Отговори
# 60
  • Мнения: 216
Кате- за секрета( стрептококи група Б) на мен ми взеха преди 4 дена, при навършване на 9 месеца, защото може да е всеки момент раждането и трябва да знаят дали да ме сложат на АБ.

# 61
  • Мнения: 165
Ехааа, ето го най-после новото бебче, честито синче на мама Палечка Малечка, бързо да се възстановяват и да се гушкат вкъщи!!!
Тъкмо вчера видях че Палечка ни четеше и ето днес приятно ни изненада.

# 62
  • Мнения: 57
Честито на Палечка Малечка! Аз я виждах скоро да чете Simple Smile

Greenlife, да ти е жив и здрав рожденика! Весело изкарване.

Върнах се от Отворени врати в Шейново. Родилните легла ми се видяха огромни! Иначе е чисто и новичко изглежда, но както Франческа беше казала, бебетата са самички в педиатричното и ми стана жално как плачат. Пфу... изпари ми се мотивация и всичко.

А с тези документи... то наистина трябва да сме болнични та да свършим всичко по график. Моята лекарка също каза, че направление 7 го чува за втори път и ще ми го издаде без дата, за да не ми изтече 30 дневния срок (то няма как, де  Mr. Green). "Заплаших" я, че във вторник ще се паркирам при нея, нека ми види корема и да се разбърза.

mgamisheva, както винаги имаш полезна информация за клиничната пътека.  Hug

# 63
  • Мнения: 9 814
Честито на Палечка Малечка! smile3525

И днес си имаме бебеееее!

# 64
  • София
  • Мнения: 592
Ех, и днес се отчетохме най-накрая!

ЧЕСТИТ СИН НА ПАЛЕЧКА МАЛЕЧКА!

Е, аз измих хладилника, сготвих една завъртяна манджа и чакам мъжо да се прибере, че ще откача. Още няколко дена ако не родя и наистина ще го награбя от вратата.....

# 65
  • Мнения: 4
    Здравейте и от мен. Като гледам колко много от вас са ми стискали палци от вчера, чак ми става гузно, че не съм родила още... и никакви признаци... Май наистина ще си изчакам термина на 5-ти (или този на 10-ти)... или в краен случай терминът ми на 12-ти  newsm78
   Lil , а този калкулатор ми даде дата 22-ри юни (защото цикълът ми е на 45 дена) и направо ще се побъркам, ако трябва да чакам дотогава  #Silly аз отдавна-отдавна бях попаднала на този (или такъв) калкулатор, ама не съм сигурна дали е верен за жени с такава продължителност на цикъла newsm78
   Gamby , аз утре съм в МОЛ-а, ако не стане чудо Laughing , ще ти пиша в skype.
   Болки в чатала имам ужасни от седми месец насам, едва се завъртам нощем в леглото  tooth
   Да й е жив и здрав синът на Палечка

# 66
  • Мнения: 216
Инс- всеки пут ли ти е на 45 дни?Дори и да е 22-ри ако са ти казали на 5 ще 4акат да преносиш не пове4е от 10-14 дни, така 4е ще си в 9 месец и вси4ко ще е наред. Ина4е термина е +/- 2 седмици така или ина4е, което при теб се пада 20. Просто имай търпение , все ще излезе по един или друг на4ин( лесно е да го кажа а аз самата ве4е се моляяяя да се по4ва)

От два дни съм със страшна мигрена и направо отка4ам, не съм спала грам тази нощ, ама нито една минута от главобол, а дори си пих от лекарството( как мразя хапове). Стискайте палци да мине скоро, 4е нали и гости ни идват след около 3 4аса, и ще са тук по-голямата 4аст от деня( ма4, басейн, лаф4е) а пък имат един такъв хулиган, на 2.5 гог, хвърля вси4ко, плюе, не говори, вика, ти4а, блъска и не 4ува като му се говори, а родителите му дори не обръщат внимание( а в къщи вси4ко ние толко добре подредено имаме и доста арт и мебели за възрастни( знам знам като дойде детето...но ние имаме намерението да го възпитаме( племеника ми е на 2 и се държи прили4но, но той знае като дойде в нас има правила.

