Отговори
# 90
  • Мнения: 57
Албена, комплименти за стройната щерка. Като майка си ще да е  smile3501

# 91
  • Мнения: 136
Честито ни ново бебче!  newsm51 Добре, че е Малечка Палечка, за да ни отсрами, че от 2 дена голяма бебешка суша  newsm10

Албена, дъщеря ти е страшно стилна абитуриентка, изглежда наистина невероятно. Пожелавам й оттук нататък да й върви като по вода във всяко едно отношение  smile3521

maryana, според мен половината неща, които си приготвила, ще са ти излишни. Вземи на първо време най-необходимото за теб (козметики, хавлии, чехли, нощница), а останалите неща като каната и шишетата винаги може да ти ги донесат по-късно, ако ти потрябват.

Аз пък ще рекламирам Вис Виталис  - пликът за родилното ми е от там  newsm47  Сумати пликове имам вкъщи, ама или са много огромни, или са много мънички и се спрях на този. А сакът за след това ми е с логото на Каменица Фен купа (футболен турнир за аматьори) и ще популяризирам спорта в МД  smile3534  Така ми, багажът ми трябва да е в унисон с ъс сегашната ми атлетична фигура  newsm62

Аз продължавам да нямам апетит - едва се насилих да хапна половин пилешка пържолка и малко салата.  

От 18:00 ч. ми се спи адски много, но от кумова срама не лягах. Мисля след малко да се отправя към леглото. Утре ще ставам и много рано, трябва да си мия косата и да ходя рано на запис на тонове.

Дано тази нощ наистина е спокойна за всички ни.

Лека вечер

# 92
  • Мнения: 79
Албена много е хубава дъщеря ти,роклята и стои мого добре

И аз не съм ходила на запис на тонове,само веднъж като влязох в 8-мия месец ми ги слушаха,
сега лекарят ми не каза нищо,само че следващия преглед ми е на 5 юни

За апетита и аз нещо напоследък не ям както трябва или ми се прияждат все сладки работи,
които преди не съм яла Laughing

Лека вечер и от мен Hug

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 21:52 от Fresh_

# 93
  • Мнения: 270
Здравейте мацки, честито за новото ни попълнение на Палечка - живи и здравички да са!
Аз се извинявам за некомпетентността, но бихте ли ми казали какви са тея пликове, в които си подготвяте багажа за болницата, некви специални ли са? smile3506

# 94
  • Мнения: 13
Честито момченце на Палечка Малечка  bouquet

Албена страхотна снимка от бала , поздравления и от мен   bouquet

За мола утре, аз няма да дойда защото ще се гледаме с бебчо на ехо може би за последно, преди живото ни запознанство с него Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 78
Благодаря, благодаря за комплиментите...майката в момента е особено стройна Simple Smile
За запис на тоновете, моят лекар ми каза да ходя всяка седмица в 9 месец, но аз съм много несериозна и все не намирам време. Трябваше да ходя в петък, но бяхме на проба, днес се бях уговорила да намина след 3 и пак не отидох. Сега не смея да му се обадя.

Сега, когато ни остана съвсем малко и започнах да се панирам от раждането. Още се  чудя къде да го родя това бебе. Моят съсед, който беше завеждащ отделение, сега се премести в някаква частна клиника в Дупница и ме кара да раждам там. Все пак е 2 етажа над мен и мога да му позвъня по всяко време и да тръгнем натам. Каза, че стаите били съвсем нови и със самостоятелен санитарен възел и бебетата си стоели при майките, но тая пуста епидюрална упойка най-много ме блазни, а там май не я правят Confused Все пак искам да се доверя на добър и опитен анестезиолог. Знам, че болките се забравят след като си видиш бебчето, знам че продължват около 2 часа най-силните, ама пусто като съм раждала с упойка и знам колко е хубаво, хич не ми се иска да вия като мечка ooooh!

# 96
  • Мнения: 1 475
Честито на Малечка-Палечка, да и е живо  и здраво бебчето!! stork-boy

Албена, дъщеря ти изглежда превъзходно, много красива абитурентка!!

