За играта на Нестле-Живей активно!

  • 50 248
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И аз участвах и спечелих и приятеля ми също. Пуснахме едновременно писмата още в самото начало на играта.
Наистина ли има хора спечелили 90 пирамиди, това направо е абсурдно и как може да се допусне такова нещо?

# 706
момичета искам да попитам има ли някой,който да не си е получил пирамидата още?в сайта видях,че печеля две пирамиди,а куриера ми достави само една.дали продължават да разнасят или вече са приключили...къде ли ми е другата...... Sunglasses

# 707
  • Мнения: 76
Звънни на 0800 1 6666 и кажи какъв е случаят ти и ще ти я пратят - много се любезни Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 4 494
dtm какво стана - свърза ли се? Какво ти казаха?

# 709
  • Плевен
  • Мнения: 862
И на вуйна ми и се случи същото - в куриера беше вината... Добре, че се обади да си я потърси, те разчитат че ще си доволен и на една и няма да се разправяш...

# 710
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 005
И на вуйна ми и се случи същото - в куриера беше вината... Добре, че се обади да си я потърси, те разчитат че ще си доволен и на една и няма да се разправяш...

Последното не го вярвам, ако беше така нямаше да дават на онази близо 90.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 754
Последното не го вярвам, ако беше така нямаше да дават на онази близо 90.

...интересна логика. Ти как разбра, че са й доставили всички, които е спечелила?  Thinking

Явно, не си работила с куриерски компании.

сори за  spam2 , но трудно устоявам на безпочвената категоричност.

# 712
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 005
Последното не го вярвам, ако беше така нямаше да дават на онази близо 90.

...интересна логика. Ти как разбра, че са й доставили всички, които е спечелила?  Thinking

Явно, не си работила с куриерски компании.

сори за  spam2 , но трудно устоявам на безпочвената категоричност.


От това, което съм прочела фирмата е била коректна досега и не вярвам да си позволи да не изпълни поетия анганжимент към всички включени в списъка. Затова и го написах. Но аз визирах Нестле, но май става въпрос за куриерската фирма Laughing

# 713
  • София
  • Мнения: 1 754
Дам, Нестле винаги са се опитвали да са максимално коректни.
Проблемът е, че при куриерите имаше доста проблеми с погрешно доставени или недоставени пирамиди. И до голяма степен, благодарение на това, че вие споделяте тук, успяхме да намалим броя такива случаи, както и недоволните участници.

Затова темата е много полезна и затова съм против да се изразяват категорични мнения, когато няма достатъчно информация.  Peace

# 714
  • Мнения: 345
Здравейте!А знаете ли нещо за новата игра на Нестле?На кутията за Ам НАН има стикер4е с код,който трябва да се изпрати на Нестле и да ти кажат да ли пе4елиш или не.Аз в4ера пуснах кода на посочения СМС номер,но нямах отговор,а и в сайта нищо не пише.... newsm78

# 715
  • София
  • Мнения: 1 754
А не пише ли на стикера, че промоцията стартира на 15-ти септември?

# 716
  • Мнения: 429
А на други продукти освен АМ дали има нещо, че аз не съм срещала  newsm78

# 717
  • София
  • Мнения: 1 754
Ще има на почти всички детски храни, но по- към средата на септември, когато е официалният старт на промоцията. Като е готов сайтът с подробности при интерес, ще ви дам линка.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Milenita , благодаря ти много  Hug  bouquet!

# 719
otnosno lipsva6tata piramida-obadih se zapisaha mi dannite i kazaha,4e 6te proverqt i 6te mi zvunnat.6te vi kaja ako me potursi nqkoi kakvo e stanalo  Peace blagodarq za nomera  Hug mnogo ste mili   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт