Re: Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 8 -Тема 45

  • 26 496
  • 510
  •   1
Отговори
# 480
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте, обърнахте ли внимание, че във сайта предлагат 10 броя визитки за 0,40 лв, ще се възползвате ли? newsm78 newsm78 newsm78

# 481
  • Мнения: 377
Както почти винаги става подаръка на среброто е по - хубав /поне според мен/ от този на златото. Всеки път сенки.
Ето една причина да се радвам, че съм сребро.  Peace

# 482
  • София
  • Мнения: 4 179
Както почти винаги става подаръка на среброто е по - хубав /поне според мен/ от този на златото. Всеки път сенки.
Ето една причина да се радвам, че съм сребро.  Peace
Преди време и аз изказах същото мнение. И за това съм доволна от среброто. И ме устройва напълно

# 483
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз искам на платините, ама...  Whistling

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, специалните участва ли в крайната сума на поръчката -  имам 60лв. от брошурата +30 от специални, ще мога ли да пусна експресна?
Благодаря предварително   bouquet

# 485
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Можеш да пуснеш експресна.

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Можеш да пуснеш експресна.
Благодаря за бързия отговор!  Hug

# 487
  • Мнения: 0
Здравейте, обърнахте ли внимание, че във сайта предлагат 10 броя визитки за 0,40 лв, ще се възползвате ли? newsm78 newsm78 newsm78

ами да ще се възползвам bowuu

# 488
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
И аз ще се възползвам,много ми трябват, а от години не съм виждала,преди си бях поръчвала,сега пак към всяка поръчка по едно комплектче Peace

# 489
  • Мнения: 417
Здравейте, обърнахте ли внимание, че във сайта предлагат 10 броя визитки за 0,40 лв, ще се възползвате ли? newsm78 newsm78 newsm78
Какви са тези визтки?

# 490
  • Мнения: 0
Здравейте, обърнахте ли внимание, че във сайта предлагат 10 броя визитки за 0,40 лв, ще се възползвате ли? newsm78 newsm78 newsm78
Какви са тези визтки?

Ами визитка на която си пишеш името и телефонния номер bowuu и го даваш на клиентите си с поръчката им,и могат да ти се обадят за нова поръчка или за въпроси свързани с продуктите Wink

# 491
  • Мнения: 78
А лосионът за крака с лавандула от к-10 с помпичка ли е?? Гледам, че го има в топ бланката, но ще го взема, само ако е с помпичка.

# 492
  • Мнения: 774
Момичета,имате ли представа какви ще са новите нива на топ клубовете?
Гледам в сайта,е ще има промяна,но дали нагоре или надолу newsm78

# 493
  • Мнения: 78
В сайта пише,че новите критерии и привилегиите за тях ще бъдат публикувани на 22.06.

# 494
  • Мнения: 4
Здравейте! Някоя от вас случайно да има формуляр за върнати / недоставени продукти ?

Общи условия

Активация на акаунт