Идва време НОЕМВРИйското мъниче да зарадва мама с някое ритниче - 19

  • 10 068
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 65

Добро утро Simple Smileкато заговорихте за болничен,ще помоля накоя по-компетентна мама да ме светни дали бих могла да си взема от наблюдаващия лекар болничен за 1 месец?

Мила аз вече втори месец съм в болнични,по принцип няма никакъв проблем лекаря ти да ти издаде болничен за цял месец,че дори и повече.Обясняваш му защо и т.н. и толкова,на някои лекари дори не е необходимо да обясняваш.Ти имаш право по всяко едно време да си вземеш болничен.Броя на болничните дни преди термина е 180 дни,така че ти си избери дали ще си ги ползваш,но ти се полагат.

# 256
  • Мнения: 95
Здравейте момичета да ви се похваля, днес се оказа че големият ми синковец е със счупена ръка Shocked Ходи сладурът на купон по повод завършване на училище и от "стойки" пред девойките да вземе да падне на ръката си. Вчера ми спомена че го наболява, но нищо особено и аз покрай другите тревоги и ангажименти не му обърнах внимание. Днес отново се оплака и баща му го заведе на ортопед. След около час се прибират и чувам от коридора" Чакай аз ще вляза да кажа на майка ти че да я стреснем" Отварям вратата и моята гордост с гипсирана ръка Щях да припадна, не ни стига че миналата година три месеца бяхме в гипс ами и сега ooooh!
Направо сме като в " Най - смешните домашни видеоклипове", дребния се цупи за всичко, на мен ми е забранено да ставам  а непрекъснато ми се гади през пет минути прегръщам тоалетната и за капак герой със счупена ръка. Ако сега не подлудея няма да е друг път Mr. Green Но пък от друга страна си е като тренировка за времето през което ще се появи и бебето.

# 257
  • Мнения: 128
Здравейте!
За сутиените и бельото-казвайте и показвайте бързо какво си купувате.Аз все още си карам със старите сутиени и прашки,ама май трябва да ги сменя .
За болничните-май трябва да се явавяш пред комисия,защото лекарите имат право да издават до 7 дни
Бела,юнак без рани не може Grinning

# 258
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
bela  -много неприятно,че синчето си е счупило ръката,все има за какво да се притесняваме ние майките.Бързо оздравяване на мъника. Hug

Катерина26  -аз откакто забременях съм с 2 номера по-голям сутиен.Купих си 2 на Финес и един на Есприти си карам с тях.По принцип нося безшевно бельо,прашки и все още ми стават повечето,купих си и няколко по-големки.С миналата бременност си спомням,че това ми беше най-трудно,да си намеря по-широчко бельо,което да не е бабешко  Mr. Green

Василенка,хубави лекции,но са все в работен ден.За 8-ми няма как да ида,за 22-ри мога и да помисля.
 И аз днес имах неболезнена контракция.
Даже мисля,че усетих и по-отчетлив ритник  bowuu

# 259
  • Мнения: 65
За болничните-май трябва да се явавяш пред комисия,защото лекарите имат право да издават до 7 дни

Гинеколозите имат право да дават повече от седем дена,не е задължително за първи болничен  да се явява пред комисия,ако е за продължение на предишен болничен тогава е вероятно да се яви,но и тогава може да я пропусне.
Аз май съм единствената на която от рано и се налоьи да почне с болничните та доста информация събрах до сега.До тука това ми е 4-я болничен лист и до сега един път не се явих на комисия.Последните два болнични са ми за по 30 дена

# 260
  • Мнения: 421
За болничния - на мен лекарката ми каза, че имам две възможности: да лежа в болница 3-4 дни и ми дават болничен за 30 дни или да мина през комисия. Аз избрах втория вариант.
За бельото - все още си нося старото, като на сутиените махнах подплънките.

# 261
  • Мнения: 128
Трудна работа ми е това със сутиените LaughingПРеди носех 95д,ами сега newsm78 ThinkingВсе още нося прашки,памучни,но като порасне коремчето мисля да взема бикини, тези,които са за бременни.
Да ви се оплача,че нищо от летните ми дрехи не ми става на стомаха Confused

# 262
  • Мнения: 418
Трудна работа ми е това със сутиените LaughingПРеди носех 95д,ами сега newsm78 ThinkingВсе още нося прашки,памучни,но като порасне коремчето мисля да взема бикини, тези,които са за бременни.
Да ви се оплача,че нищо от летните ми дрехи не ми става на стомаха Confused

Кате, и на мен също ...
вече не мога да вляза в нищо от миналото лято  Twisted Evil Twisted Evil , а сега и трудността да намеря дрехи за бременна които да ми харесат  newsm78 newsm78  Ходих до Пиротска, обаче там са многооооо големи и ще плувам в тях ако ги взема  Laughing Laughing Laughing ...

Стискайте палци днес ще ходя на БХС и аз... Дойде ми реда  Wink Wink Wink  Laughing Laughing Laughing  Praynig Всичко да е ОК  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 95
Добро утро!

Видях, че още една мама ходи при сладура Гиздов... Аз също съм много доволна от него... На Билянка и Комикс днес стиснати палчета!!!

