70 000 учители с безплатен Интернeт

  • 3 686
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474
Със здраве да си го ползват.

# 46
  • Свищов
  • Мнения: 875

Това как ще се промени според теб, когато се пусне нет в домовете на колегите ти?
Ще могат сами да си разпечатват необходимото от интернет,примерно.

 newsm10
Все пак това не ми влиза в задълженията, нали?

# 47
  • Мнения: 2 821
отделно съм учител по Информатика и всеки ме юрка да му пиша или разпечатвам нещо си.

Това как ще се промени според теб, когато се пусне нет в домовете на колегите ти?
Ще могат сами да си разпечатват необходимото от интернет,примерно.

Ако МОН им осигури принтерите Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 716
А защо само 70 000?
Министерството няма пари за всички ли?

# 49
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако МОН им осигури принтерите Mr. Green
'Що  пък не  Peace

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ех, завидяха им за Интернета...
И безплатни телефони си имат, да знаете, и си говорят безплатно помежду си и имат определен брой безплатни минути извън групата.

Наливаш масло в огъня, а.
Да. Забравих и за безплатния оригинален Уиндоус.
Всичко е свързано с работата.

# 51
  • Мнения: 804
Нямам нищо против. И без това подготовката вкъщи им се води работно време. Така че интернета им се явява един вид оръдие на труда - защо да не го получат безплатно или с преференции? Не мога да разбера - всички се оплакват от некачествените учители, а реват, ако трябва да им се подобрят условията. При лоши условия калпави даскали ще стоят - то е ясно.

Подкрепям изцяло това мнение.
Не виждам и с какво точно безплатния Интернет не се харесва на някои.
Дали е предизборно или не, дори не ми пука.
Факт е, че 70000 български учители ще имат безплатен достъп до нещо така необходимо за работата им.
И лично мен този факт ме радва.

# 52
  • Свищов
  • Мнения: 875
Някои колеги не могат да разпечатат документ. За таблица не се споменава. В училище има достатъчно компютри, лаптопи, принтери. Те просто не могат. В днешно време не трябва да е така. Не и за учителите, които сме заринати от документация.

# 53
  • Мнения: 2 829
А защо само 70 000?
Министерството няма пари за всички ли?

а де....


аз се учудвам как може да се  завижда за такова нещо  ooooh!

# 54
  • Мнения: 804
Някои колеги не могат да разпечатат документ. За таблица не се споменава. В училище има достатъчно компютри, лаптопи, принтери. Те просто не могат. В днешно време не трябва да е така. Не и за учителите, които сме заринати от документация.
Скъпа, Вие явно сте един изключителен спецеалист по информатика, но колегиалността доста Ви куца.

# 55
  • Мнения: 673
  Не е само до неможене. В моето училище разпечатването не ни се получава , защото тонерът бил скъп , хартията е скъпа / делегиран бюджет... какво да правиш!/. Всичко ,което ми е необходимо си го разпечатвам на ксерокс с лични средства и за това никой не ме е компенсирал. А я си направете сметка колко копия са ми необходими , за да проведа едно тестово изпитване като хората, ако преподавам на 10 паралелки?
 Не само безплатен интернет е необходим на един учител ,за да е в крак с времето и да си върши работата със съвременни методи. Ние се радваме и на малкото, разбира се...

# 56
  • Мнения: 2 821
Значи по-полезно щеше да е да отпуснат средства за закупуване на принтери Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 1 508
Всичко ,което ми е необходимо си го разпечатвам на ксерокс с лични средства и за това никой не ме е компенсирал. А я си направете сметка колко копия са ми необходими , за да проведа едно тестово изпитване като хората, ако преподавам на 10 паралелки?

При нас учителите си събират пари от децата - по 20 стотинки на листче, при положение че на тях им излиза по 5 стотинки.

# 58
  • Мнения: 2 829
ами ако е така
защо не поемеш инициативата да снимаш

# 59
  • Мнения: 673
Значи по-полезно щеше да е да отпуснат средства за закупуване на принтери Wink
  Според мен по-полезно щеше да бъде да се отпуснат средства за подобряване на материалната база  изобщо, плюс осигуряване на всички тези консумативи / включвам и интернет/, а не да изпадаме популизъм.

Общи условия

Активация на акаунт