Лятото дойде, хайде на море * España *

  • 15 243
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
YanaDG, благодарности за информацията smile3503 и поздравления за успехите на дъщеричката ти! Пожелавам и успех във всяко начинание и усмихнати студентски години!! Grinning

# 61
  • Мнения: 3
Ако все пак някой скоро се е занимавал с всичката таи документация, записване на детето в БГ и пр. МОЛЯ да ми пише!!! А сега Ви пожелавам лек, спокоен и усмихнат ден!!! smile3503

# 62
  • Мнения: 789
ot_obi4 ,   bouquet , Добре Дошл в компанията!Надявам се сред нас да ти е приятно!Аз трябваше да пътувам към Испания 2 месеца след мъжа ми,и в БГ ,преди той да тръгне ,извадихме пълномощно при нотариус,за да може детето да излезе от страната с мен.

YanaDG , поздравления за дъщеря ти!Страхотна професия си е избрала!Желая и много успехи в бъдеще!Сигурно се гордеете с нея.

Саби , как са красавиците?

venelina , как сте?Как е Ели?Сега сигурно не спирате с разходките.

mimky , а с вас какво става?Щурее ли Ники?

amiga , кога ще идвате към Куенка?



# 63
  • Мнения: 1 271
Здравейте, мацки, сега сядам от няколко дни насам-днес празнувахме на дребосъка РД-ето тук може да видите малко снимки http://s144.photobucket.com/albums/r196/silrai/Cakes/  , по късно ще кача повече, сега съм гроги.

Само искам да поздравя а Яна щерката със завършването и да и пожелая да крачи бодро в живота!Янче, много а ти красиви дечицата!  Hug

По късно ще прочета назад....

# 64
  • Мнения: 1 156
Здавейте мацки
Яна, мног успехи на моми4ето ти и да се реализира успе6но.

Ot obich , добре до6ла в на6ата малка компания. Дано да ти е забавно тук..
Другите девойки, къде за4езнахте, топли4ко е ве4е и сме във ваканция а..

Ада, много е сладка Гери, все така да те радва.

# 65
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Здравейте и от мен Wink
Мими,мерси ,добре сме,имахме малко разстройство и температура,но вече сме добре.Иначе,да,по разходките сме сутрин по рано и вечрта след 18 ,ходим на едни люлки нали ви разправях дето Щяха да ме бият JoyИ аз сега от страх несмея да припаря hahahaТа така,ниЩо интересно при нас.Иви радва ли се че Ще идва баба му?А ти с тази работа,чак те съжалявам Confused Hug
Ада,а вие ка сте?Снимките на гери са страхотни,като нея HugНие изкарахме уж добре на морето,бяхме и на плаж с Елиа,тя спа там за моя радост,но иначе нали е нова обстановката и не ме отърваШе от поглед.А съм се обърнала и ревваШе,така че за мен не беШе кой знай каква почивка #Cussing outПосле цяла седмица реанимирах JoyА най големият майтап беШе че бойлера изгорял и като отиваме паднаха буШоните Mr. GreenПосле разбрахме че няма да имаме топла вода и се къпахме......с канчета JoyГолям майтап беШе Laughing
Силве,чакаме снимки те че тези неЩо не ги отваря и да кажеШ как беШе Hug

# 66
  • Мнения: 52
Здравейте момичета  Hug
Карчита както винаги много красива торта  Peace и честита годишнина на патерици  дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам      bouquet
Анет и на мен ми харесва най много първата рокля и халките са супер  Peace
Рали весело изкарване на Ния в България  Hug а вие кога ще си ходите сега като останете сами може да работите за второ  Wink
Яна  много красива дъщеря имаш и двете рокли и стоят чудесно ех това е младостта  Grinning Да ти е живо и здраво момичето и всичко хубаво в живота и пожелавам  Hug хубава професия си е избрала  Peace по нататък може да ти поискам малко инфо за Дания
ГериП дано се поуспокоят нещата на работата ти и че така не става да се работи  Hug
Надя стискам палци да ти предложат мястото  Peace много се радвам за теб  Hug
ot_obi4 добре дошла при нас   bouquet
Ада Герито е много сладка  Heart Eyes  харесва и да танцува да ти е жива и здрава и само да те радва  Hug
Силрай ще чакаме да сложиш повече снимки от кумплето  Peace голяма сладурана е рожденичката ти и тортата  Heart Eyes ти като едно момиченце изглеждаш   Simple Smile
Вес големи приключения имаш ти сега къде си че ти загубих дирите  Laughing
Вени да нацелуваш малката принцеса  Hug вие ще си ходите ли в Бг това лято
Мими ще идваме в Куенка на 28 юни на 27 ще бъдим в Толедо ако Вал искаш да се видим с теб на едно кафе  Peace Мими ще се радвам много да се видим но и не желая да те притеснявам защото ще си имаш гостенка  Hug сега поне мама като доиде ще ти помага че работа и в къщи има нямаш време да си починеш  Hug разбирам те напълно и аз по цял ден не се спирам добре че ми помагат моите момчета в къщи  Peace
Днес беше много хубаво времето при нас и ние с моя ходихме на разходка.Така хубаво се разтоварих птичките пеят,щурчетата свирят,румоленето на рекичката такова спокоиствие отпочинах си добре.Сега трябва да търся работа на моето момче че иска лятото да работи на медия хорнада да си изкара нещо за почивката в Бг  Thinking
Лека и спорна нова седмица на всички   bouquet