За бельото - аз си купих обикновен сутиен без подплънки и само с банели и "килотките" на баба... Никога не си бях представяла, че ще нося такива страстоубийки ама уви Simple Smile В името на мишчицата в мен - всичко ще изтрая  Joy

Целувам ви и  Hug

# 264
  • Мнения: 128
Трудна работа ми е това със сутиените LaughingПРеди носех 95д,ами сега newsm78 ThinkingВсе още нося прашки,памучни,но като порасне коремчето мисля да взема бикини, тези,които са за бременни.
Да ви се оплача,че нищо от летните ми дрехи не ми става на стомаха Confused

Кате, и на мен също ...
вече не мога да вляза в нищо от миналото лято  Twisted Evil Twisted Evil , а сега и трудността да намеря дрехи за бременна които да ми харесат  newsm78 newsm78  Ходих до Пиротска, обаче там са многооооо големи и ще плувам в тях ако ги взема  Laughing Laughing Laughing ...

Стискайте палци днес ще ходя на БХС и аз... Дойде ми реда  Wink Wink Wink  Laughing Laughing Laughing  Praynig Всичко да е ОК  Simple Smile
Аз съм си накупила 4 роклета Mr. Green за лятото с висока талия Peace

# 265
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug
От вчера съм с ужасни киселини, те май продължават през цялата бременност  newsm78 или поне така съм чувала. Ако е така, до края на ноември ще има да си повръщам  Crazy
На мен коремчето съвсем леко почна да ми личи, приличам на преяла, но следобедните часове понякога много се надува и тогава не мога да си закопчея дънките. И аз трябва да почна да се оглеждам за нови дрешки  Thinking А за бельото - карам я с досегашното си, но и тая част от гардероба трябва да се поднови  Laughing
Стиснати палци от мен за всички, които имат нужда  Peace

# 266
  • Мнения: 53
Добро утро момичета Hug
Стискам сиииилно палци на Билянка , Комикс и klodia newsm10 и се надявам че всичко ще е ок newsm17
Комикс супер е че и ти си от Люлин,само да минат притесненияи ходения по изследвания ще си спретнем по една среща  friendship
zlitova съжалявам за киселините дано не са за цялата бременност,че една приятелка не помня от кой месец се появиха та до края я мъчеха.До колкото помня сутрин със ставането сода пиеше.Дано не те мъчат така Praynig
Аз както вече писах си купих две сутиенчета за проба-спортни,безшевни.Ама не поня на коя фирма са,удобни са ми де.Иначе понеже много нося боксерки старите малко на пупата ме стискат та си взех един номер по големи.А колкото до дрешки и на мен нищо лятно не ми става no за по студените дни взех от сестра ми едни дънки.Иначе блузките с дълъг ръкав ги поопъвам ама все още има такива които да стават.Ноооо лятно нищо не ми става,и започнах да пооглеждам.
Кате от къде взе рокличките с висока талия,ей такова нещо ми трябва като за начало.Все още не ми се влиза в магазините за бременни. Wink

# 267
  • Мнения: 653
Ноооо лятно нищо не ми става,и започнах да пооглеждам.
Кате от къде взе рокличките с висока талия,ей такова нещо ми трябва като за начало.Все още не ми се влиза в магазините за бременни. Wink

Добро утрооо   bouquet
mia_aurora по магазините има много летни рокли, които стават за бременни. Аз за сега имам 2 с висока талия, но ще си купя още, защото са много удобни. И полички си търся, от тези с широк ластик - за бременни. Но в магазин за бременни скоро няма да влизам. Влизах в 2 и останах крайно разочарована: едни чували безформени и то на тройни цени
И на мен почти нищо не ми става (особено дънки и къси панталонки) но се кефя, че сега си купувам постоянно нови дрехи  Laughing вчера в един магазин ми предложиха гащеризон за бременни, на който могат да му се местят копчетата и да карам с него до ноември. Отказах да го меря, за сега не искам дрехи, които да нося нон стоп  Peace
Хубав ден на всички!

# 268
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро на всички!
За дрехите - влизам няколко пъти в индийския
магазин на Граф Игнатиев.
Има много неща, които са подходящи за бременни.
Само дето на мен ми се виждат леко завишени цените им.
Например, една памучна пола, шарена, тънка, без подплата,
малко намачкана, с тук-там конец е 36 лева.

Приятен и слънчев ден на всички!

# 269
  • Мнения: 53
la belle всъщност си права то при сегашния голям избор по магазините със сигурност има предложения и като за нас Wink
Да ти кажа и аз няма скоро да вляза в "бременен "магазин,много са им високи цените...или поне на мен така ми се струва след като още излизаме с половинката от кризата.Може и аз нещичко да си ушия,стига да не ме мързи fiuuuuuu Че както казва Gulia
за една памучна пола на ластик-36лв. smile3555 при положение че плата и ластика са 5-10лв. нооооо какво да се прави имаме ли избор.Е имаме де....
Слънчево-усмихнат ден на всички smile3503

Общи условия

Активация на акаунт