Кървене и бременност 2

  • 152 772
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 98
ами аз живея там с пиятеля си,несме на квартира и ако трябва ще си направя временно местожителство но искам само да разбера дали ще стане за болничния

# 106
  • Мнения: 25
Neki, 4estito!!! Jelaq ti vsi4ko da e nared  s beb4o, sigurna sam 4e 6te e taka! Vqrvai i se moli mnogo. A normalno li rodi? Kak si sega?
Momi4eta, az iz4eznax za dosta dalgo, no iskam da vi spodelq 4e pritesneniqta mi za izvanmatu4na bremennost me tormozqt mnogo. Ne iskam da stavam dosadna ili da si mislite 4e sam nqkakva paranoi4ka. Tezi misli ne mi se vartqt naprazno iz glavata. Iz4etox vsi4ko v internet i imam vsi4kite simptomi. Nap1lno vazmojno e. Tolkova mnogo me boli ponqkoga korema i qi4nicite i me srqzva 4e ne moga da sedq i to bez nikakva pri4ina - nito 6te mi idva nito ni6to. Dori predpolagaemata mi M mina, otnovo dosta stranna, a tozi korem ne me ostavq na mira. Pritesneno mi e i ako moga o6te tazi sedmica 6te iskam da mi napravqt p1lni izsledvaniq. Dosta nebrejno se otnesoxa kam men. I taka, tova sa moite glavoboliq.
Pojelavam na vsi4ki leka bremennost. Alissa, malko ti ostava, stiskam palci. newsm10

# 107
  • Мнения: 162
Neky, дано Господ да е с теб и детето ти, да му даде сили да се справи и да оцелее. Всички ние сме с теб и ти желаем здраво и хубаво бебче. Очакваме добри новини и аз вярвам, че ще са такива Praynig
Пипи, според съпруга ми не би трябвало да има проблем с болничния ти, но не съм сигурна, най-добре питай. Това за адреса беше шега, надявам се така и да си го приела. Бях останала с впечатление, че са ти написали напълно непознат адрес на някой, когото не познаваш, затова реших и да се пошегувам. А за временната регистрация пак трябва да питаш, да не се наложи да си правиш нова лична карта, не съм наясно.
Мони, би ли ми припомнила според теб в коя седмица трябва да си бременна? Защото и при извънматочната бременност би трябвало да видят бебето на видеозон, те така и установяват, че бременността е извънматочна. Не мисля, че ставаш параноична, поискай допълнителни изследвания. А ти пи ли лекарствата, които ти изписаха? Благодаря за пожеланията, надявам се да устискам колкото се може по-близо до термина. Иначе вече спрях лекарствата и вече нищо няма да пия, освен желязо, че ми е малко нисък хемоглобина.

# 108
  • Мнения: 98
благодаря за съвета ще отида утре да попитам дано всичко мине ок.според мен би трябвало да стане с временното местожителство,но договорът ми пък е по лична карта така че трябва явно да дам на шефа това временно местожителство преснимано и той да го предаде заедно с болничния.А колкото до шегата аз разбирам от шеги  newsm10  Simple Smile

# 109
  • Русе
  • Мнения: 621
Здравейте момичета,

Прокървих вече за трети път, като всеки път успяваме да овладеем положението  Praynig. Доки ми каза да спирам Утрогестана след няколко дни. Сега вземам 2 по 2. Някъде четох обаче, че не се спирали хапчетата изведнъж, а постепенно. Моля да споделите своя опит, че да не оплескам пак нещата. Направо ме е страх да ги спра, като знам, че преди 2 дена пак процапах.

# 110
  • Русе
  • Мнения: 621
Neky , сега се върнах и четох назад. Честито ти бебче, дано с Божията помощ всичко да е наред и скоро да е вън от кувиоза малкия бебок.  Praynig Praynig Praynig
 

# 111
  • Мнения: 162
Вени, аз пих утрогестан при първата ми бременност до края на трети месец и ги спрях отведнъж. До преди два дни бях на гинипрал, но шпа и нутри маг и отново ги спрях отведнъж. Явно е по преценка на лекаря. Аз имам пълно доверие и на двамата гинеколози, при които ходя и следвам безусловно тяхното лечение. Успех и дано повече не се случва да кървиш и бебето да е добре.

# 112
  • Русе
  • Мнения: 621
Мерси alissa nik, дано е така. Направо вече живея в страх, след всяка разходка от по 300 метра и процапвам. Вече ме е страх и до магазина да отида. Дано вече тия гадости спрат и се радвам на спокойна бременност. Същото пожелавам и на вас!

