ДЕКЕМВРИ е далече вече, но ти си тук до мама, мъничко човече!

  • 12 163
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
здравейте, говорите за нощното хранене мисля че детето когато няма нужда от него само ще се откаже,моята Ванеса е на 5 мес. и 10 дни но още  когато наварши 4 мес. спря да се храни нощем
, каката която сега е на 8 год. пиеше мляко до 2 годишна просто зависи от детето така че не се притеснявайте излишно

# 286
  • Мнения: 45
Здравейте майчета Simple Smile

Да се оплача - днес отидохме на ДК с идеята да се ваксинираме, а се върнахме с диагноза " херпес ангина"  ooooh!
Мисля че я хванахме в съвсем начален стадий, защото до днес не е имала никакви симптоми. При прегледа се оказа че има едни белезникави петънца на езика, които били херпеси и зачервено гърло. А иначе е живо детенце, смее се, има апетит, никаква подсказка няма че нещо не е наред  newsm78
Вече сме 66 см. и 7440 кг newsm78. От горната граница, минахме в долната - качила е само 300 гр. От както се върти е станала страшно спокойна стига да има пространство да си упражнява новите умения:) Ако я сложа на тясно се нервира за нула време, та за това вече нито количка (ако е неподвижна), нито шезлонг търпи. Но пък ако е на спалнята - забравям че имам бебе в къщи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз кърмя нощем и  не мисля да лишавам бебка от това. Тя не е редовна, понякога спи по 11 часа без прекъсване, но щом си иска, значи има причина.

За заместването на хранения съм на мнението на Сбъдваща мечти - само вкусове, никакво спиране на цокането Simple Smile За бебоците  които са на АМ бих разбрала бързането, но за кърмещите мами - недейте да лишавате бебчо от най-ценното за него  Peace

О, и честито на всички празнуващи сладурковци   bouquet

# 287
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
О аз забравих да се похваля.
Приеха ни в ясла и днес ходихме при педи да дава разни документи и се премерихме, че нали заради варицелата 1месец и 20дена не го бяхме правили. Та равносметката е - 7.500кг. и 65см.   Laughing т.е. 1.200кг. и 3см.

# 288
  • Мнения: 10
Здравейте мами,
Първо честито на всички пораснали бебоци и един бърз въпрос, ние в събота заминаваме за Варна н апочивка, но сега ме вкараха във филма, че на морети имало епидемия от морбили и сега незнам какво да правия. Мамите от морето нещо да могат да споделят.

# 289
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Честита месечинка на всички бебоци:


mira_georgieva Сякаш първото заглавие ми допадна най-много.

Ох ние открихме, че имаме гласни стуни и не спираме да крещим.Иначе ни се подават две зъбчета отдолу и нямам търпение да изкочат /всяка сутрин правя проверка с пръст/.
Колкото до лазенето.... Хайде.. това което описвате не е лазене, знам че ви се иска но... не е.Едно дете лази когато успее да измине определено разстояние.

# 290
  • Мнения: 1 152
Melissa's Mom ооо лази, лази - преминава цялата спалня и ако има повече място и повече би успяла /още не я пускам на земята - малка ми се струва/ не е съвсем класическото лазене, но почти го докарва на четири крака.  Wink

ninanb Никола как се е хванал за месцето и не пуска.  Laughing Браво за градинката.  Hug

А на Карина много й харесва да стои седнала, като и подам ръце се хваща и изправя и не иска да се връща легнала. Не е ли рано още да я оставям така колкото тя поиска?

# 291
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
ооо лази, лази - преминава цялата спалня и ако има повече място и повече би успяла /още не я пускам на земята - малка ми се струва/ не е съвсем класическото лазене, но почти го докарва на четири крака.  Wink

Е аз друго си мислех, че прави.Това си е вид лазене Simple Smile
Ние сме толкова назад, ни се преобръща, ни седи сама за няколко секунди,като я сложа по корем почва да негодува  Crossing Arms

# 292
  • София
  • Мнения: 250
Честити половин годинки на
бебе Георги
бебе Кристиана
бебе Мартин
бебка на мама Зиги
бебе Младен

честита месечинка на бебе Калоян    baloni



Ани   bouquet

Чаена бързо да оздравява Дидо  Hug

Leny дано не е нищо сериозно и хубавицата Димана да се оправя  Hug

Елис айде вече да излизат тия зъбчета и без проблеми  Heart Eyes

Ние все още сме си беззъби  Laughing не са му се надули венците, нито прозира нещо....В обръщането все още нямаме успех, пък какво да говоря за лазене   Rolling Eyes
Не обича да стои по корем, всичко му тежи... Говори си неговите неща и плюе навсякъде  Joy
Аз вече забравих за нощното хранене отдавна, но и аз съм на мнение, че ако детето си иска, значи има нужда...никога не съм го лишавала от мляко през нощта, той сам спря да се събужда  Naughty



 

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Лени бързо да се оправя Диманка  Hug

# 294
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Leny А кази ли педи как е хванала малката това чудо?

# 295
  • Мнения: 45
Елис, каза, 100 % вирусно заболяване е  Close

# 296
  • Мнения: 126
Здравейше, мами.

# 297
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами щом е предписала антибиотици даваш и това е Sad
Аз какво да кажа, на втората кунсултация /беше на месец и нещо/ педи установи възпаление в едното ухо, което било предвестник на заболяване у бебето.. и веднага АБ Sad Ща не ща и го давах, беше във форма на сиропче със вкус на ягодка.Педи каза, че ако бебе под 3 месеца се разболее дори малко ги взимали в болницата и бях умряла от страх.

# 298
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
Leny съжалявам за Диманка! Дано по-бързо се оправи!

Една бърза нова тема пускам, че нямам много време и сили точно днес.

НОВА  ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт