Захранване започна вече, порасна януарското човече.

  • 10 211
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
Юпиииии, дойде ни столчето за хранене.......сега остава да купя лъжички и чинийки и сме готови за другия месец..... newsm44

# 46
  • Мнения: 8
Дони, супер тема
аз да пусна снимка на краско, който миналия месец по4на да 4ете smile3521



..... ама съм майка-манипулаторка а

# 47
  • Мнения: 656
Цвети, и вие ли сте почитатели на момчешкото розово?  Laughing Гледам бибата на Краско розова  Mr. Green Ама сега Иники трябва да се включи с компетентно мнение дали това розово е именно момчешко такова  Sunglasses

И хареса ли му Цар Лъв? Да знам кви книжки да купувам на съседчето ви  Laughing

Радостчо, ха честито столче! Със здраве да си го ползвате и много манджи да изпапате на него  Heart Eyes

Абе къде е Сладурчестата?

Ох, нямам търпение да стане на 6 месеца и да почвам да го захранвам - изглежда ми забавно  Grinning А и как искам да може да сяда вечееее  Whistling

# 48
  • Мнения: 164
Кога изписахте 3 стр , та и 4-та.
много е гадно времето днес, изобщо нестава за разходки, егати.
Дони  Hug  за новата темичка, ама къде се изгуби цикламената мама   .Сигурно ни е сърдита , ей знам ,че ни четеш , недей да се сърдиш, всичко отмина и вече е забравено. Повече няма да стават такива недоразумения и всичко ще е наред.
Нещо друго щях да пиша, ама , пусти 100%  newsm78 , да при мен са 100%
ЯГОДКА   МНОГО Е СЛАДКАТА МАЛКАТА ЯГОДКА.

# 49
  • Мнения: 1 102
Доника, златна си, пак не се стърпя и ни пусна нова темичка. БЛАГОДАРЯ... newsm51 newsm51 newsm51
Виолетчее, няма да си ходиш без да се видим...Да видим как ще е времето и още в понеделник да си спретнем срещичка, хем да празнуваме деня на детето.

# 50
  • Мнения: 180
Ааааа смея да не се съглася, че е рано за заглавието.Съвсем навреме си е.  При нас е в тон с предстоящото. Въпреки че ще изпишете темата до след 10-тина дни  Laughing С тези дъждовни дни ептен  Mr. Green Толкова много започнали има, а и вече започваме да влизаме в 6-ти пълен месец незапочналите  Peace

# 51
  • Мнения: 705
Мим, споко, не го приемам като заяждане. Приказваме си само.  Simple Smile
За млякото съм съгласна, но реално сиренето зрее и в процеса на зреене протича и този процес. Така си мисля аз.
Ето това е от Уикипедия:
Цитат
Compulsory pasteurization is controversial. Pasteurization does change the flavor of cheeses, and unpasteurized cheeses are often considered to have better flavor, so there are reasons not to routinely pasteurize all cheeses. Some say that health concerns are overstated, pointing out that pasteurization of the milk used to make cheese does not ensure its safety in any case.[29] This is supported by statistics showing that in some European countries where young raw-milk cheeses may legally be sold, most cheese-related food poisoning incidents were traced to pasteurized cheeses.
Ето и от бг кулинар: http://bgkulinar.net/id-1582
Аз не съм технолог и само казвам какво съм чела, не бих могла да споря за правенето на нещо, с което, най-малкото, не съм се занимавала.  Laughing   Laughing   Laughing

Сиска, никът ми тръгна от мъжа ми. Аз му викам Зози. Не знам откъде и защо. Той пък се регистрира тук и там като zozim. Когато се регистрирах в някакъв форум или сайт, не помня вече, обичайното ми име беше заето и написах zozima. Бях сигурна, че няма да е заето. Така се и оказа. Но странното е, че е Multiply има zozima, която на всичкото отгоре се казва Christine! И това ако не е съвпадение! Само дето мацката е от Франция.

Мила, всеки път като видя подписа ти умирам от смях  Joy  Joy  Joy
Е, вие сте вече големи и може да хапвате. Ние ще потърпим още месец-два.

# 52
  • Мнения: 63
Смайлинг, как ги измисляш сега пък колаж с крачета. Калата явно е доста спокоен и те оставя да ти идват разни идейки.  Laughing
tzvetito , много сладък малкият читател  Grinning
Лено , седнал ли е твоят младеж?  newsm78
Аз не бързам със сядането. Гого , като започна да сяда, започна и да пада ту наляво, ту надясно и колко удари имаше по главицата, ама така ще е .
Дони и на мен не ми познава нещо. Патилина беше дала един сайт, докато бяхме бременни и там ми излезе наистина момиче. Патилина, ако се сещаш за този сайт, постни го пак, че една приятелка е бременна и е любопитна.
 Днес доста ви досаждам. Както сме го почнали , може да изпишем половината тема още днес  Laughing
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 53
  • Мнения: 80
Ау, Сис - съболезнования за кърмата. Моята намалява периодично, ама нещо не мога да хвана каква е цикличността, щотото определено не е свързана с менструацията, но поне 1 ден седмично яко намалява. Точно Сладурчеста беше споделяла, че и при нея е така, ми гадни хормони, бе! Малко ли са много ли са, знам ли, но такива въртели ми правят с количеството, че се влудявам. И това за увеличаване на количестовото течност - под 5л на ден не падам никога, именно щото намалява, а в кризисните дни и към 10 стигам.Лактогонният чай ми е за добър ден по 2л дневно, по криза е поне 1/2 количество дневни течности. Добавям и сурови ядки и след 24-48 часа вече има осезаем ефект. В добавка моято стачкуващо бебе вече сигурно месец ще стане - ми аз периодично съм на въртележката.  #Cussing out За изминалия месец едната гърда вече за 3ти път се запушва, абе има болка вътре. Първия път се консултиратюх с Кабинета, оттогава си знам рецептата за оправяне. Ми само ще споделя личното си мнение - Кърменето ми е безкрайно трудно, но несравнимо приятно и желано. Изобщо не кърмя щото ме мързи, а полагам ужасни усилия това да се случва колкото е възможно по-дълго и съвсем неблагородно завиждам на всички, на които им се получава по лесния начин.  Blush

Зозима и аз апелирам за малко по-големички снимки. Тези се надавах да са тъмбнейли, ама не би Simple Smile
Колаж с крака е яко, което ми напомня, че на един летен университет имаше едно франсе, което снимаше само крака и ръце и накрая на престоя направи изложба. Винаги е хубаво като човек си хаби енергията за нещо позитивно! Heart Eyes

Неочаквано,  но и за домашното сирене ще споделя личния си опит. Купуваме мляко от крава, което съпружеството много обича да пие и да си прави крем карамел, та реших да пробвам да направя сирене. Купих мая за целта и подсирих по указания начин. Ми да получи се сирене, което прилежно оставих да отлежи 40 дни поне, хем за да се ослоли, хем защото не харесвам вкуса на прясното.  Рецептата беше със загрято до 60-70 градуса мляко, но не сварено. Нещо като пастьоризация. Сирене имаше, но адски солено. Като реших да го обезсоля поне 1 ден то се разми и се върна в предишния си млечен вид. Що? Загадка ще си остане. Изходният материал беше ОК по мнение на разбирачи. Според мен проблемът е в маята и с охота бих опитала с друга.
Отивам да нагледам неядящото си весело бебе Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 535
одеве от бързане да се запиша 1-ва на 1-ва,та пропуснах  ooooh!

Мини-Честит рожден ден!!!



Бъди много здрава,щастлива,обичана съпруга и майка!
Много красиви бебоци ей!И убави и ентелегентни  Grinning Мойта мома обаче я няма в колажа..........та ако има време някой,може да сложи ей тази снимчица



ние нищо не четем,мразим пюрета да ядем..............само се пулим  hahaha

Ха-ха и аз да помогна в изписването на темата............ми то в това ужасно време,до довечера сме я свършили  Joy

Тц Дони и на мен ми излиза,че Гергана е момче..............ама не


# 55
  • Мнения: 68
Лено , седнал ли е твоят младеж?  newsm78

Пепи, не е седнал, полулегнал е - не давам да седи още. Много му се иска, ама ще трябва сам да се справи  hahaha, иначе това положение е разрешение на непрекъснатото му желание да гледа, да пипа и слага в устата всичко, до което се докопа  Mr. Green. И това дете ако не е готово за захранване  Mr. Green Ама докато не седне сам - ще почака с пюретата  hahaha

# 56
  • Мнения: 641
Какво направихтееее, 4 та страничка!!! Shocked

Дони,  smile3525 за темата
Това с пола при мен е вярно. Ама като гледам нямам шанс за момиченце скоро, целия екран е син Shocked

Да ви се оплача каква съм голяма бяла птица, видях че Дони пусна темата, и се чудя що не пишете, ми няма я в обновени, пък то аз не съм се записала  Laughing

Ягодке, много хубава малката Ивка, пупу, страхотна е с тез рокли на точки  Heart Eyes
bili_bili, май е нормално температура при ваксина, дано я свалите бързо
Усмихнато, за дерматолог съм чувала добри отзиви за др Ангелова, преглежда в 29 та поликлиника, но и нямам телефон. newsm78
Кокосче, аз имам обратния проблем, искам разхлабване, без да се отрази това на малчо, ама не ми се получава
Да напапам на Васи бузите под таз сладка шапка  Crazy
Зозима, много сладки  клачета, ето от нас пък ръчичка
http://media.snimka.bg/3003/012261098.jpg   Laughing
Катериче, бързо да се оправяш
Верно Сладурчеста зачезна  Thinking

Аууу, изчезвам, че баницата изгоря

# 57
# 58
  • Мнения: 61
Готова си Стелче. Третото е много готино.

 Мини, и аз не топля храната, пробвах ама той не я харесва така. То пък какво да им харесва на топото пюре от ябълка.

 Мим... ти си знаеш.  Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 389
Espa за теб  -   yesyes /цък на емотикона/

Общи условия

Активация на акаунт