# 113
  • Мнения: 155
veni1122 , каква разходка бе слънчице, какъв магазин Лягай и мирувай Аз измих една баня и станах чак в 9-тия месец от леглото За собствената ми сватба не ме изписаха от болницата, че трябваше да я отменяме за друг ден Но и тогава бях със стола на дансинга Успех, мила
Neky, да ти е живо и здраво бебончето, Пожелавам му сила и борбеносто А на теб - скоро да си го гушкаш в къщи

# 114
  • Мнения: 162
Вени, докато не минат поне две седмици без кървене, наистина е по-добре да лежиш. Уморих се да повтарям, ако почетеш назад ще видиш, че всички лежим, но при повечето кървенето спира след известно време. От последните ми проблеми през април аз съм излизала 4 пъти за прегледи и консултации. Не пазарувам, не готвя, не чистя, за детето ми се грижат майка ми и съпруга ми. Ще изляза чак в четвъртък, защото пак съм на преглед. Сега почивай и се моли да не стигнеш до моето положение, пък като спре кървенето пак ще ходиш на пазар, първия път при мен се получи, върнах се на работа, правих сватба, танцувах през цялото време, ремонт вкъщи, а сега само лежа, дори като се къпя почва да ме боли.

# 115
  • Мнения: 25
Alissa, trqbva da sam nqkade v 19-ta sedmica, no az imam drygo pritesnenie, koeto e o6te po-lo6o. Samnqvam se, 4e e izvanmatu4na bremennost no mislq 4e ako e imalo zarodi6, e ymrql v men, no p1k ot dryga strana korema mi e stra6no podyt - to4no kakto izglejda edna bremenna jena v tezi meseci. Imalo e mnogo slu4ai, pri koito izvanmatu4na bremennost ne e ystanovqvana na videozon, s testove za bremennost o6te po-malko, zatova mislq 4e samo s kr1vni izsledvaniq moge da se otkrie. 6te xodq pak na lekar i 6te vidim, no mi e dosta pritesneno. Ina4e pix samo orgametril, koito napravi mnogo lo6a reakciq s edni drygi xap4eta, koito piq postoqnno, a ne trqbva da se piqt zaedno. Sa6toto e i s Regulona i zatova ne posmqx da go po4na, za6toto e za mnogo po-d1lgo - 6 meseca. Tova e polojenieto zasega, 6te vidim kakvo 6te izleze Sad

# 116
  • Мнения: 526
Moni_92, ако е бременност (дали маточна или извнматочна) няма начин да не се разбере. Особено в толкова късен етап. Вероятно имаш някакъв друг проблем. Какво ти казват докторите?

# 117
  • Русе
  • Мнения: 621
Ох ами аз само лежа, единственото което правя е да стана да си приготвя нещо за ядене и пак туш в леглото. Иначе моето кървене до сега е спирало няколко часа след като се появи.  Praynig
Казаха че имам леко отлепяне и нося плода ниско долу, но с образуването на плацентата уж трябвало да се качи нагоре. Иначе доки не ми е казал драстично лежене, само повече почивка, ама аз си полежавам, че ме е шобе яко.
moni_92  твоя случай ми звучи чак страшно, що за доктори, които немогат да кажат какво става в 19 г.с.  Shocked. Нали ако вс е наред бебето се вижда идеално, има пулс, движи се. Това ми се струва направо абсурдно.

# 118
  • Мнения: 162
Мони, ако плода е умрял организма започва да го изхвърля, би трябвало да имаш обилен кръвоизлив, а ти напротив казваш, че мензисът ти е по-слаб от обикновеното. Ако организма не го изхвърли, ще получиш отравяне на кръвта, нещо за което ти нямаш симптоми. Затова когато докторите установят, че зародиша няма пулс, предизвикват раждането и правят кюртаж, при който изчистват матката. Ако остане нещо в нея, кръвоизлива продължава и пак има опасност от отравяне на кръвта. Тогава може да се наложи пак да се прави кюртаж.
Успокой се, вероятността да има в тебе мъртъв плод е почти, да не кажа 100% невъзможно. Но подутия ти корем и болките показват, че наистина имаш нужда от още лечение, така че си направи изследвания. Иначе това, че веднъж на 100 случая може да не установят извънматочна бременност не значи, че се е случило точно на теб. И аз имам една позната, която разбра, че е бременна чак когато са й изтекли водите. На мен ми е странно, още в 18 г.с. започваш даа усещаш движнията на бебето, а към края корема ти постояно се движи като силно морско вълнение. Но е факт, тя си има момиченце, живо и здраво родено. Това не значи, че може да се случи отново и при това точно на теб или на мен. Когато ходиш на лекар винаги казвай какви лекарства пиеш или най-добре ги носи със себе си. Задължително чети и листовките за странични действия. Пиши какви са резултатите от изследванията.

# 119
  • Мнения: 162
Вени, и на мен са ми казвали, че след изграждането на плацента и почивка в по-късни месеци бебето се  вдига и сигурно и при теб ще стане така. Отлепянето е по-опасното, но с лекарства и почивка може да се оправи. В началото си мислех защо ввсе на мене се случват такива неща, но като почетох във форума, видях, че този проблем го имат много жени. Остава ни само да се молим, че всичко ще бъде наред.

Общи условия

Активация на акаунт