Анджелина, детската стая изглежда страхотно, изключително красиви рисунки и евала на художничката, за колко време я нарисува??

 
maiamii, Гъди има предвид пликове  на Вис виталис с логото на фирмата,най-обикновени найлонови, а не някакви специални пликове за болница!!! Wink

       Ходихме да се разхождаме  и много ми се пишкаше  и нямаше къде, стисках и като се прибрах видях, че съм си намокрила  гащите, бях без превръзка и то не капки ,ами направо си имаше едно мокро петно, та се чудя пак дали не съм се изпуснала без да се усетя Embarassed или малко води са изтекли/мирисах на нищо не ми миришеше/, сега си сложих чиста превръзка ама всичко  е сухо за момента- няма да звъня на лекарката, че ще  и побелеят косите от мен, пък и нищо не ме боли, вие какво мислите, сори ,че цял ден ви занимавам с мен, ама като ми е за първи път Blush Hug А и какъв цвят са водите, безцветни ли са??!!!!

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 22:37 от somebody

# 97
  • Мнения: 73
Честито за новото попълнение!!! Хайде стига сме се оплаквали още малко остана Hug

# 98
  • Мнения: 13
Честит син на Малечка Палечка!Да е жив и здрав и бързо въстановяване за мама!

Абитуриентката е просто страхотна ... Определено си е заслужавало дългото месечно обикаляне в избиране на рокля Simple Smile и обувки

За водите доколкото знам, би трябвало да са безцветни и ако ни изтекат в къщи да обърнем внимание какви са .. цвят, мирис и т.н. ... Ако са безцветни имаме малко време за душ и т.н. Но ако имат някакъв цвят и мирис се препоръчва бързо да се ходи към болницата.

# 99
  • Мнения: 50
Има ли  мами от Варна ориентирали се към раждане във ВИП-а на АГ-то....? Явно са вдигнали цената /сега прочетох във в. Черно море/ и дали само на място мога да взема списък с необходимите неща, които трябва да нося при приемане...

# 100
  • Мнения: 2
Zdraveite kazvam se Nina i sam na 23g ot Sofia.Na 25 april rodih moite ednoqi4ni bliznaci  stork-boy :stork-boy:Petar i Aleksandar s termin za 29 iuni.Te vse o6te sa v bolnicata i snetarpenie o4akvam da gi izpi6at.Predi da rodq lejah v bolnica 3 sedmici za zadarjane i bqh v edna staq s somebody s koqto se okazahme  na edin i sa6t termin.pjelavam na vsi4ki iunski mami mnogo mnogo kasmet  leko rajdane i hubavi i mn zdravi beb4eta newsm10

# 101
  • Мнения: 1 475
ООООО, Нинче добре дошла, откога те чакамммм! Hug

Айде по-скоро да ми прибираш зетовете от болницата да си ги гушкашшш Wink

# 102
  • Плевен
  • Мнения: 862
bmwnina, Добре дошла при нас и честити ти бебенца. Да сте много, много щастливи! Само пиши на кирилица. И, да, Самбоди много ни говореше за теб и всички стискахме палци Hug

Честито бебче на Палечка Малечка, да и е живо и здрави. Браво, че ни отчете, че наистина 2 дни бебешка суша имаше...

Самбоди, ако са водите, ще разбереш, просто е изпотено или урина, и аз постоянно съм с такива "увлажнявания" и "подмокряния"

Хайде да спинкате добре всички!

# 103
  • Мнения: 96
bmwnina, добре дошла, стискаме палци по-скоро да изпишат Петър и Александър и да си ги гушкате у дома  bouquet

Somebody, в последния месец се увеличава течливостта и може от това да е, но най-добре ако това продължи и утре се обади на лекарката ти и отиди да те прегледа, чувала съм че е възможно водите да изтичат по малко и в продължение на няколко дни.

# 104
  • Мнения: 2 609
Честит син на Малечка Палечка!
Да им е жив и здрав!


Албена, дъщеря ти наистина е много красива.  Simple SmileРоклята също.

Добре дошла на bmwnina! Стискаме палци скоро да си приберете бебчетата у дома!

Общи условия

Активация на акаунт