# 67
  • Мнения: 13
Добро утро момичета
Благодаря на всички за пожеланията, fingerscrossedаз също се надявам много този път късмета да е на моя страна Grinning
silrai дъщеричката ти е много сладка,а за тортата то ти си знаеш smile3501
Ада и за твоята дъщеричка smile3501много са сладки и симпатични
mimi няма и грам съмнение че си изморена,как е Иви и ръката съпруга ти? Йоан е добре,много е прибран Simple Smileонзи ден оставих кофата с боклука извън шкафа и отидох да взема нов плик..обръщам се и той хванал кофата и я прибира,след което прилежно затвори вратата Hug.В събота седнал на пода и гледа рекламите(любимото)и започна да се напъва(за ако)след което стана и отиде до банята и взе гърнето newsm78,въобще тези дни големи изненади. Така е всеки ден по нещо ново,освен белите Simple Smile
на всички желая успешна и слънчева седмица(ако имам свободно време ще пиша пак,но ви чета редовно Naughty) Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ ДЕЧИЦА!! Hug  АЗ И МОЕТО БЕБЧЕ АЛЕКС ОТ СЪРЦЕ ПОЖЕЛАВАМЕ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ, ЩАСТЛИВО И УСМИХНАТО ДЕТСТВО, МНОГО ЛУДОРИИ И МНОГО ОБИЧ, ЗА ДА РАСТЕТЕ ДОБРИ ХОРА! Two Hearts
А НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА, КОИТО СА ЗАПАЗИЛИ ДЕТСКОТО В СЕБЕ СИ- БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И ГОРДИ МАЙКИ, ОБИЧАНИ СЪПРУГИ И УВАЖАВАНИ ЖЕНИ!! Flowers Bouquet
ХУБАВ И СЛУНЧЕВ ДЕН НА ВСИЧКИ И МНОГО Kissing Heart
P.S. БЛАГОДАРЯ ЗА ПОСРЕЩАНЕТО Hug

# 69
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!!!!А сега едно голямо здравейте и от мен Hug Hug!напоследък нямам много време да пиша,ама малката не ме оставя Mr. Greenиска само навън и това е,а пък и между другото от време на време бачкам надомно така че....,но хайде стига с извиненията!!честито на всички които са имали поводи за празнуване  bouquet  bouquet  bouquet!!
ot_obi4 добре дошла при нас Heart Eyes Heart Eyes!!аз си ходих миналата година с децата и ходихме до Мадрид за пасаван,а иначе в БГ акт за раждане се вади за 3 дена,но искат sertificado de nacimiento,и няма нужда да е преведено на бг.а за паспорта тъй като нямата брак,най добре е да се попита в паспортна служба.и не тръгвай без да ти е оправено всичко!!!!аз имах много ядове с тези документи!стана мн.дълго....чао и лека и спорна седмица Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
честит празник на всички малки и големи децарастете ни живи и здрави,весели игри и усмивките да не слизат от лицата ви Hug

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 18:04 от venelina81

# 71
  • Мнения: 1 461
имам спешен въпрос някои имали телефона на изиджет на летище Мадрид

# 72
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет мацки
честито на всички малки и големи вече деца (гери и теб те вкл. в това число  Joy), да сте живи здрави и все така усмихнати
благодаря ви много за пожеланията и за помощта при избора на рокля, вълнения все още никакви, но може би защото датата е много далечна
ot_obi4 сертификадото де насимиенто на малкия трябва да е подписано и подпечатано от съда (просто като отидеш в рехистрото и кажеш, че ти трябва за Бг, Ще те упътят), преведено и легализирано го носиш в ЕСГРАОН в бг и ти вадят акта за раждане, за паспорта ти е нужно да имаш подписани бланките и от името на бащата, както и пълномощно от негово име за изкарването и получаването на паспорта (това, че нямате брак е без значение), можеш да извадиш паспорта с експресна 24 поръчка или бърза 3 дни, всички тези действия трябва да извършиш в града където ти си адресно регистрирана по лична карта, там ще направят и адресна регистрация на детето
освен това за пътуването към бг ти трябва пасаван, който е валиден 7 дни от датата на издаването, ще ти е нужна и родителска декларация от страна на бащата за прибирането ти от бг към Испания с детето (ако няма да пътува с вас разбира се), май малко объркано го написах, но това е реда

# 73
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ВЕсел празник на вси4ки дечица !


  благодаря за милите думи за ГЕри   Hug

 а ето тук пък една интересна информация
заоби4ащите икеа
Цитат
Los próximos días 3 y 4 junio en nuestras secciones de dormitorios y oficinas; 75% de descuento en todos los muebles expuestos en las secciones, excepto armarios modulares PAX, y los ambientes de oficinas.

Recuerda el 3 y 4 de junio tráete tus herramientas para desmontar los muebles, y ven con tus amigos para que te ayude...

y el viernes 19 de junio, ¡gran inauguración de nuestras nuevas secciones* de dormitorios y oficinas!
¡Te esperamos con muchas novedades!

# 74
  • Мнения: 789
Честит празник,мили дечица!Бъдете здрави ,щастливи,усмихнати,и нека детството ви бъде изпълнено с прекрасни мигове!

Общи условия

Активация на акаунт