Как заспивате вечер?

  • 11 588
  • 186
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 127
Катеринка, според мен много спят твоите дечица.  Както си ги слагала в 20,30  Shocked направо се чудя как са заспивали след това. След 17ч НИКАКВО спане, дремане и мижане  Naughty Ние горе долу влезнахме в релси. Стават в 8,30 после  дремват от 11 до 12, после към 15-16 за половин един час и това е. Вечер ги слагам в 21-21,30. Вчера дадох от кашите на Хумана за Лека нощ, едната не се събуди изобщо, другата стана в 3,30 да пие 100мл. мляко  ooooh! но заспа до сутринта. Тази вечер пак дадох каша, пък да ги видя дали ще се будят  Praynig

# 166
  • Варна
  • Мнения: 334
За нашето заспиване. Най-трудно е вечер нищо, че е след баня. Приспиваме се само на ръце. През деня вече им свикнах, след час, час и половина след всяко хранене им се доспива. Усетя ли, че на някой му се спи и двамата ги слагам в люлките (направо се родих с тези люлки макар и да са градински) За съжаление макар и с непрекъснато полюшване повече от час не съм постигала дневен сън. Обикновено е в порядъка от 20-30 минути. Но определено имат нужда от дрямка след всяко хранене, дори и последното. И тогава заспиват за около 30 минути а след тях мъки, мъки. На ръце до към 01 часа. Заспиват но се пробуждат. Спят от 1 до 6-7. Е пробуждат се но аз се успокоявам, че сега е по-добре от преди около 2 месеца, когато се хранеха на всеки 3 часа. Само не мога да разбера, защо когато им се спи плачат много, дори крещят.

# 167
  • Португалия
  • Мнения: 4 437
когато им се спи плачат много, дори крещят,защото са с недоразвита нервна система,и им идват вповече емоциите,най-опростено казано.
най-добре е да се изпревари голямата умора-спестява много ядове
когато си завъртяна от ежедневието,понякога е трудно да видиш симптомите...освен,ако не ти вадят очите  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 69
Mamagemelar, (извинете, че Ви обърках ника вчера Simple Smile ), аз и математически формули извлякох от режима на моите бандитки  Laughing, но не мога да съм полезна на човечеството;  всеки си се движи по собствена схема  Sunglasses

Мога да споделя обаче как ги отучих да стават в 7, заради което сега си блъскам главицата. Или поне можех да се спра до 8:30 - 9:00, ама лакомията ми беше безгранична и душиците дори по едно време ставаха в 12 наобяд. Заспиваха в полунощ най-късно. И ме вдигаха по 20-30 пъти за вода + 2 хранения. Откакто обаче започнаха да заспиват в 3, взех драстични мерки и пряко сили се вдигах в 10 Stuck Out Tongue Сега вече спят повече през нощта и сами започват да се будят между 9:30 и 10. А аз лека-полека ще измествам часа надолу. В момента например спят "третата дрямка" - започнаха я в 18:45, което е страхотно и има шанс днес да си легнат към 22. Но ще видим Simple Smile

Катеринка, според мен много спят твоите дечица.  Както си ги слагала в 20,30  Shocked направо се чудя как са заспивали след това. След 17ч НИКАКВО спане, дремане и мижане  Naughty Ние горе долу влезнахме в релси. Стават в 8,30 после  дремват от 11 до 12, после към 15-16 за половин един час и това е. Вечер ги слагам в 21-21,30. Вчера дадох от кашите на Хумана за Лека нощ, едната не се събуди изобщо, другата стана в 3,30 да пие 100мл. мляко  ooooh! но заспа до сутринта. Тази вечер пак дадох каша, пък да ги видя дали ще се будят  Praynig
[/size]
От сън до сън при нас са 3 часа, така че като дремнат 20 мин в 20 ч. следващият им сън (вече истински) е 23 - 23:30. Абе, сложно е...  и в крайна сметка зависи от часа на ставане сутрин. Нашият като е 10, няма как да заспят в 20:30   Naughty daniiella, големи сладуранки имаш Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 19:25 от KaterinkaM

# 169
  • Мнения: 69
Добро утро и три пъти УРА!!! Ние се върнахме към нормален режим Simple Smile Моите момичета днес ме вдигнаха в 6:50 напълно събудени и готови за действия  newsm44

# 170
  • Мнения: 395
И аз да споделя. При нас нещата не само, че не се нормализират, ми тая нощ Боби се събуди в 2, докато Светльо цокаше, та стана и баща им. Това добре, но като дойде неговият ред, си се нацока и започна да се върти и да писка, че не го пускам да става. Накрая баща му стана пак и го взе в хола да си играе, въпреки моите възражения.
Не знам вече какво да правя - няма никакво значение кога са яли, какво и колко са яли, кога са легнали (приспиваме се сама на гърда вечер), колко са спали през деня, дали са гушкани или са беснели наоколо педи да легнат... Спят неспокойно, проплакват, будят се, разнасяме насам-натам (понякога помага, друг път трябва да кърмя за да се успят отново), пробвала съм водичка, биби не ползваме, пръсти не смучем, нямаме си любими играчки.... Не знам какво мога да направя, за да спят по-спокойно. А през деня рядко спят за повече от 30-45 минути на 2-3 пъти.

# 171
  • Мнения: 69
Вили, а даваш ли им нещо за зъбките?

# 172
  • Мнения: 91
Вили, а даваш ли им нещо за зъбките?

И аз мисля, че е възможно да са зъби - д-р Михаълов от Денят е прекрасен - беше препоръчал при раздразнителност и често будене на малките деца в период на никнене на зъбките да се дава това - Chamomilla 9 CH- 3 зрънца вечер преди сън и още 2- 3 пъти през деня, ако е необходимо- нервност, гневност, раздразнителност на бебето, това е лайка и поне няма да навреди, аз съм давала когато усетя, че са по-изнервени и май помага. Иначе и моите така се държат като твоите - понеже и те сучат и се будят доста нощем да си търсят цицата, ама ги научих и с биби, така че сега им давам и тях, ама когато решат, че искат гърда нищо не помага. Ако искаш пробвай с хомеопатията, ако не помогне поне няма да навреди, тя си действа успокоително и антибактериално и не само когато никнат зъбки. Аз ги разтварям с малко водичка и давам с лъжичката. Simple Smile

# 173
  • Португалия
  • Мнения: 4 437
абе тя лайката може да не навреди,ама хомеопатичното камомила,може и да се докаже ,особено ,акосе дава на своя глава,както го „изписва “ тоя доктор  Peace

# 174
  • Мнения: 91
Това не го разбрах, ама да не спамим Simple Smile

# 175
  • Португалия
  • Мнения: 4 437
ако мислят ,че е спам,нека го изтрият Peace
има тема в алтернативния-попрочети как се изписват хомеопатичните лекарства-съвсем не е симптоматично,както при  официалната медицина
ще рече,че за зъби не е камомила
а за съответното състояние,на съответния индивид....

и още-от опит-преди го следвах тоя доктор,докато не опетлачих нещата !

# 176
  • Мнения: 91
Ами аз пък съм му следвала съветите и съм доволна, за това и смея да споделя, а майката има право на избор и сама да си реши какво да прави, никой не я кара насила да дава  Peace
И ти имаш право, че при хомеопатията,  едно лекарство с определена потенция и еднакви симптоми при един пациент може да действа, а при друг не, но това се опитах да кажа, че поне няма да и навреди, ако няма ефект, а и това все пак е лайка  Simple Smile

# 177
  • Мнения: 4 310
На нас педиатърката също ни изписа Камомила 9 потенция за зъбоникненето. Голяма врътка ми се стори това с разреждането на хапченцата във вода и съм давала два, три пъти  ooooh!. Само Calgel облекчаваше частично. Предполагам, че децата на Вили ще вадят горни резци, а те пробиват трудно.

# 178
  • Мнения: 7 803
и аз давах камомила, но не съм разстваряла във вода, а директно на езика и то се стопява за секунди. при нас имаше ефект

# 179
  • Мнения: 4 310
На нас като ни го изписаха беше точно по повод горните резци, но тогава едният направи ларингит и лежахме в болница, другият беше с висока температура. Та камомилата ми остана там някъде на заден план.

Общи условия

Активация на акаунт