# 67
  • Мнения: 4
    Всеки път на 45 дни, точен като часовник, нито ден по-рано или по-късно, като ми закъсня един ден и веднага ми стана ясно, че сме успели да направим бебето  Hug

# 68
  • Мнения: 216
Аз бих заложила на първият ти УЗ ( и в коя седмица видяхте сърцето- обикновено запо4ва м/у 6-8 гс, но по-късните УЗ са подвеждащи, защото бебо понякога избързва, после се забавя и така до края. Но нищо пак : имай търпение и ще дойде; стискам палци вси4ко да е наред и да е бързо и лесно( до колкото може да го наре4ем лесно) Peace

# 69
  • Мнения: 1 924
gmarinova,аз поради това твърдо отрекох Шейново като вариант за раждането си,въпреки,че ми е доста наблизо.Просто е нечовешко новородените да бъдат държани далеч от майките и да ни ги дават само през 3 часа.

Цигари и алкохол - за моя гордост и радост те са вече минало,към което няма да се върна,защото се чувствам супер щастлива и здрава без подобни отрови.Кафе не консумирам поначало...единственият грях,към който се притеснявам да не се пристрастя болезнено отново,е шоколадът.

# 70
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен
Честито момченце на Палечка да е живо и здраво а на нея бързо възтановяване
Viper на нашите малчовци май още не им се излиза  Joy

# 71
  • Мнения: 216
gmarinova,аз поради това твърдо отрекох Шейново като вариант за раждането си,въпреки,че ми е доста наблизо.Просто е нечовешко новородените да бъдат държани далеч от майките и да ни ги дават само през 3 часа.

Цигари и алкохол - за моя гордост и радост те са вече минало,към което няма да се върна,защото се чувствам супер щастлива и здрава без подобни отрови.Кафе не консумирам поначало...единственият грях,към който се притеснявам да не се пристрастя болезнено отново,е шоколадът.

Феникс, ти си от моята партия- аз съм такъв шоколадохолик 4е не минава ден, без да съм хапнала прили4но коли4ество. А напоследък мъж ми ми носи по един туикс, което е много необи4айно за него, сигурно е гузен 4е ме държи на сухо от страх за бебо.  newsm78

# 72
  • Мнения: 143
Честит син на Малечка Палечка!Да е жив и здрав а мама бързо да се въстановява!  bouquet

Момичета аз чак сега се завърнах то днеска голямо миткосване му дръпнах но да се отчета от прегледа Wink
Беба е добре главичката и се е наместила в таза,и е готова за излизане Mr. Green водите са в норма обаче плацентата е доста остаряла и с много калцирани очастъци което не е добре Confused
Шийката вече била изгладена но за сега нямам разкритие Rolling Eyes Килограмите в момента ориентировъчно ги дава 2.800кг.
Доки вика сега почвате да я каните момата по бързо да излиза luvbed и повечко разходки че, не трябвало да дочаква термин заради тази плацента ooooh!

ins айде с тебе може заедно да се запътим към родилно Wink Whistling

Утре няма да идвам в Мола че не искам да се вра в момента сред много хора че да не лепна пак някой вирус Peace
После ако ходите на разходка звънкайте  да се видим Peace

# 73
  • Мнения: 1 924
Lil_Vixen Hug..а при мен лошшото е,че налитам на млечните,които са по-скоро вредни.
Ако ядях 90% какаов например,не бих го мислела толкова,ама....

# 74
  • Мнения: 216
Lil_Vixen Hug..а при мен лошшото е,че налитам на млечните,които са по-скоро вредни.
Ако ядях 90% какаов например,не бих го мислела толкова,ама....
Феникс- взимай си 70% по-лесно ще ти е, но не забравяй 4е пак не е мн. хубаво( мазнини )

Общи условия

Активация на акаунт