полу-гола си,но си само ти Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 866
Отново благодаря на всички,които се включват.Това ми дава надежда този път изборът ми да е правилен.Altea,с теб сме съвсем наборчета  Simple Smile и аз октомври.

# 20
  • Мнения: 77
Chares кураж и ние ще успеем да гушнем нашите съкровища нищо,че напредваме във времето  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 866
Искренно се надявам Simple Smile

# 22
  • Мнения: 264
Здравейте момичета, пациентка съм на д-р.Тимева от 2007г. и съм доволна от избора си независимо от неуспеха до сега. За мен тя е истински професионалист, винаги усмихната и позитивна и готова да се бори до край, дори и при тежки случай/ ако двойката е също готова за това/.Пожелавам ви да откриете ''своя лекар'' и скоро да прегърнем свойте прекрасни рожби  Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 609
и аз утре имам час при нея за първи път
надявам се да остана с добри впечатления.

# 24
  • Мнения: 1 862
Това е моята  Heart Eyes докторка! Казва ти нещата, такива каквито са. Внимателна и усмихната.   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 866
И аз много я харесах.Още при първия ми преглед каза" за ин витро сте,да ви приготвя ли документи за фонда" и аз още преди да се осъзная ги бях подала.Първо това ме стресна/т.е че толкова бързо го отсече/,но после прецених,че най-вероятно просто ми е спестила ненужно повтаряне на изследванията които имах,но не от тяхната клиника.Надявам се да не си променя първоначалното мнение

# 26
  • Мнения: 609
ние, както се очертава ще започваме с инсеминации, та се чудех колко време отнема подготовката, когато се прави зъ първи път - какви изследвания и т.н.? кога най - рано може да е първата, ако допуснем, че ще имам ову след 7-8 дни.

Иначе нямам търпение днес да се запозная с нея и да каже какво мисли за нашия казус.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 232
ние, както се очертава ще започваме с инсеминации, та се чудех колко време отнема подготовката, когато се прави зъ първи път - какви изследвания и т.н.? кога най - рано може да е първата, ако допуснем, че ще имам ову след 7-8 дни.

Иначе нямам търпение днес да се запозная с нея и да каже какво мисли за нашия казус.
ако нямаш никакви изследвания,може би,няма да успеете да хванете този цикъл-на мен по телефона ми беше казала да си пусна хормони-едните бяха в началото на цикъла,другите май се паднаха на 21-ден.Имахме спермограма,но понеже нямаше видима причина да не става,ни изпрати на имунологичен тест за съвместимост-мъжът ми прави нова спермограма, а на мен ми взеха кръв,но за този тест нямаше часове веднага и чакахме около седмица.Правих и хидротубация-за проходимост на тръбите.С готовите хормони и спермограмата,които занесох между 3-5 ден/не помня кой се падаше/ и с горните неща, хванахме овуто още на първия цикъл-без стимулация,обаче- правихме инсето на ЕЦ.
Не се притеснявай,тя вижда нашето нетърпение и също прави всичко възможно да не бездействате, ако обстоятелствата го позволяват.

# 28
  • Мнения: 609
Христина благодаря за инфото
ние също имаме разширена спермограма, но на мен не са ми правени тестове за хормони/аз съм си с доста нормален цикъл и не съм се замисляла там да е проблемът/ но със сигурност ще иска да ми пусне тест за проходимост на тръбите и нямам идея това колко време отнема и как протича въпросната процедура /боли ли?/

а това, което казваш, че и тя съдейства за по - бързото действане е страхотно /в тая държава всичко се влачи с векове и като срещна някой експедитивен  много се радвам/

# 29
  • София
  • Мнения: 6 232
аз също съм с абсолютно точен цикъл,не знам дали по принцип си е стандартна проверка това с хормоните. Иначе,хидротубацията беше задължителна, наистина, за тази процедура- при мен беше напълно  безболезнена,но и за нея се ходеше преди овулацията. Трае колкото един преглед-правят първо промивка,после ти вкарват някаква течност вътре и с маркуче проследяват тръбите на монитора-мен леко ме гъделичкаше,болката дойде после,не по-силна от тази,която ми е първия ден,но пък и док ме беше предупредила да си взема едно аулинче,ако смятам да се прибирам сама с колата. Така и направих и до вечерта нямаше нищо.
А досега съм срещала само пълна подкрепа там /дори преди втората инсеминация трябваше да пуснем разширена спермограма, а часовете се падаха за дата след инсето ми-изследването било тежко,трудоемко и записват по едно-две на ден,аз записах по-ранен при Врадимиров,но понеже ми се видя доста по-евтина я помолих да ги сравни, оказа се,че "онази" разширена не е "тази" разширена като показатели,тя звънна в лабораторията и ни записа подходящ час, за да се вместим във времето и да успеем./

Общи условия

Активация на акаунт