Захранване започна вече, порасна януарското човече.

  • 10 215
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
ралче, правилото е- отсипваш си броя лъжички в съдинка преди да дадеш на детето, остатъка прибираш и следващата сутрин като станеш го вадиш да си е на стайна Т, до обед ще отпусне, не му трябва кой знае колко да е топло, даже препоръчвам да не го топлите въобще
иначе варианта е водна баня

# 16
  • Мнения: 63
Много ни е сладка темата, и с тези сладоледчета. Дони,   bouquet

Сиси 8227, много неприятно това с магазина.



Абе само аз ли не виждам докрай колажа?  newsm78

И аз.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 613
Mini, Ягодка- благодаря за отговорите Hug, така ще процедирам- че аз досега давах от отвореното бурканче и другото го дояждах аз, ама така ще ми излязат златни тези пюрета докато започне да яде по едно бурканче цяло Crazy, затова и попитах.
Дони- наистина темата е супер- а и заглавията са супер, на мен всичките ми харесаха, Ягодке, браво  bouquet- тук използвам да кажа, че и на мен много ми харесва аватарът ти Hug

# 18
  • Мнения: 0
ама че сте бързи.....запис темата е супер Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 20
Цоп и аз в новата тема Simple Smile
 Дони, супер си просто, темата е много цветна    bouquet

Ягодка, и за теб    bouquet

Стеле, и за теб и страхотния ягодов колаж   bouquet

# 20
  • Мнения: 180
Смеете се вие на неволите ми  Joy Не че аз не си се смея Simple Smile
Ама познайте кой яде препечени филии на обяд  Laughing Дааам, не е Вики със сигурност - той няма нужда Wink

# 21
  • Мнения: 2 122
hahaha пийни една лъжица оцет

# 22
  • Мнения: 774
Момичета, благодаря ви за комплиментите!

Ето няколко снимки от нас: Grinning

http://media.snimka.bg/3159/012573351-big.jpg
http://media.snimka.bg/3159/012573352-big.jpg
http://media.snimka.bg/3159/012573353-big.jpg

# 23
  • Мнения: 63
Кокосче, може и да глътнеш сурово бобено зърно, ако филиите не те опрвят ,де.
yagodka , нямам думи за малката ягодка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, тоалетите са муцка- мома англичанка  Grinning

# 24
  • Мнения: 36
За да не бъда порицана качвам снимки на 2 стр.  Joy И ще замоля снимката в колажа да се смени с някоя от тези ако е възможно.  Praynig
и

# 25
  • Мнения: 2 122
ауууу, жистока конкуренция в лицето на Ивка
пу пу, да ви изям гащите начии, и пантофките, и льоката  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 872
Мини,Честит рожден ден!Много здраве,щастие и любов    bouquet   bouquet   bouquet

# 27
  • Мнения: 61
 у-у-у-у-у каква красотица е тая нашата мома англичанка. доведете я при трако-македонецо да си подумат.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 0

yagodka , нямам думи за малката ягодка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, тоалетите са муцка- мома англичанка  Grinning

# 29
  • Мнения: 705
Малко не съм съгласна със заглавието, защото ние имаме още 2 месеца, но нищо.  Simple Smile

Мери, и аз мисля, че след като е варено млякото, не би следвало да има проблем.
Мисля, че Деси беше писала за домашното сирене (Извинявам се, ако греша, но не ми се връща назад). Това, че сиренето е домашно, само по себе си не е проблем, въпросът е да се спази технологията и времето за зреене.

Ягодке,  Heart Eyes. Ето снимка и от нас:  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт