Къща, или апартамент!

  • 14 551
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 331
Докато живеех в къща, мечтаех за апартамент.Сега живеем в апартамент, но една от най-големите ми мечти е да живеем в къща с двор, но наоколо да е зелено...гора, парк...

# 16
  • Мнения: 202
Винаги съм живяла в къща и за нищо на света не бих живяла в панелна кутия .

# 17
  • Мнения: 1 207
Преди живеех в апартамент,а сега съм в къща.Амиии какво да ви кажа,улицата ни е толкова тиха и изобщо не  минават коли и малкия играе на воля.Купищата коли и камиони само ги тикам вътре в двора и изобщо не си играя да ги качвам някъде ,както би станало в апартамента.Сега не мога да си представя да живея в апартамент и да няма да имам къде изляза,както сега излизам тук.
Финансите за поддръжка на къщата говорите сякаш е кола.Ако се направи както трябва мисля,че няма чак  такива големи разходи.След време естествено е да има нещо за ремонт,но чак пък всяка година да става нещо,което да изисква по-голяма сума пари ми се струва малко пресилена работа.

# 18
  • Мнения: 59
Живяла съм и в къща и в апартамент.Лично аз предпочитам къщата-много по-спокойно е,тихо и усамотено,няма ги вечните ремонти на съседите,блъскането на врати и т.н. 

# 19
  • Мнения: 24
Живея в къща, детето ми по цял ден лови щурци и охлюви на двора, всичко е потънало в зеленина, никакво "удобство" не е в състояние да ме върне обратно в центъра на София  Peace

# 20
  • Мнения: 134
В апартамент живеем. Не ми допадат жилища с излишно много стаи  Wink

# 21
  • Мнения: 2 013
В апартамент бих се побъркала...
Не мога да си се представя в кутийка. Naughty

# 22
  • Мнения: 796
29 години живях в къща в центъра на София. Сега съм в апартамент в покрайнините Laughing...хехе обикновенно е обратното , но при мен така се получи. Определено къщата също би бил моя избор ... ако имах възможност.

# 23
  • Мнения: 84
Винаги съм си мечтала за стара къща в центъра. От три години живея в такава - предимствата са много, но и разходите и поддръжката си ги бива - особено като за сама жена с дете...
Въпреки това не съжалявам и не бих се върнала в апартамент.

# 24
  • Мнения: 4 434
Нали имаше такава тема Thinking

Предпочитам къща.

# 25
  • Мнения: 12
 Винаги съм живяла в апартамент, но ако имам възможност бих живяла в къща. Предимствата за мен самата са повече - дори и това да си излезеш спокойно на двора, без да се налага да общуваш с всичките съседи, събрани пред входа и задаващи въпроси от любопитство.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нали имаше такава тема Thinking
Де да беше само една. Обаче колелото на живота се върти... И аз взех си промених мнението Mr. Green Вече ми харесва в къща Grinning

# 27
  • Мнения: 4 434
Нали имаше такава тема Thinking
Де да беше само една. Обаче колелото на живота се върти... И аз взех си промених мнението Mr. Green Вече ми харесва в къща Grinning
Аз се сещам за една и там писах по-подробно защо искам къща Laughing
Ми хубаво си решила Whistling Party

# 28
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Аз предпочитам къща, и живея в къща. До преди 2–3 години, сме живели само в апартамент.И като дете също. Когато започнахме да търсим да си купим жилище тук, отначало оглеждахме предимно апартаменти, но ни предложиха и по–малки къщи. Замислихме се и идеята ни хареса.
Супер приятно ми е да изляза на градинката сутрин и да си пия кафето, докато ми чуруликат птиченца.(за предимствата и недостатъщите вече е изписано доста)

# 29
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Живея в апартамент(голям) ,а мечтая за малка къща с двор и райграс ,и люлка..... Tired

Общи условия

Активация на акаунт