Лятото дойде, хайде на море * España *

  • 15 264
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
имам спешен въпрос някои имали телефона на изиджет на летище Мадрид

Easy Jet (Gran Bretaña)
Teléfono: 91 324 30 13 / 902 29 99 92.
Fax: 91 393 72 70.

Oт страницата на www.easyjet.com излиза и Teléfono para España 24 horas / 7 días: 900507144

# 76
  • Мнения: 409
4ЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИ4КИ ДЕ4ИЦА  Hug БАДЕТЕ ВИНАГИ ЗДРАВИ4КИ И МНОГО БЕЗГРИЖНИ ИГРИ Hug

# 77
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И УМНИ ДЕЦА!
 newsm51

# 78
  • Мнения: 350
Янче, Надя благодаря ви за заглавията на книгите,. Hug
Анет пръстените са страхотни, и роклите също, който и от моделите да избереш, зависи как ще ти стои това е по важното.
ot_obi4 добре дошла при нас Hug Анет ти е отговорила на въпроса за документите, само да до уточня, че срока за който важи пасавана е 15 дни.
Сисе, Ада госпожиците са ви пораснали много, пу да не съм им уроки.
Мими ами добре сме горе долу, аз настинах отново, и сега съм със запушен нос отново и кашлям, Никол тя расте, със всеки ден, голям проблем ми е да крия всички малки неща от нея че ги лапа. ooooh! наслагах предпазители на шкафовете, но обърна ли гръб и започва с бели я е лапнала някое камъче или пясък когато сме навън, имаме 7 зъба излизат в момента и още един два, с разтройство е в момента, заради зъбите. Иначе се научихме да поливаме цветята всеки ден, и като излезем на терасата директно се насочва към цветята със  каната.
Карчита, честита годишнина с много закъснение Hug Пожелавам ви още дълги години да празнувате, най важното доверявайте се един друг, много любов, и уважение.
Вени вие големи перипетии сте имали по време на почивката. ooooh!

# 79
  • Мнения: 3
Благодаря на всички за полезната информация!!!!! Hug
А сега да ви попитам- с какво захранихте първо бебчетата си и на колко месеца бяха? Аз все чета, но навсякъде е различно. newsm12 Споделете с мен вашият опит Kissing Heart

# 80
  • Мнения: 52
Честит празник на всички малки и пораснали момичета и момчета!



Детство мое  Wink

# 81
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Амига,няма да си ходим тази година SadМалки сме да пътуваме с колата толкова километри,аз понеже няма да се кача на самолет вече и затова.Ето днес пак самолет е паднал,тази ноЩ сестра ми пътува и незнам... Praynig
Мимки,посмях се с Ники как бърза да полива китките HugИ мен какво ли ме чака... newsm78
Вече казах че няма да гледам новините,ми то само ужаси стават SadНаправо се плаШа.че и свински грип 1 я случай за Бг в Търново Rolling Eyes
Това не са новини ами ужасииии Thinking

# 82
  • Ispania
  • Мнения: 4 485
Моми4ета,да са ни живи и здрави де4ицата  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 83
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
ПРИВЕТ
ето ме и мен отново на тръстиката
да ви се оплача, че наша Бади все повече и повече бели започва да прави направо не знам какво ще я правя, останаха две седмици до като си я вземат, а аз съм в тих ужас, като се прибера ме е страх да отворя вратата, а малкото се крие зад входната врата до като аз огледам терена  ooooh!, освен изядените памперси и тоалетни хартии, изяде на малкия шишето за вода, а онова ми диване не иска да пие от друго и сега ще ходя да купувам шише, две плюшени играчки вече са в коша, едно камионце и две топки, броя дните да си я приберат
мимки така са малките, но този период бързо ще отмине и после е много по лесно, ние сега като излезем Алекс се забавлява, а мама и тати спокойно пият кафе, естествено не го изпускаме от поглед, но е много самостоятелен, започнал е да повтаря като папагал, на испански естествено, като ми каже агуа, аз го поправям вода, поглежда ме, размахва пръстце и заявява ноооооооо агуа, е какво да го правиш такова проклето
подариха ни от гуардето билети за цирк и ще го водим в неделя да видим дали ще му хареса
amiga умирам за тая песен, толкова мило ми стана, мерси много
ot_obi4 зависи дали сте на кърма или на АМ, аз захраних много, много късно, но моя син не беше готов, захраних с картоф, после прибавих морков и т.н., след това включих плодови пюрета, но пак казвам захраних на около 6 месеца, цяло хранене замених на около 10 месеца, ако не беше и по късно, като във всичко слагах АМ, просто моя син не искаше и да погледне храна без АМ, той и сега е луд на тема мляко, сок дадох доста късно, след годинката, а пропуснах, че започнах около 6 мес да слагам по малко безглутенова каша в млякото, но в нито един момент не пожела да я яде под формата на каша с лъжица, мои съвет води се по детето и по майчиния си инстинкт, както и да захраниш ако детето е доволно знаци си го направила добре (избягвай само алергените)

