Още един начин за определяне на фертилните дни

  • 6 088
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Съни, пиши на кирилица.

# 16
do sega ne sum obru6tala vnimanie na cveta,no 6te probvam Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 952
Той цвета  зависи от много работи...аз  не съм се  заглеждала....

# 18
  • Мнения: 2 122
Аз също не се бях замисляла върху този въпрос, тъй като си имам достатъчно други признаци за настъпваща овулация. Но прочитайки този постинг реших да се вгледам в тази подробност- при мен обаче урината е бистра, почти прозрачна в деня на самата овулация. Сега като се сетя- винаги си е било така във фертилните дни. newsm78

# 19
  • Мнения: 1 243
color=Blue][/color] искам да попитам колко са фертилните дни по принцип,аз знам че са 3 дена но се съм много сигорна,това за цвета на урината не го знаех до сега ,какво представлява кремообразна лепкава слуз  Thinkingаз много искам да забремнея мъча се от 7 8 месеца но не се получава не съм дефектна,има ли други методи за забременяване освен календарния,температурния ,в аптеките продават ли се тестове за оволация,отговорете ми моля baby_neutral

# 20
# 21
  • Мнения: 1 243
мерси много 10x newsm10

# 22
  • Мнения: 1 243
Знае ли някой колко струва един тест за овулация в аптеките и как се казва самия тест,благодаря предварително  Simple Smile

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
А защо не погледнеш в Библиотеката ?

# 24
  • Мнения: 7 716
Аз си купувам пет теста+един за бременност в комлект за 8 лв.

# 25
  • Мнения: 2 825
Интересно инфо си пуснала Дара, аз също имам промяна в цвета на урината, но досега никога не съм се замисляла дали има нещо общо с овуто  newsm78 newsm78 newsm78 и аз ще наблюдавам този месец и ще споделя впечатленията.
Мерси много, че сподели с нас... може пък да се окаже полезно за много от нас  Hug

# 26
  • Мнения: 636
Следих си този път урината - беше по-жълтеникава, но ще мога да потвърдя след по-дълги наблюдения (поне още един месец).

Аз пък съм забелязала, че по време на овулация съм по-чувствителна на болка, топло... Например когато се сресвам - скубе по-болезнено. Топлата вода ми пари повече. Съдовете при готвене не мога да ги премествам без ръкохватки, докато през останалото време мога. Съдовете от миалната машина веднага след миене не мога да ги докосна, а през друго време ги вадя без проблем.

Сигурно има още доста неща, но не сме забелязали.

# 27
  • Мнения: 588
Да споделя, че аз след като прочетох това за урината и този месец а следих и може и да има нещо вярно в това, защото тези дни урината ми наистина е по-тъмна а й смятам, че скоро трябва да ми овуто, така че тази информация на Дара може да се окаже доста полезна  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 022
Коментирах ги с двама лекари. Това са глупости! Цвета на урината си се влияе от колко течности си пил най-вече. Мъжете и те ли овулират като им се промени цвета на урината?  Wink

# 29
  • Мнения: 7 716
То тази работа е като онази със содата, където се слага в урината и ако шупне, значи си бременна.
Само където едно момиче сложи на мъжа си в урината сода и тя взе че шупна rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт