Захранване започна вече, порасна януарското човече.

  • 10 212
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 429
Пепи,  щом е по-голяма група е малко по особен случая  Hug Много зависи и точно кой отговаря за групата де- дали е човек от Глобул или от някой дилър  newsm78, както и да е де- дано скоро се разберът и да нямате вече такива притеснения  Praynig До тогава, нали знаеш, че имаш право на 5 безплатни смс "Обади ми се", ето ти малко инфо http://globul.bg/bg/service.html?id=422  Hug
Сладурчеста,   нацелувай го Никола от нас  Hug
Ралче, бързо да минават тревогите със запека  Praynig
Сиси,  няма да иматеи двамата никакви бактерии  Hug Ако случайно излезе бактерия, повтори изследването...опитът показва, че често пробите се замърсяват  Naughty
За среща и аз съм ок, но само ако времето е хубаво, защото иначе придвижването от центъра до Дървеница  ще е изпълнено с романтика  Joy

# 301
  • Мнения: 656
Сладурчеста, няма с какво да го мъчиш детето Wink Изследванията са на проба от слузесто ако. Та то си ака, пък ти му носиш пробата в лабораторията и айдеее - то хич и не разбира Wink И аз не мислех да го изследвам, но взе да зачестява напоследък, а и с тая нервност и рев.. Притесних се да не би нещо от стомахчето му да го мъчи и затова прецених, че е най-добре да го изследваме, белким се успокоя или пък се установи що реве така  Peace

И тук е моментът да благодаря на Еспа за подробната инфо за слузестото ако, мисля, че не го бях направила тогава - Еспа, благодаря ти!  Hug

Гери, напротив, аз поне ще имам Wink Зърната ги мазах с Гармастан, с Лансинох и нищо не помогна. Почнах да им правя компреси със сребърна вода и взеха да минават (а тя е именно срещу бактерии разни, а не срещу механично разраняване). А и с Асето като говорих само като й описах как изглеждат тя веднага отсече, че са бактерии най-вероятно и да ходя да ми ги изследват. Така че при мен определено има нещо, ама сега като го намерим ще му избия зъбите с някое лекарство  Twisted Evil Само при Кало не знам какво ще е.. Май се моля да е бактерийка някаква, да не се окаже алергия, че гадта поне се знае как да се бори.. Ама ще видим в петък Wink  Hug

# 302
  • София
  • Мнения: 2 613
Сладурче- не си лоша майка, случва се такива неща Hug
Моят мъж вчера да закопчае копченцето на бодито на бебчо, отстрани на рамото й и заедно с копчето захвана и от кожата й, ейй като писна това дете ooooh!, явно много я е заболяло Sad, защото чак кръв пусна  ooooh!, ама не винаги си застрахован от такива неща.
Бърборанче- благодаря ти Hug
И аз бих се радвала за среща, ама Борисовата ми се пада далече...

# 303
  • Мнения: 45
Искам да попитам Павлина и Лено (мамите на саблезъбите ни тигърчета  Heart Eyes) - как се държаха дечковците преди да изскочи зъбчето? Питам, понеже Калоян от няколко дни насам ми е много нервен, не се издържа вече.. Както си играем, весело му е и изведнъж почва да реве, ама то не нормален рев, почва да пищи, то при коликите не е било така зле  ooooh! Кряска, дере се... Но не си ръга ръцете в устата докато реве.. Аз очаквам ако са зъби да си пъха ръцете в опит да се успокои, ама тц.. Та се притесних дали не му има нещо друго, тъй като и венците му са си гладки, гладки... Моля ви, опишете ми как се държаха бебоците  Praynig

Точно по този начин се държеше Яна, само дето ръцете й бяха (и все още са) в устата. Пробвай да почешеш с пръст или с чесалка (ние имаме силиконова) - ако се успокоява - зъби са. Ама да ти кажа бяха ми отмалели ръцете да я разнасям и тя пак си крещеше - просто децибелите бяха по-ниски, отколкото като си беше в леглото Joy А в началото не се виждаха никакви изменения по венеца, после побеля целият венец, а накрая се очертаха зъбчетата под повърхността.
Сладурчеста, на каката така й се подуваше венеца преди да почне да пробива зъб. Ама тя и температура вдигаше освен крясъците...

И сега да се оплача, че в последно време не ще да яде - нито АМ, нито пюре...Изяжда по 100-тина грама АМА или по около 50гр. пюре и после рееееееев. Дали нещо от зъбите се дразни или се наяжда newsm78 Все си мисля, че е второто, щото после не реве да е гладна...Абе имам чувството, че и 10 деца да родя все ще има нещо да се чудя и да не ми е ясно...пък и те са толкова различни....

Да питам тези, които са на АМ....колко АМ изяждат вашите бебоци и колко пюре (ако давате вече)?

# 304
  • Варна
  • Мнения: 389
Да питам тези, които са на АМ....колко АМ изяждат вашите бебоци и колко пюре (ако давате вече)?

5 хранения в 7, 11, 17, 20 часа - 170мл АМ, в 14 часа - 140 гр пюре

Колкото изяде от пюрето толкова, дохранваш с малко АМ, Елия след 3 седмици замести напълно обедното, т.е. от 4 дена яде наобед само пюре - правено от мен - картоф и морков

# 305
  • Мнения: 656
Аман от мен днес, ама кво да направя  Laughing

Павлина, мерси за инфото. Пробвах с една играчка с гел дето е (ама без да съм я охладила), но нищо не се получи, той просто не си затвори устата. Или викаш аз да чеша, пък дали ще я затвори - негов си проблем Wink  newsm78 Айде, другият път ще опитам и така, пък дано се успокои  Praynig А това с неяденето и при нас се случва - имаме по 1-2 яденета на ден, когато е кошмар. Ето снощи например - захапа да яде, суче, суче, уж всичко наред и изведнъж писва пак, реве и не спира и не ще да яде съответно. Успокоявам и пак проба - пак не става... Ужас просто  ooooh! Големи мъки наближават, не ми е ясно ако трябва един месец да е така как ще издържа... (щото нали някои деца един месец преди зъба повчали да проявяват симптомите).


А в началото не се виждаха никакви изменения по венеца, после побеля целият венец, а накрая се очертаха зъбчетата под повърхността.

И това всичкото за какъв период от време?

П.С. Дони, ще взема да пусна нова тема, че вече надхвърлихме лимита. Ще я пусна от общия профил така, както е в момента, пък ти ако имаш мераци оправяй Wink

# 306
  • Мнения: 45

А в началото не се виждаха никакви изменения по венеца, после побеля целият венец, а накрая се очертаха зъбчетата под повърхността.

И това всичкото за какъв период от време?


Абе около 2 седмици беше драмата...

# 307
  • Мнения: 656
Павлинчеее, 2 седмици??  Shocked Оффф, дано ние за по-кратко Wink

Ето я
новата темааа

Общи условия

Активация на акаунт