# 84
  • Мнения: 789
ot_ obi4 , аз захранвах по предишния метод и съм супер-доволна.На 3 мес - плодово пюре,на 4 мес - зеленчуково,на 5 мес- каша и попарка със сирене,на 6мес - месно пюре,рибено също..М/увременно прибавях жълтък.Млякото не съм го спирала,разбира се.Дай Боже второ детенце - пак така ще го захраня,защото рано се научава да дъвче.М/у другото,когато навърши 8мес. го записах на детска кухня и ядеше без проблем.

mimky, Laughing,Иви също обичаше да полива цветята.А когато си топнех клонче в чашка да порасте коренче ,махаше коренчето и пиеше водата ooooh!.Сга имам друг проблем - видял е как  чистя с ножичка изсъхналите клончета и вчера ми подстригал цветята.Направо да подлудееш ooooh!.

Амига , няма проблем да е видим.Ще се доуточним.Ако искаш пиши ми телефона си на лични,или аз на теб моя,и ще се радвам много да се видим.

# 85
  • Мнения: 3
ANETT, MIMI, благодаря за инфото. Аз все още правя безуспешни опити да захраня Алекс smile3511. До 4 месеца и една седмица той беше само на кърма. Тогава го започнах на т. нар. сереалес (правя ги с АМ), като вечер и нощем го кърмя. През останалото време малкият разкош не иска да суче Weary! Сега обаче правя опити с пюретата. На зеленчуковото пюре направо му се гади на милия и аз не искам да го насилвам, за да не се отврати. Плодовото го хапва, но съвсем мъничко, като голяма част я изплюва.  Все си мисля, че първо трябваше да му давам известно време само зеленчуково пюре, а не да го започвам с по=вкусното и сладко. Ама.... като не иска no. Дано след безброй безуспешни опити накрая прояде newsm17. Е, той е добре за възрастта си. Сега е 8 кг, но ми се иска да яде вече нормалните за развитието си неща.

# 86
  • Мнения: 1 156
Здравейте моми4ета
 На патерици 4естит празник на вси4ки малки и порастнали ве4е де4ица. Да са послу6ни и да имат 6тасливо детство.
АНЕТТ мерси за поздрава  bowuu

Около мен не6тата като 4е ли се поуспокояват, или поне така изглежда,Явно на 6ефката не и действа добре крити4еската, какато и на 6ефа, а като сложим двете им деца, които о6те не са излезли от пубертета, става мног весело
Аз да се похваля, купихме си диван. В понеделник 6те ни го докарат. И може би 6те се похваля със снимков материал. Има оферти в момента, и гледаме дасе възползваме до като все о6те има ниски цени и ние имаме възможност да го купим.

Вени, и на мен ми опротивяха новините напоследък по Бг ТВ . Сега гледах репортажа за детето, 4иято майка полякиня го взе насила от ба6тата. Грозна каритнка. В4ера дори го давах по телесинко и по валенсианския канал като прецедент. А на6ата държава спи ли спи.-...


4о засега и лека седмица

# 87
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета,

Честит ден на детето, да са ни живи и здрави дечицата и да идват по-скоро, тези, които са очаквани.  Heart Eyes

Ада, наистина Гери е станала една малка госпожица, много е хубава. Като видя такива сладурани и се размечтавам за момиченце. Надзърнах в отчетната ни тема, повечето мами вече са бременни с второ бебче.

Ада, това от Икеа за ребахите ли е? Четох, че всяка провинция си определя периода на зимните и летните намаления, има го в сайта на губиерното. За комунидад валенсиана е последниа понеделник на юни, до края на втората седмица на септември. Ама сега може и да ги поизтеглят напред, те и така си станаха перманентни ребахите, поне надписите им по магазините де.

ГериП, не мисля, че шефката ти иска да те изгони. Щом си на медиа орнада няма да й пречи да ти плати обезщетението, защото ще е въз основа на номината. Може би просто им трябва човек, на който да си го изкарват. Не разбрах как са те наричали 'уж случайно'?

Ot_obich, Анет ти е обяснила най-подробно и точно кое как е с документите на детето. А за захранването има цял раздел във форума, с най-различни методи и начини на захранване. Според бебчето ти, ти ще опередиш кой ще приложиш, но колкото по-късно толкова по-добре.

Анет, ха честито, това да се чува. Престраши се значи да се омъжиш. Аз още не мога да се реша и май тъй ще си иде.

До скоро!

# 88
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета стискаите ми палци утре пътувам към бг с изджет сама с децата дано ме слушат и кацна успешно на бг земя

# 89
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Wizz Air въвежда нови, важни промени от 22 май 2009 г. в правилата, свързани с багажа:
Крайното разрешено тегло за всички бройки регистриран багаж общо се намалява от 20 кг на 15 кг за всички нови резервации.
Таксата за свръхбагаж, плащана на летището, се увеличава от 20 на 30 BGN за допълнителен килограм регистриран багаж за всички клиенти.

Карчита, да кажеш как е минало пътуването  Peace

Общи условия

Активация на акаунт